GKS KatowiceGKS Katowice
90'

Za uwagę dziękuje już Piotr Bąk, zapraszam również na relacje pomeczową z tego spotkania

90'

Podbeskidzie wygrywa z GKS-em Katowice 2:0 i razem z ŁKS-em Łódź lideruje pierwszej lidze

90'

Adam Cieśliński w sytuacji sam na sam z Gorczycą nie zdołał pokonać bramkarza GKS-u

90'

Sędzia dolicza do drugiej połowie również 4 minuty

90'

Rozpoczyna się ostatnia minuta tego spotkania

88'

Uderzenie Malinowskiego kapitalnie broni Gorczyca

88'

Dobrze rozegrali ten rzut wolny goście, jednak zabrakło strzału

86'

W miejsce Rogalskiego na boisko wchodzi Malinowski

86'

Wejście smoka, a raczej smoków!! Kapitalne podanie Cieślińskiego do Ziajki i ten drugi podwyższa na 2:0

85'

Aut dla gospodarzy na wysokości pola karnego gości

84'

Dla Goncerza

83'

Dośrodkowanie Janusza Dziedzica wybijają obrońcy gospodarzy

83'

Corner dla gości

82'

Nieudana akcja gości piłkę łapie Zajac

81'

W miejsce Demjana na boisko wchodzi Ziajka

78'

Gwoli uzupełnienia z boiska zejdzie Demjan

78'

Ziajka wejdzie za chwilę na boisko

78'

Sokołowski wyjechał z piłką poza pole gry, od bramki grę wznowi Zajac

77'

W miejsce Chwalibogowskiego wchodzi na boisko Mazurkiewicz

76'

A z boiska zejdzie Chwalibogowski

75'

Do końca meczu pozostaje kwadrans. Do wejścia na boisko szykuje się Mazurkiewicz

74'

Krótka przerwa w grze ucierpiał jeden z zawodników Podbeskidzia

73'

W ostatnim momencie Janusza Dziedzica uprzedza Konieczny

72'

Złe podanie do Cieślińskiego, którego uprzedza Wojciech Szala

70'

Uderzenie z rzutu wolnego Kołodzieja dobrze broni Gorczyca

70'

Rzut wolny dla gospodarzy

69'

Kapitalne, cudowne uderzenie Cieślińskiego ląduje na słupku!

68'

Dzisiaj GKS Katowice gra na zapleczu ekstraklasy, czy też najwyższej klasy rozgrywkowej (dawniej) po raz 500-tny

68'

Fatalne uderzenie Goncerza z dystansu

67'

Rogalski znalazł się na minimalnym spalonym po podaniu Cieślińskiego

66'

Nieudana próba zagrania piłki przez Niechciała

66'

Na spalonym znalazł się Robert Demjan

65'

Spokojniejszy fragment tego spotkania. Gospodarze wyraźnie oszczędzają siły

64'

Niecelne uderzenie źle ustawionego do piłki Kaliciaka

63'

Uderzenie Niechciała broni Zajac, jednak wybija piłkę przed siebie na jego szczęście zdążył się zaasekurować

62'

Łatka faulowany, pociągany za koszulkę przez Sokołowskiego

62'

W strzałach 13-12 prowadzi Podbeskidzie

61'

Dośrodkowanie Dziedzica z rzutu wolnego spada na głowę Kowalczyka, jednak jego uderzenie mija bramkę Zajaca

61'

Trwają badania Tomasza Hołoty, jednak zawodnik GKS-u cały czas jest przytomny

60'

Dośrodkowanie Kołodzieja spada na głowę Rogalskiego, jego uderzenie broni jednak dobrze Gorczyca

58'

W miejsce Patejuka na boisko wchodzi Cieśliński

58'

Uderzenie Demjana kapitalnie broni w sytuacji sam na sam Gorczyca

57'

Piotr Piechniak zszedł z boiska decyzją trenera

56'

Krzysztof Kaliciak zmienia Piotra Piechniaka

56'

Fatalne podanie Patejuka do Kołodzieja

54'

Aut dla gości

54'

Dośrodkowanie Patejuka wybija Kowalczyk

53'

Adam Cieśliński szykuje się do wejścia na boisko

53'

