Strzelał Drozdowicz, ale piłka minęła bramkę.

Piotrowski niecelnie uderzał na bramkę GKP.

72'

Zmiana w Górniku. Sierpina za Szuprytowskiego.

70'

Górnik nie zamierza odpuszczać i kontroluje sytuację na boisku. GKP ma problem z wyprowadzeniem akcji.

66'

Zmiany ożywiły grę gorzowian, którzy dążą do wyrównania. Na razie zanosi się jednak na pierwszą porażkę tej wiosny będącego w kryzysie finansowym zespołu.

63'

Druga zmiana w GKP. Mikołajczyk za Małkowskiego.

63'

Zmiana w GKP. Łudziński za Górskiego.

58'

Mimo straconej bramki goście nie rezygnują, choć prowadzenie Górnika jest w pełni zasłużone. GKP nie powiedziało jednak ostatniego słowa i próbuje zaatakować.

53'

Bramka dla Górnika! Strzelcem gola Łukasz Tumicz, który z trudnej pozycji posłał piłkę do bramki.

52'

Ulman łapie piłkę po akcji Górnika. Gospodarze znów próbują zdominować grę.

50'

Początek drugiej polowy wyrównany.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Koniec pierwszej połowy.

43'

Wacławczyk ukarany żółtą kartką za faul.

39'

W odpowiedzi Kokoszka, ale broni Ulman.

38'

Strzał Łuszkiewicza broni Szymański.

35'

Gra jest dosyć wyrównana, bez znaczącej przewagi żadnej z drużyn. Akcje raz pod jedną raz pod drugą bramką.

30'

I znowu groźnie zaatakował Górnik. Ulman z trudem broni strzał Tumicza.

27'

Do ataku przeszli Gorzowianie, którzy otrząsnęli się po początkowej przewadze rywali.

22'

Strzał oddał w końcu zawodnik gości, jednak Szymański nie musiał nawet interweniować.

17'

Żółta kartka dla Szuprytowskiego.

15'

Kolejne akcje Górnika stwarzają zagrożenie na połowie gości, którzy na razie mądrze się bronią.

10'

Na razie w ofensywie gospodarze, którzy wykonywali kilka rzutów rożnych, jednak bez zagrożenia.