KSZO 1929 Ostrowiec ŚwiętokrzyskiKSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1 : 0
Piast GliwicePiast Gliwice
90'

Piast przegrywa w Ostrowcu 0:1 i prawdopodobnie też przegrywa swoją szansę na powrót do Ekstraklasy. Za uwagę dziękuje Szura Bartłomiej

90'

Sensacyjny gol !!! Z ostrego kąta uderza Bzdęga i Szmatuła kapituluje!!!! KSZO prowadzi grając w "10"

90'

3 minuty doliczone

84'

Kolejny raz piłkarzy Piasta zatrzymuje Dymanowski. Czy zawodnicy Brosza zdążą?

82'

Ostatnia zmiana w zespole z Gliwic

82'

Ostatnia zmiana u gospodarzy

81'

Szary uderza z daleka, piłka nad poprzeczką. Dalej 0:0

78'

Bramka KSZO jak zaczarowana. Dymanowski wyczynia cuda w bramce a Piast nie potrafi skutecznie wykończyć swoich akcji

77'

2 zmiana w KSZO

70'

Podbeskidzie już prowadzi w Wodzisławiu!!

67'

Cios za cios na boisku w Ostrowcu. Kto przejmie inicjatywę i wygra?

66'

Piękna główka Urbana ale Dymanowski wyciąga się jak struna i łapie piłkę

63'

A tymczasem niespodzianka w Wodzisławiu! Odra prowadzi z Podbeskidziem!

62'

Pół godziny szansy Piasta na zdobycie zwycięskiego gola. Czy piłkarze Brosza złamią defensywę gospodarzy?

58'

2 zmiana

56'

Znów fatalne zagranie Kanarskiego - to już 4. zmarnowana sytuacja przez snajpera z Ostrowca

55'

Za faul

51'

Lewczuk uderza minimalnie obok spojenia słupka i poprzeczki

46'

Początek drugiej połowy

45'

Koniec pierwszej części meczu. Wydawało się, że mecz będzie przebiegał w spokojnej atmosferze ale błąd arbitra wprowadził dużo nerwowości na boisku i końcówka była emocjonująca. Czy Piast wykorzysta atut gry w przewadze? Zapraszam za około 15 minut.

45'

Szansa dla gospodarzy ale strzał Kanarskiego zostaje zablokowany

45'

Zostają doliczone 3 minuty

44'

Z 20 metrów uderza Smektała, broni z problemami Dymanowski

43'

Taktyczna zmiana u gospodarzy

40'

Kartka dla Dymanowskiego

40'

Obrońca gospodarzy ogląda drugą żółtą kartkę, pierwszą zobaczył w 28. minucie

39'

Nikola Kolarov uderzył prawdopodobnie Biskupa. Pomocnik gości na sygnale pojechał do szpitala.

36'

Kontuzjowany Biskup opuszcza plac gry

36'

Biskup dostał łokciem od jednego z piłkarzy KSZO, sędzia nie dopatrzył się faulu a pomocnik z Gliwic opuścił plac gry z zakrwawioną twarzą. Po tej sytuacji trener Brosz został wyrzucony na trybuny

35'

Fatalnie grają goście, zupełnie nie prezentują się jak kandydat do awansu do Ekstraklasy

31'

W Świnoujściu oraz w Wodzisławiu Śląskim także bez bramek

30'

Nowosielski uderza kilkanaście centymetrów nad poprzeczką

27'

Mateusz Mąka zmusza do nadludzkiego wysiłku Szmatułę. Tylko bramkarzowi goście zawdzięczają, że nie przegrywają!!

26'

Fragment meczu gdy niespodziewanie zdecydowanie przeważają gospodarze.

23'

Szmatuła kapitalnie broni w sytuacji sam na sam z Kanarskim.

19'

Na stadionie mamy około 1200 widzów w tym kilkudziesięciu kibiców z Gliwic

15'

Strzela Bzdęga broni Szmatuła

15'

Pierwszy kwadrans meczu za nami. Piast próbuje prostopadłych podań natomiast gospodarze grają bardzo agresywnie

9'

Genialnie uderzał bohater poprzedniego spotkania z ŁKS Jakub Biskup ale fenomenalnie broni Dymanowski

8'

Na boisku w Ostrowcu dominuje chaos, brak jakiś konstruktywnych akcji

5'

Akcja Piasta ale doświadczony bramkarz KSZO pewnie interweniuje na przedpolu

2'

Pierwsza akcja gospodarzy po stracie Szarego ale kontra dobrze powstrzymana przez gości

1'

Zaczynają goście

15:59

Kanarski czy Maycon? Który z nich okaże się skuteczniejszy??

15:58

Faworytem tego meczu bez wątpienia są goście. Ale podopieczni trenera Jakołcewicza nie oddają łatwo punktów gościom. Dla nich każde oczko w walce o utrzymanie może okazać się bezcenne.

15:55

Piłkarze wraz z sędziami z Kluczborka jako głównym Tomaszem Garbowskim za moment pojawią się na murawie. Za chwilę zaczynamy spotkanie

15:49

Za 10 minut początek meczu. Poznaliśmy składy obu zespołów. Wśród gości wraca do meczowej "18" Jakub Smektała a do pierwszej "11" Marcin Pietroń.

15:14

3 kwadranse do rozpoczęcia spotkania. Czy goście wykorzystają fakt, że lider w dwóch spotkaniach zdobył tylko 2 punkty?

12:27

W pierwszym spotkaniu między tymi drużynami w sierpniu ubiegłego roku zanotowano bezbramkowy remis. Spotkanie rozgrywane było jeszcze na starym obiekcie przy ul. Okrzei w Gliwicach.