ŁKS ŁódźŁKS Łódź
0 : 0
wartaWarta Poznań
20:59

ŁKS po bardzo dobrej I połowie i tylko przeciętnej II remisuje bezbramkowo na własnym stadionie z Wartą Poznań. Za uwagę dziękuje Mariusz Roksela. Przy okazji zapraszam również do trwającej w naszym serwisie relacji LIVE z meczu Litwa - Polska.

97'

Koniec meczu. Do wejścia szykował się jeszcze Otuszewski, ale zanim zdążył pokazać się na murawie arbiter zakończył spotkanie.

95'

Bledzewski - Man od the Match - w niesłychany sposób broni uderzenie głową Mowlika z około 2 metrów!

94'

Klepczarek ukarany kartką za odepchnięcie rywala.

93'

Druga natomiast dla Klepczarka. Było to 2 upomnienie tego zawodnika, w związku z czym zawodnik musi opuścić murawę.

92'

Piłkarze gości jak mogą, tak opóźniają grę. Efektem tego są dwie żółte kartki. Jedna dla Marciniaka (za odrzucenie piłki)

91'

Do II połowy doliczone 5 minut.

90'

Wspomniany Wojciechowski wchodzi w miejsce Reissa.

89'

Do wejścia szykuje się Wojciechowski (Warta).

89'

Przed zmianą kartką, za dyskusje z arbitrem, ukarany został jeden z gości. Niestety nie udało nam się zauważyć jego numeru, jak również nie było potwierdzenia spikera. Tymczasem pomocy medycznej potrzebuje Bledzewski.

88'

Ostatnia zmiana w ŁKS.

86'

ŁKS rzuca wszystkie siły do ataku. Łodzianie wiedzą, że strata punktów na własnym boisku z walczącą o utrzymanie Wartą będzie bardzo bolesna i może utrudnić im walkę o awans.

84'

Bledzewski kolejny raz ratuje swój zespół przed stratą bramki!

82'

Tymczasem kolejny raz swojej szansy szukają gospodarze. Niestety piłka przelatuje wysoko ponad bramką Bledzewskiego.

82'

Gieraga dochodzi właśnie do własnej ławki. Zawodnik ma założony opatrunek na lewej nodze. Nie wygląda to dobrze.

81'

Za kontuzjowanego Gieragę wszedł Mowlik.

79'

Kosecki w ciekawie zapowiadającej się akcji na spalonym,

74'

Kartką ukarany Klepczarek za faul w defensywie.

73'

Jeden z zawodników gości ucierpiał w starciu podczas akcji ŁKS. Wywołało to spore wzburzenie na "Galerze" gdzie kibice uważają, że jest to celowe zagranie zawodnika aby zyskać trochę czasu.

71'

Kolejna żółta kartka dla piłkarza z Poznania. Upomnienie otrzymał Scherfchen, który przed momentem pojawił się na boisku.

70'

Według komunikatu podanego właśnie przez spikera, dzisiejsze spotkanie obserwuje na stadionie nieco ponad 4100 widzów (w tym 25 gości).

69'

Również zmiana w ŁKS.

69'

Pierwsza zmiana w Warcie.

67'

Chwilę później żółtą kartkę za faul przy próbie przerwania kolejnej akcji gości otrzymał Kosecki.

67'

Tak jak w I połowie ŁKS miał kilka 100% akcji, tak teraz taką akcję mieli goście. Podobnie jak w przypadku strzałów gospodarzy, po dużym zamieszaniu w polu karnym, piłkę z linii bramkowej wybijał obrońca.

64'

Kosecki po raz kolejny gubi się w trakcie wyprowadzania akcji ...

63'

Dwa rzuty rożne dla ŁKS pod rząd. Nie stanowią one jednak większego zagrożenia dla bramki Bledzewskiego.

61'

ŁKS bardzo niedokładnie rozgrywa piłkę na własnej połowie. Kilkukrotnie Warta miała okazję przejąć i wyjść z groźną akcją.

58'

Ostre starcie Mięciela z obrońcami Warty. W konsekwencji Bartkowiak ukarany żółtą kartą, a Mięciel będzie musiał dokończyć mecz w podartej koszulce.

56'

Pierwsze minuty II połowy zdecydowanie słabsze od I. Sporo niedokładności w szeregach obu zespołów, przypadkowe faule, głupie straty. Również początkowa przewaga Warty coraz słabiej widoczna.

52'

51'

Kosecki walczy za dwóch i stara się odebrać Warcie piłkę jeszcze na ich połowie. Niestety starania młodego zawodnika spełzają na niczym.

50'

Marciniak faulowany na połowie ŁKS. Kolejny wolny dla gości.

49'

Ładna akcja Warty rozegrana po wznowieniu gry z rzutu wolnego na połowie ŁKS. Ostatecznie jednak piłka pewnie złapana przez Wyparłę.

47'

W pierwszych akcjach II połowy groźniej Warta. ŁKS tak jakby mentalnie został jeszcze w szatni.

46'

Początek II połowy bez zmian personalnych w obu zespołach.

46'

I ruszamy.

20:04

Piłkarze wracają na murawę. Za moment początek drugiej odsłony meczu.

48'

I koniec I połowy. Zapraszamy na dalszą część meczu za około kwadrans.

47'

Kolejny raz w opałach Bledzewski. Po wrzucie z autu przy samej linii końcowej boiska, bramkarz gości z trudem doskakuje do lecącej piłki, po czym ją wypuszcza. Ponownie przed stratą bramki ratują go obrońcy!

45'

Do I połowy doliczone zostały 2 minuty.

44'

Warta coraz odważniej szuka swojej szansy na zdobycie bramki. Jeżeli ŁKS nie wykorzysta którejś z najbliższych swoich okazji, ten mecz może ułożyć się różnie.

