4 : 2
Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
1. połowa1 : 2
19:57

Mimo, że GieKSa przegrywała dwukrotnie w tym meczu, odniosła efektowne zwycięstwo na Bogdanką 4:2. Słowa uznania dla Pawła Olkowskiego, który po przerwie zdobył dwa gole.

93'

Koniec meczu!

90'

Do regulaminowego czasu gry sędzia doliczył 4 minuty.

88'

Po kontrataku GieKsy na bramkę Bogdanki uderzał Mateusz Niechciał. Niewiele się pomylił.

86'

Tuż przed polem karnym Wojtek Szala sfaulował Ricardo. Mało się to nie skończyło stratą bramki, bo uderzenie Mariusza Zasady z rzutu wolnego było bardzo groźne.

86'

Seria rzutów rożnych dla Bogdanki Łęczna.

84'

Zmiana także w Bogdance.

83'

Ostatnia zmiana w GKS Katowice.

83'

Kolejna bramka! Prawdziwy festiwal bramek. Paweł Olkowski pokonał bramkarza po raz drugi. Tym samym zwycięstwo GieKSy staje się bardzo prawdopodobne.

81'

Druga zmiana w zespole gości. Schodzi Nildo a wchodzi Adrian Paluchowski.

79'

Pawła Olkowkiego zatrzymała.. murawa. Przejęcie piłki przez Bogdanke.

78'

Gol! I GKS Katowice prowadzi. Przejęcie piłki po rzucie wolnym i kontratak. Kaliciak podał do Pawła Olkowskiego, który zszedł do środka pola karnego i mocno uderzył prawą nogą. GKS Katowice 3:2 Bogdanka Łęczna.

76'

Bogdanka będzie miała rzut wolny z 25 metrów.

75'

Nieudany strzał z przewrotki Nildo.

75'

Kolejna zmiana. W miejsce Piechniaka wszedł lewy obrońca Mateusz Niechciał.

73'

Kolejny raz zamieszanie w polu karnym GieKSy. Udaje się jednak obrońcom opanować sytuację.

72'

Pierwsza zmiana w zespole GKS Katowice. Schodzi strzelec bramki Bartosz Karwan a wchodzi Krzysztof Kaliciak.

71'

Po zamieszaniu w polu karnym strzał oddaje Nildo i mamy słupek.

69'

Strzał Nowaka obroniony przez Gorczyce i mamy rzut rożny. Nie ma po nim żadnego zagrożenia.

68'

Cokolwiek Trener Stawowy powiedział swoim podopiecznym w przerwie spotkania poskutkowała. GieKSa wydaje się całkowicie odmieniona.

67'

Dwójkowa akcja Karwana z Olkowskim zakończona dośrodkowaniem tego drugiego lecz obrońcy sobie z tym radzą.

66'

Silniejszy od Jacka Kowalczyka, Nildo przedarł się w pole karne GKS. W ostatniej chwili wychodzi do piłki Jacek Gorczyca.

64'

Zmiana w zespole gości. Schodzi Mateusz Pielach a za niego wchodzi Sławomir Nazaruk.

63'

Gol! I znów mamy remis. Bartosz Karwan strzela bramkę. Piłka po nogach Sergiusza Prusaka wlatuje do bramki.

62'

Kolejny rzut rożny i znowu Plewnia lecz tym razem udaje się oddać strzał. Piechniak obok prawego słupka

60'

Rzut rożny dla GKS Katowice ale Bogdanka spokojnie sobie z nim radzi.

58'

Ostatnie minuty zdominowała walka w środku pola. Mnóstwo niedokładnej gry.

53'

Paweł Olkowski dokładnie dośrodkował na głowę Bartosza Karwana a ten minimalnie chybia.

53'

Strzał Chwalibogowskiego zablokowany przez obrońców.

52'

Po ograniu obrony GKS jeden z zawodników z Łęcznej trafia w słupek.

50'

Strzał Pielacha lecz wysoko ponad bramką.

50'

47'

Nieudana próba kontrataku GieKSy. Raczej sennie zaczęła się ta druga odsłona.

46'

Sędzia Adam Lyczmański wyprowadził zespoły na drugą połowę. Zespoły zaczynają bez zmian.

45'

Koniec pierwszej połowy. Emocjonujące spotkanie przy Bukowej.