Rzut rożny dla gości, po interwencji Cienciały

52'

Patejuk zostaje powstrzymany przez Kowalczyka rusza kontra gości

52'

Uderzenie Sokołowskiego wybija Dancik

51'

Cienciała bardzo ładne uprzedza Chwalibogowskiego

50'

Fatalne zagranie Cholerzyńskiego do kolegów

49'

Niecelne uderzenie Kowalczyka, od bramki wznowi grę Zajac

49'

Dancik wybija piłkę poza boisko, Dancik ma jednak wiele pretensji do arbitra

48'

Dośrodkowanie Metelki pada łupem Gorczycy

46'

Nieudana pierwsza akcja gospodarzy, z atakiem ruszają już goście

46'

Drugą połowę rozpoczynają goście

45'

Koniec 1 połowy, jak na razie Podbeskidzie prowadzi 1:0

45'

Dla Roberta Demjana

45'

Faul Olkowskiego w ataku

45'

Uderzenie Patejuka fenomenalnie broni Gorczyca!

45'

Sędzia dolicza aż 4 minuty do tej połowy. To wszystko spowodowane groźnym urazem Tomasza Hołoty z 3 minuty

45'

Rozpoczyna się właśnie ostatnia minuta regulaminowych 45 pierwszej połowy tego spotkania

44'

Niecelne uderzenie Chwalibogowskiego, piłka przeleciała nad poprzeczką

43'

Uderzenie Łatki na raty, ale jednak skutecznie broni Gorczyca

43'

Bardzo dużo cierpkich słów powiedział teraz Stawowy w kierunku arbitra

42'

Bardzo dobrze głową wybija Kołodziej piłkę poza swoje pole karne

41'

Uderzenie Chwlibogowskiego broni Zajac

40'

Zajac kapitalnym wyjściem zatrzymał pędzącego Olchowskiego

40'

Do końca pierwszej połowy pozostało 5 minut, jak na razie zespołem lepszym są goście. Jednak to Podbeskidzie prowadzi!

39'

Żółtą kartką za dyskusje z sędzią ukarany Piotr Piechniak

38'

Na boisko leży Janusz Dziedzic, który groźnie zderzył się z Metelką

38'

Odpuścił walkę o piłkę Cienciała i w efekcie tego od bramki grę wznawia Gorczyca

37'

Ofensywny faul Piechniaka od rzutu wolnego grę wznowią gospodarze

37'

Centra Łatki spada na głowę Demjana, jednak doskonale ustawiony Gorczyca łapie to uderzenie

36'

Dośrodkowanie Łatki i gospodarze mają kolejny rzut rożny

36'

Rozgrzewa się trójka rezerwowych zawodników Podbeskidzia

35'

Rzut rożny dla gospodarzy, jednak uderzenie głową Koniecznego spada na górną siatkę bramki GKS-u

34'

Dobra interwencja Metelki, który uprzedził Dziedzica

33'

Gorczyca skacze wyżej od zawodników Podbeskidzia, jednak to goście rozpoczną grę od własnej bramki

32'

Demjan uderza w poprzeczkę! Gorczyca kapitalnie broni dobitkę Patejuka!

32'

Od bramki grę wznowi Richard Zajac, po nieudanej akcji gości z Katowic

31'

Na spalonym został złapany przez obrońców GKS-u Robert Demjan

31'

Olkowskiego bardzo ładnie uprzedza Zajac

30'

Uderzenie z rzutu wolnego Janusza Dziedzica fatalne! Zbyt mocno odchylił się najlepszy strzelec GKS-u w tym sezonie

30'

Rzut wolny dla GKS-u Katowice tuż sprzed pola karnego Podbeskidzia

29'

Rogalski przegrywa pojedynek z Sokołowskim na piłkę czekał Patejuk

28'

Centrę z rzutu wolnego łapie pewnie Gorczyca

28'

Za głębokie dośrodkowanie Sokołowskiego, goście zdecydowanie dominują w tym momencie spotkania nad Podbeskidziem

27'

Strzał Goncerza został zablokowany, z kolei dobitka Szali okazała się niecelna

26'

W doskonałej sytuacji Janusz Dziedzic nie trafił w bramkę strzeżoną przez Richarda Zajaca

25'

