Podbeskidzie wygrywa i wskakuje na fotel lidera 1. ligi!

98'

Robert Caha ukarany kartonikiem.

90'

Odra postawiła wszystko na jedną kartę. W polu karnym Podbeskidzia przy rzucie rożnym pojawił się nawet Buchalik. Gola jednak nie ma.

90'

Sędzia Paweł Raczkowski doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

88'

Była szansa na wyrównanie dla gospodarzy. Marcin Figiel uderzał z okolicy pola karnego, ale nie trafił w światło bramki.

86'

Żółta kartka dla Sebastiana Ziajki (Podbeskidzie)

84'

Kolejna próba Górali, ale tym razem strzał Patejuka wybronił Michał Buchalik

84'

Nganbe za Kuczoka

82'

Anemiczny strzał Odunki

80'

Łatka zmieniony przez Ziajkę

79'

Rzut wolny dla gości z osiemnastu metrów. I Kołodziej tuż przy słupku nie dał szans Buchalikowi

79'

Kołodziej po raz drugi!

76'

Odpowiadamy na komentarz <QQ>. Niekoniecznie musi wygrać ten kto więcej biega, ale ten kto gra lepiej i stwarza sobie okazje do strzelenia goli. A taką drużyną jest Podbeskidzie.

74'

Kołodziej przymierzył zza pola karnego i Buchalik nie zdołał odbić tego mocnego strzału

74'

Dariusz Kołodziej! Rezerwowy też wyrównał

73'

Rogalski był faulowany w polu karnym Odry, ale sędzia nie odgwizdał jedenastki. Tak przynajmniej wyglądało to z naszej perspektywy

71'

Figiel za faul

70'

Tak to jest w piłce. Podbeskidzie atakowało, a Odra przeprowadziła jedną akcję i wygrywa. Nikt nie mówił, że futbol musi być sprawiedliwy...

67'

Stolpa wepchnął piłkę z kilku metrów do pustej bramki. Zajac popełnił wcześniej błąd i wypuścił futbolówkę z rąk

66'

Tomasz Stolpa! Rezerwowy daje Odrze prowadzenie

66'

Odunka chciał zagrać "ruletą" a'la Zidane, ale do Francuza to mu daleko

65'

Celny strzał Osińskiego po podaniu Demjana prosto w Buchalika

63'

Sikorski za Sobika

63'

Stolpa za Skrobacza

60'

Buchalik! Kapitalna obrona bramkarza Odry po uderzeniu głową Demjana

59'

Płaski, groźny strzał Demjana, który wcześniej ograł dwóch piłkarzy Odry

58'

Dośrodkowanie Kołodzieja na strzał zamienił Patejuk. Piłka poszybowała jednak wysoko nad bramką

56'

Głową, daleko od bramki strzelał Cybulski

56'

Podbeskidzie ma przewagę, próbuje atakować. A na trybunach gości wspiera fanów w liczbie ponad stu

53'

Ładny strzał pod poprzeczkę z wolnego Kołodzieja i znowu Buchalik poradził sobie w bramce Odry

49'

Celny strzał Patejuka i dobra interwencja Buchalika

46'

Zeszli Koman i Cieśliński, a weszli Koman i Patejuk

46'

Podwójna zmiana w Podbeskidziu

46'

Oby druga połowa była lepsza od pierwszej

46'

Bez emocji i goli w Wodzisławiu

45'

Skrobacz ponownie strzelił zbyt lekko i Zajac nie dał się zaskoczyć

40'

Kolejna piłka do Odunki, ale ten dziś łatwo daje się ogrywać defensorom z Bielska

40'

Demjan strzelał tuż nad bramką zza pola karnego, niewiele brakowało, aby padła pierwsza bramka

39'

Konieczny szukał w polu karnym Demjana, podawał jednak za mocno

36'

Skrobacz zatrudnił Zajaca, strzelając lekko i w środek bramki

34'

Koman zmarnował najlepszą okazję w meczu. Stał sześć metrów przed bramką i piłka spadła mu idealnie na nogę. Pomocnik gości w bramkę jednak nie trafił. Powinno być 1:0 dla gości

33'

Sobik padł w polu karnym, domagając się jedenastki. Ale Osiński nie faulował skrzydłowego gospodarzy

30'

Łatka uderzał niecelnie

28'

Niedokładnie, chaotycznie i bez pomysłu - tak grają dziś obie ekipy w Wodzisławiu

24'

Słaby mecz w Wodzisławiu. Na boisku nie dzieje się nic poza walką w środku pola. Ani Odra, ani Podbeskidzie nie potrafią stworzyć sobie okazji bramkowych

19'

Buchalik piąstkuje po dośrodkowaniu Metelki.

18'

Niecelny strzał Łatki.

15'

Dośrodkowanie Osińskiego, prosto w ręce Buchalika.

11'

Metelka strzelił, tak że piłką wylądowała... na aucie

10'

Sobik płasko po ziemi, daleko od słupka bramki gości

9'

Łatka faulowany przez Jareckiego. Z rzutu wolnego zagrywał Metelka, ale Buchalik łatwo przejął to dośrodkowanie

7'

Gra toczy się w środku pola, obie drużyny próbują skonstruować atak, ale idzie im to marnie

4'

Koman mocno z dystansu, ale obok bramki

2'

Łatka prostopadle w pole karne, ale niedokładanie i Buchalik złapał piłkę

2'

Za mocne podanie na prawe skrzydło do Sobika

16:01

Odra i Podbeskidzie rozpoczęły mecz 21. kolejki

15:55

Na mecz obecny jest Jose Maria Bakero, który będzie przyglądał się grze Podbeskidzia, a więc rywala poznańskiego Lecha w półfinale Puchar Polski

15:54

Goście z kolei najpierw poradzili sobie z Kolejarzem Stróże (2:0), potem przegrali z Górnikiem Polkowice (0:1), a przed tygodniem zremisowali bezbramkowo z Termalicą Nieciecza

15:53

Wiosną Odra przegrała wszystkie trzy mecze. Kolejno z: Piastem Gliwice (0:2), Wartą Poznań (1:3), a w poprzedniej kolejce z Górnikiem Łęczna (0:2)

15:53

Odra na własnym boisku wygrała połowę z dziesięciu spotkań, a w pozostałych dwa razy zremisowała i raz przegrała. Co ciekawe Podbeskidzie w meczach wyjazdowych ma taki sam bilans

15:52

Podbeskidzie natomiast ma całkiem inny cel – awans do Ekstraklasy. Do tej pory są na dobrej stronie, aby zrealizować przedsezonowe założenia. Bielszczanie plasują się na drugim miejscu i po wczorajszym remisie ŁKS, jeśli dziś wygrają, to zrównają się punktami z łodzianami

15:52

Gospodarze jak na razie radzą sobie nieźle i zajmują po dwudziestu meczach dziesiąte miejsce w tabeli, ale nie mogą zapominać, że od strefy spadkowej dzielą ich zaledwie cztery punkty