45'

Jedna minuta doliczona.

45'

Ależ akcja Bogdanki! Dwukrotnie gracze z Łęcznej uderzali głową na bramkę Gorczycy, który popisał się dwiema fantastycznymi paradami.

44'

Rzuca się w oczy lepsze przygotowanie fizyczne i przede wszystkim techniczne gości. GieKSa ma problemy z wyprowadzeniem piłki z własnej strefy obronnej.

41'

Kibice skandują ile sił w gardłach gromkie "Adam Małysz, Adam".

40'

Ricardinho musiał skorzystać z pomocy służb medycznych.

39'

Nakładą zagrywał Kamil Cholerzyński.

37'

Odegranie Miloseskiego do Nildo, uderzenie Brazylijczyka na raty złapał Gorczyca.

36'

Sporym zaufanie darzą koledzy Bartosza Karwana. Były legionista pieczętuje niemal każdą akcję gospodarzy.

34'

Wysokie dośrodkowanie z rzutu wolnego trafiło na głowę Magdonia, strzał obrońcy Łęcznej piękną paradą przeniósł nad poprzeczką Gorczyca.

32'

Groźna kontra gości, w polu karnym końcem buta dośrodkowanie Sasina zatrzymał Sokołowski.

29'

2:1 dla Bogdanki!! Tomasz Nowak wypuścił Ricardinho, który w akcji sam na sam najpierw ominął bramkarza, a potem ośmieszył stojącego w bramce obrońcę.

25'

Gooool!! 1:1! Piotr Piechniak otrzymał świetne podanie od Goncerza i z 14 metrów pewnie umieścił piłkę w siatce.

23'

Wrzutka Plewni z lewego skrzydła wprost w rękawice Prusaka.

21'

Odrobinę za mocna prostopadła piłka zagrywana przez Goncerza. Mogło być groźnie.

18'

Akcja 3 na 1 dla Łęcznej, piłkę prowadził Pielach, który zdecydował się na samolubne uderzenie z dystansu. Dobra interwencja Gorczycy, który sparował ten strzał.

16'

Dośrodkowanie Plewni z rzutu rożnego na nos Karwana, który z 5 metrów przeniósł piłkę nad bramką!

15'

Bartosz Karwan efektownie wbiegł w pole karne z prawej strony, powstrzymał go jeden z defensorów ekspediując piłkę na korner.

14'

Duże zamieszanie w polu karnym GieKSy po rzucie wolnym wykonywanym przez Zasadę. Wszystko wyjaśnił Wojciech Szala.

13'

Okres prostych strat z obu stron.

12'

Kibice nie są zachwyceni postawą Jacka Kowalczyka w akcji bramkowej. Słychać na trybunach głośne "Adrian Napierała".

10'

1:0 dla Bogdanki!! Ricardinho zbiegł do środka, odegrał do Miloseskiego, który precyzyjnym strzałem tuż przy słupku nie dał szans Gorczycy.

9'

Po początkowym szturmie gospodarzy, teraz do głosy zaczynają dochodzić gracze Bogdanki.

8'

Cholerzyński podcinał Sasina w środku boiska.

6'

Spokojna interwencja Magdonia, który zgrał piłkę głową do bramkarza.

4'

Ricardinho rozegrał piłkę z Nildo, Brazylijczyk uderzył sprzed pola karnego zewnętrzną częścią stopy, jednak bardzo niedokładnie.

3'

Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy wywalczył Chwalibogowski.

2'

Wrzutka Tomasza Sokołowskiego w pole karne, gdzie zgrał ją Piechniak do Chwalibogowskiego, lecz skrzydłowy GieKSy zamiast strzelać zdecydował się na centrę.

1'

Rozpoczęli goście z Łęcznej.

18:00

Zawodnicy wychodzą już na murawę, zaraz rozpoczynamy spotkanie.

17:40

Znamy już składy obu zespołów.

17:30

Nie najlepiej rozpoczęła się runda wiosenna dla katowickiej GieKSy. Cztery punkty w trzech meczach to rezultat poniżej oczekiwań kibiców. W zupełnie innych nastrojach przystępuje do meczu Bogdanka Łęczna, która zamierza kontynuować dobrą passę.

17:15

Witamy w relacji na żywo prosto z Bukowej, gdzie miejscowy GKS Katowice podejmuje GKS Bogdanka.