Niedokładne podanie Osińskiego, aut dla Podbeskidzia

24'

Niecelne podanie jednego z zawodników Podbeskidzia, piłkę łapie Gorczyca

23'

Patejuk faulowany okolicach środka pola. Rzut wolny dla gospodarzy

22'

Chwalibogowski fatalnie uderzył zza pola karnego, jednak obrońcy Podbeskidzia na zbyt wiele pozwalają zawodnikom GKS-u

21'

Dośrodkowanie Sokołowskiego mija wszystkich zawodników stojących w polu karnym gospodarzy

21'

Fatalny kiks Dancika, Katowiczanie powinni strzelić w tej sytuacji bramkę

20'

Po strzale Piechniaka piłkę przed siebie wypluł Zajac. Na szczęście na miejscu byli jego koledzy

19'

Niecelne uderzenie Kołodzieja z 40 metrów

19'

Oj zaostrzyło się nam na boisku pomiędzy Goncerzem a Patejukiem

18'

Uderzenie Dziedzica dobrze broni Zajac

18'

Dośrodkowanie Chwalibogowskiego zablokowane, goście wznowią grę od autu

17'

Medycy opiekujący się Hołotą, czekają na drugą karetkę. Ponieważ jedna karetka musi zawsze stać w okolicach boiska takie są przepisy

16'

Jest to 10 ligowy mecz Podbeskidzia z GKS-em do tej pory Bielszczanie wygrali 6 spotkań, 2 przegrali zanotowali także 1 remis

15'

Patejuk traci piłkę, jednak jego koledzy szybko odzyskują futbolówkę

14'

Konieczny wybija z linii bramkowej uderzenie Piotra Piechniaka

12'

Sylwester Patejuk wyprowadza Podbeskidzie na prowadzenie!

12'

Rzut wolny dla gospodarzy, dośrodkowanie Łatki i ostatecznie Podbeskidzie ma rzut rożny

11'

Demjan zostaje zablokowany przez obrońców GKS-u

11'

Dośrodkowanie Piechniaka zewnętrzną częścią stopy bardzo dobrze wyłapał Zajac

10'

10'

Janusz Dziedzic jest słownie upominany przez arbitra tego spotkania

9'

Stadion przy ul.Rychlińskiego w Bielsku jest dzisiaj pełen, tymczasem Hołota dosyć mocno krwawi, jednak jest przytomny

9'

Niecelny strzał Sokołowskiego, grę od bramki wznowi Zajac

8'

Wojciech Stawowy nerwowo przechadza się wokół ławki rezerwowych swojego zespołu

7'

Niecelne uderzenie Demjana, golkiper GKS-u spokojnie mógł odprowadzić piłkę wzrokiem

7'

Niedokładne dośrodkowanie Patejuka w pole karne "Gieksy"

6'

Zajac szybkim, dobrym wyjściem kończy akcję rywali

6'

Demjan mocno naciska Kowalczyka, ten jednak doskonale poradził sobie z rywalem

5'

W miejsce Hołoty na boisko wchodzi Piotr Piechniak

4'

Miejmy nadzieję, że dla Hołoty nie będzie to groźny uraz. Jednak karetka będzie niezbędna, piłkarz od razu pojedzie do szpitala na badania

3'

Tomasz Hołota upadł na murawę po starciu z jednym z rywali. Będzie już na początku zmiana potrzebna zmiana

2'

Cholerzyński wybija piłkę na aut, przed linią pola karnego faulowany jest zawodnik GKS-u

2'

Aut dla gości, jak na razie Podbeskidzie zaczyna ten mecz nieco schowane

1'

Spotkanie rozpoczynają gospodarze

20:16

Oba zespołu uczciły minutą ciszy pamięć Jana Pawła II, którego właśnie dzisiaj mija 6 rocznica śmierci

20:15

Obie ekipy wychodzą właśnie na murawę prowadzeni przez trójkę sędziowską z Mariuszem Trofimcem na czele

20:08

ŁKS wygrał swój mecz z Bogdanką Łęczna, jednak Podbeskidzie grać będzie dzisiaj o powiększenie do 8 punktów swojej przewagi nad Piastem Gliwice, który sensacyjnie poległ w starciu z Flotą Świnoujście