32'

Z pewnym opóźnieniem, ale możemy już wprowadzić wspomnianą wcześniej kartkę dla Gajtkowskiego.

41'

Kosznik ściągnięty do ziemi przez Kujawę. Wolny na połowie gospodarzy dla Warty.

40'

Jednym z faulowanych zawodników był Gajtkowski, któremu pomocy udzielić musieli masażyści.

39'

Chwilę później faulowanych dwóch zawodników Warty. Sędzia jednak nie reaguje, a ŁKS wychodzi z kolejną akcją.

39'

Niedokładna centra Gajtkowskiego.

34'

Ładna akcja dwóch byłych zawodników Lecha. Reiss zagrywa prostopadle do Gajtkowskiego. Ten drugi niestety przy odbiorze piłki fauluje obrońcę ŁKS. Z własnego pola karnego od rzutu wolnego wznowi ŁKS.

32'

Pierwsza indywidualna kara w spotkaniu. Żółtą kartką ukarany Gajtkowski za spóźniony wślizg, a w konsekwencji faul.

29'

Zagranie w pole karne bez problemów łapie Bodzio W.

29'

Tym razem faul pod polem karnym ŁKS. Faulowany Iwanicki.

28'

Na murawie, w środkowej strefie, leży faulowany przed chwilą Kosecki. Są już przy nim służby medyczne.

27'

Wczesnowiosenna pogoda nie przeszkadza niewielkiej grupie kibiców Warty dopingować swoich zawodników bez koszulek. Tym czasem kolejna akcja ŁKS. Strzał jednak bardzo niecelny.

25'

ŁKS cały czas w ataku. Seria rzutów rożnych dla gospodarzy.

24'

Bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego Romańczuka z trudem wybija przed siebie Bledzewski.

24'

Kosecki faulowany w odległości około 35 metrów od bramki Warty. Dobra okazja dla ŁKS na pierwszą bramkę.

21'

Klepczarek fauluje Reissa. Zawodnik gości potrzebuje pomocy masażystów.

20'

ŁKS jest niepodważalnie stroną dominującą od początku tego spotkania. Rycerze Wiosny mieli już kilka niemal 100% sytuacji na otworzenie wyniku, goście natomiast ograniczają się do pojedynczych kontr, które nie stanowią większego zagrożenia dla bramki Wyparły.

17'

Po raz kolejny Warta zawdzięcza Bledzewskiemu to iż nie straciła bramki. Bramkarz gości popisał się wspaniałą robinsonadą po uderzeniu głową jednego z napastników ŁKS.

15'

Gajtkowski uderza w twarz jednego z zawodników gospodarzy. Po natychmiastowej reakcji arbitra otrzymał on ostatnie strzeżenie.

13'

Kolejne niedokładne zagranie do Koseckiego.

12'

Próba indywidualnej akcji Mięciela - w konsekwencji wywalczony rzut rożny.

11'

Nieporozumienie Romańczuka z Koseckim. Warta rozpocznie od własnej bramki.

9'

Bykowski przewraca się i traci piłkę na własnej połowie. Mogło być niebezpiecznie.

9'

Próba zagrania długiej piłki od Wyparły pod pole karne Warty. Piłka ostatecznie w rękach Bledzewskiego.

6'

Dwie doskonałe okazje gospodarzy po wznowieniu gry z rogu i dwukrotnie gości przez stratą bramki ratuje szczęśliwie ustawiony na linii bramkowej jeden z obrońców, który z pustej bramki wybija piłki.

5'

Próba centry w pole karne Warty. Bledzewski z największym poświęceniem wybija na rzut rożny.

4'

Ładna próba wypuszczenia Bykowskiego prawą stroną. Zawodnik ŁKS jednak w ostatniej chwili zatrzymany przez obrońców.

3'

Faulowany Klepczarek.

2'

Pierwsze ataki gospodarzy i wywalczony rzut rożny.

1'

ŁKS szybko zatrzymał pierwszą akcję Warty. Obecnie spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie.

1'

Rozpoczynają goście.

19:03

Przed rozpoczęciem meczu, na prośbę Stowarzyszenia Kibiców, piłkarzy oraz działaczy chwila ciszy dla ofiar niedawnej tragedii z Japonii.

19:00

Piłkarze wychodzą na murawę.

19:00

Na trybunie honorowe pojawiła się właśnie Pani prezes klubu z Poznania. Wywołało to spore poruszenie wśród zgromadzonych na murawie fotoreporterów.

18:57

Ogrodzenie oddzielające trybuny od murawy, tradycyjnie już na ŁKSie szczelnie oflagowane. Frekwencja jednak - jak na lidera zaplecza ekstraklasy - nie jest najlepsza. Miejmy nadzieje jednak, że przez te kilka minut, które pozostało do pierwszego gwizdka jeszcze się to zmieni.

18:53

Składy w jakich wystąpią zespoły ŁKS: Wyparło Gieraga Klepczarek Woźniczka Kosecki Kaczmarek Łabędzki Bykowski Kujawa Mięciel Romańczuk

Warta: Bledzewski Kieruzel Bartkowiak Jasiński Kosznik Ngamayama Marciniak Iwanicki Reiss Gajtkowski Białożyt

18:49

Na murawie rozgrzewają się właśnie obie jedenastki. Na trybunach natomiast obecna jest kilkunastoosobowa delegacja kibiców z wielkopolski.

18:49

Witamy ze stadionu w Łodzi, gdzie za około 10 minut rozpocznie się pierwsze spotkanie bieżącej kolejki I ligi, w którym miejscowy ŁKS podejmować będzie rewelację dotychczasowych meczy wiosennych - Wartę Poznań.