Dolcan ZąbkiDolcan Ząbki
95'

Koniec meczu. Sensacja stała się faktem.

94'

Sensacja! W polu karnym faulował Udarević i Stańczyk z rzutu karnego zdobywa bramkę dla Dolcanu!

91'

Druga zmiana w Dolcanie. Zapaśnik zmienia Buśkiewicza.

90'

Trzy minuty doliczone.

88'

Żółta kartka dla Misana.

87'

Goście zaczynają grę na czas. Mają do tego w rezerwie aż trzy zmiany. Na początek Robaszek w miejsce Kosiorowskiego.

84'

Szczupakiem strzelał najlepszy strzelec pierwszej ligi, Charles Nwaogu, jednak instynktem bramkarskim wykazał się Miszta, który ratuje swój zespół.

81'

Komplet zmian we Flocie. Dylewski za Ostalczyka.

79'

Żukowski w pojedynku z zawodnikiem gości ratuje swój zespół przed utratą bramki.

74'

Ciesielski ukarany żółtą kartką. To już trzeci kartonik dla zawodnika gości.

71'

Druga zmiana we Flocie, która za wszelką cenę chce wygrać. Na boisku Misan, który zmienił Niedzielę.

68'

Stańczyk ukarany żółtą kartką za faul.

65'

Pierwsza zmiana w spotkaniu. Chi Fon za Bodzionego.

62'

Ostalczyk wrzucał piłkę w pole karne, ale zrobił to za mocno.

59'

Żółta kartka dla Falisiewicza.

56'

Ciągle dużo niedokładności w grze, akcje zatrzymują się na granicy pola karnego, a celnych strzałów jest jak na lekarstwo.

50'

Nerwowy początek drugiej połowy, mało składnych akcji, sporo kopaniny.

46'

Strzelał Buśkiewicz, ale Udarević blokuje strzał.

46'

Grę wznawia Dolcan.

45'

Koniec pierwszej, bezbramkowej i mało emocjonującej połowy.

41'

Flota była blisko objęcia prowadzenia! Po centrze Bodzionego w dogodnej sytuacji mógł znaleźć się Niedziela, ale w ostatniej chwili został uprzedzony przez obrońcę.

38'

Żółta kartka dla Chylaszka.

33'

Strzelał Niedziela, ale ponownie dobrze broni bramkarz Dolcanu.

31'

W dobrej sytuacji Nwaogu uderza po ziemi, ale broni z trudem Misztal.

24'

Chylaszek w mur z rzutu wolnego. Dolcan gra coraz śmielej.

21'

Krajanowski próbował obsłużyć podaniem Nwaogu, ale ten uprzedzony przez Wróbla.

18'

Szarżował skrzydłem Tomasik, ale stracił kontrolę nad piłką.

14'

Z okazji próbował skorzystać Ostalczyk, ale jego strzał z woleja bardzo niecelny.

12'

Teraz szansę wykazania się miał Żukowski, który sparował na róg strzał Chylaszka.

10'

Misztal ratuje swój zespół po strzale głową Pruchnika. Duże brawa dla bramkarza gości!

7'

Stańczyk faulowany blisko pola karnego Floty. Po strzale Cieselskiego z rzutu wolnego obrońcy zażegnują niebezpieczeństwo.

6'

Nwaogu odegrał do Pruchnika, jednak ten bardzo niecelnie uderzył.

5'

Pierwsze minuty dla Floty. Na razie goście grają defensywnie, a "Wyspiarze" starają się konstruować ataki.

2'

Od razu szansa dla Floty. Przed polem karnym faulowany był Nwaogu. W mur trafił Tomasik, a po dobitce piłka wyszła na rzut rożny.

1'

Początek spotkania.

15:59

Rezerwowymi Floty są Alan Wesołowski, Daniel Dylewski, Marek Niewiada, Damian Misan, Ferdinand Chi Fon i Łukasz Mickiewicz. Na ławce Dolcanu zasiadają natomiast Rafał Leszczyński, Piotr Dziewicki, Maciej Osłowski, Hubert Robaszsek i Michał Zapaśnik.

15:58

Już za kilka minut rozpocznie się spotkanie pomiędzy ciągle mająca szansę na awans Flotą Świnoujście, a wciąż marzącym o utrzymaniu Dolcanem Ząki. Kto dziś przybliży się do zamierzonego celu?