1. połowa2 : 1
94'

Koniec spotkania. Ciekawe spotkanie w Poznaniu kończy się podziałem punktów.

92'

Spięcie w środku pola. Ostra walka w ostatnich minutach i Wołąkiewicz ogląda czerwoną kartkę.

90'

Aż cztery minuty doliczone do spotkania.

89'

Uderzał Ślusarski, ale piłka minęła bramkę.

86'

Rzut rożny dla Lecha. Dośrodkowanie i kolejny rzut rożny.

86'

Końcówka spotkania wyraźnie dla gości. Lech jakby zamroczony, nie potrafi uspokoić gry.

84'

Sobota przedarł się prawą stroną i trafił w długi słupek! Dwa słupki w kilkadziesiąt sekund!

83'

Słupek ratuje Lecha po strzale wprowadzonego przed chwilą Madeja!

82'

Wołąkiewicz faulem zatrzymuje kontrę Śląska i ogląda żółtą kartkę.

81'

Ostatnia zmiana w Śląsku. Jezierski za Gikiewicza.

79'

Ostatnia zmiana w Lechu. Mikołajczak za Wilka.

78'

Druga zmiana w Śląsku. Madej za Gancarczyka.

77'

Żółta kartka dla Kelemena za opóźnianie gry.

75'

Znowu okres nudnej gry. Nieliczne próby ataku ograniczają się do nieudanych wrzutek.

71'

Uderzenie Kriwca z dystansu mija słupek bramki Kelemena.

68'

Ostatnią wrzutkę wyłapuje Kelemen i Śląsk uspokaja grę.

67'

Oblężenie bramki Śląska. Seria rzutów rożnych dla Lecha.

65'

Zabrakło miejsca Ślusarskiemu, by opanował piłkę w polu karny. Rzut rożny dla Lecha.

64'

Daleki wrzut z autu w pole karne Lecha, ale z problemami łapie Kotorowski.

60'

60'

Podwójna zmiana w Lechu. Schodzą Stilić i Djurdjević w ich miejsce Ślusarski i Murawski.

56'

Okres spokojniejszej gry po wyrównującej bramce dla Śląska. Zespoły szanują piłkę, zabezpieczając tyły.

52'

Znów mamy remis! Piłka po zamieszaniu w polu karnym wyszła przed szesnastkę, a tam Dariusz Sztylka uderzył z pierwszej piłki i doprowadził do wyrównania!

48'

Ubiparip znalazł się w dobrej sytuacji po długim podaniu, ale za długo zwlekał ze strzałem i w końcu nieczysto trafił w piłkę.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Minuta doliczona.

41'

Ubiparip potężnie dobił piłkę, której w polu karnym nie potrafili wybić zawodnicy Śląska, po tym jak z dystansu Stilić uderzył z dystansu. Zasłużona bramka Serba.

41'

Ubiparip doczekał się bramki w Lechu! 2:1 dla Kolejorza!

40'

Zmiana. Sobota za Ćwielonga.

36'

Dobra okazja Śląska. Mila wyłożył piłkę do Gancarczyka, ten dogrywał płasko w polu karnym, ale minęli się z piłką koledzy i w końcu wybili obrońcy Lecha.

35'

Faul Ćwielonga w środku pola na Kriwcu. Zawodnik Śląska musi uważać, bo ma już żółtą kartkę.

31'

Świetna akcja Lecha i 1:1! Ubiparip zgrywa piłkę do Kriwca, a ten z pierwszej piłki pakuje piłkę do bramki.

29'

Wrzutka Kriwca z rzutu rożnego i pewnie łapie Kelemen.

26'

Gancarczyk z dystansu po podaniu Mili, jednak obok bramki.

24'

Żółta kartka dla Ćwielonga za faul.

23'

Lechici mają pretensje do arbitra. Rzut karny był jednak nieco kontrowersyjny. Zresztą jak zwykle, gdy do przewinienia dochodzi na linii pola karnego.

23'

Mila pewnie i jest 1:0 dla Śląska!

22'

Rzut karny dla Śląska! Mila do Gikiewicza, który jest faulowany przez Wołąkiewicza.

21'

Wilk uderzał z dystansu, ale piłka zeszła mu tak bardzo, że wykręciła aż na aut.

19'

Bardzo ładna akcja Lecha prawym skrzydłe. Stilić rozegrał piłkę z Wilkiem, który dogrywał górną piłkę w pole karne, ale nikt z kolegów nie zdołał do niej dojść.

15'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego Kriwca. Najwyżej w polu karnym Śląska wyskoczył Ubiparip, ale nie trafił w bramkę.

14'

Znowu piłka w pole karne do Ubiparipa, który walczył w powietrzu, jednak górą obrońcy.

11'

Dobra wrzutka w pole karne, niewiele zabrakło by Ubiparip sięgnął piłki głową.

10'

Mogło być groźnie, jednak po podaniu w pole karne Wilk był na spalonym.

8'

Dosyć przypadkowa akcja Śląska i rzut rożny, jednak po kornerze bez zagrożenia.

6'

Lewą stroną próbował szarżować Kriwiec, ale uciekła mu piłka i od bramki Kelemen.

4'

Po wrzutce w pole karne nieco zamieszania i na strzał sprzed szesnastki zdecydował się Ćwieląg. W gąszcz nóg.

3'

Na prawej stronie Wołąkiewicz fauluje Sochę. Będzie wolny na wysokości pola karnego.

2'

Strzlać próbował Gikiewicz, ale nie miał problemów Kotorwoski.

1'

Rozpoczęli gospodarze.

20:04

Zespoły wyszły już na boisko. Następuje przywitanie i losowanie stron.

19:58

Znamy już składy obu zespołów. Za chwilę początek spotkania.

15:30

Lech musi dziś wygrać, aby móc liczyć na obronę mistrzostwa oraz w awans do europejskich pucharów, lecz Śląsk nie przegrał od 12 spotkań. Oba zespoły zebrały do tej pory po 28 punktów, a do lidera - Wisły tracą 9 punktów.