sandecja nowy sączSandecja Nowy Sącz
2. połowa1 : 1
19:36

96'

Koniec! Emocje były dopiero w drugiej połowie spotkania. Portowcy mogą mieć po dzisiejszym spotkaniu pretensje do sędziego, ponieważ nie było pewności czy piłka całym obwodem przekroczyła linię bramkową. Ale cóż taka jest piłka nożna! Za wspólnie spędzony czas dziękuje Państwu Mateusz Andrzejewski!

92'

Dośrodkowanie Rogalskiego wprost na głowę Hrymowicza, ten minimalnie pudłuje. Pogoń-Sandecja nadal 1:1

91'

Sędzia do końca dzisiejszego spotkania dolicza cztery minuty.

88'

Dziuba zastępuje Klatta.

88'

Ależ niepotrzebny teraz drybling Majkowskiego, a wcześniej faulowany Ława w polu karnym \, lecz gwizdek sędziego milknie.

79'

Schodzi strzelec b ramki Frączczak zastępuje go Majkowski.

79'

Gawęcki dostaje drugą żółtą kartkę i musi zejść z boiska!

77'

Goooooooooolllllllllll piłkę odbija Fabiniak na słupek przechodzi ona w stronę bramki, tam klatt ją wybija lecz piłka już przekroczyła linię bramkową.

75'

71'

Frączczak z lewej nogi uderza obok bramki.

70'

Gawęcki ukarany żółtą kartką.

68'

Lebedyński zastępuje Wólkiewicza.

64'

Na trybunach w Szczecinie transparent w Łęcznej tylko Górnik, dotyczący zmiany nazwy klubu z Łęcznej na Bogdanka Łęczna.

59'

Uderzenie Aleksandra wyłapuje spokojnie Fabiniak.

57'

Woźniak nie upilnował Frączczaka, ten precyzyjnym strzłem pokonuje Kozioła!

57'

Gooooooooooooooooooooolllll Frączczak strzela pierwszą bramkę w tym meczu!!!!

56'

Wólkiewicz bez namysłu strzela z pierwszej piłki, bardzo niecelnie od autu zacznie Sandecja.

51'

Borovicanin zgrywa do Chmiesta ten pudłuje minimalnie.

48'

Uderzenie Frąszczaka w ostatniej chwili zablokowane przez obrońców.

45'

Zaczynamy

46'

Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Sędzia kończy nieciekawą pierwszą część spotkania. Na drugie 45 minut zapraszam Państwa po przerwie.

46'

Gawęcki uderza z rzutu wolnego wprost w Fabiniaka.

45'

Sędzia dolicza minutę do końca pierwszej części spotkania.

42'

"Żółtko" dla Zawadzkiego

39'

Chmiest sam na sam z Fabiniakiem górą bramkarz!

37'

Ależ fatalne uderzenie z rzutu wolnego Rogalskiego.

34'

Uderzenie Frohlicha było pierwszym uderzeniem na bramkę Fabiniaka, dominuje głównie Pogoń.

34'

Frohlich do dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderza, lecz piłka przechodzi obok słupka.

31'

Zbozień fauluje przed polem karnym zawodnika Pogoni, rzut wolny dla "Portowców" uderza Zawacki, lecz prosto w mur.

31'

Żółta kartka dla Zbozienia

27'

Zbyt mocne zagranie na skrzydło do Aleksandra na dobieg, od autu zacznie Pogoń

23'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Sandecji Hrymowicz ściera się z Koziołem i rzut rożny dla Pogoni.

16'

Dośrodkowanie wprost na głowę Frąszczaka, ten walczy o nią w górze, lecz zagrywa zbyt słabo, piłka w rękach bramkarza.

11'

Wólkiewicz wychodzi sam na przeciwko dwóm obrońcom, gupi się i zagrywa do Petasza, ten oddaje zbyt słaby strzał. Piłka ląduje w rękach Kozła.

9'

Makuch zagrywa w pole karne z rzutu rożnego, lecz tam dobrze interweniują obrońcy Pogoni.