Koniec spotkania w Pireusie. Grecja bezbramkowo zremisowała z Polską.

93'

Po rzucie rożnym pilka niespodziewanie spadła pod nogi Ninisa, który fatalnie przestrzelił z 5 metrów.

90'

Indywidualna akcja Grosickiego, który zszedł do środka i uderzył potężnie w sam środek bramki. Końcówkami palców piłkę nad poprzeczką przeniósł Chalkias!

86'

Kartką upomniany Liberopoulos.

85'

Kucharczyk posłał ostrą piłkę w pole bramkowe, Grosickiemu zabrakło metra by sięgnąć futbolówkę.

83'

Kompletnie nic nie dzieje się na stadionie Olympiakosu. Obie reprezentacje wyczekują już z utęsknieniem na końcowy gwizdek.

82'

Także Kucharczyk zastępuje Lewandowskiego.

82'

Zmęczony Obraniak opuszcza boisko. W jego miejsce Roger.

78'

Przewrócony w polu karnym Grosicki. Zdaniem sędziego nie ma mowy o podyktowaniu jedenastki.

77'

77'

Podwójna zmiana u gospodarzy.

76'

Grosicki za Peszko. Tylko on może potencjalnie odmienić grę biało-czerwonych.

75'

Strzał rozpaczy w wykonaniu Sadloka.

74'

Katsouranis wchodzi na boisko.

73'

Kolejny już faul Lewandowskiego w ofensywie. Nie radzi sobie nasz napastnik w pojedynkach z greckimi defensorami.

72'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego wykonywanego przez Ninisa pewnie złapał Sandomierski.

70'

Wyraźnie siadło tempo w drugiej połowie. Gra z obu stron toczy się "na stojąco".

68'

Odważna próba strzału z narożnika pola karnego w wykonaniu Peszki przeszła dobre 3 metry obok bramki.

67'

Coraz bardziej aktywny Sadlok, próba dośrodkowania obrońcy Polonii Warszawa wybita przez obrońcę na korner.

65'

Kolejna zmiana wśród Greków. Schodzi Kone, na boisko wchodzi Liberopoulos.

62'

Druga zmiana w naszej reprezentacji. Michał Żewłakow żegna się kolegami, to koniec jego reprezentacyjnej kariery. Gromkie "dziękujemy" słychać z trybun.

58'

Łatwa strata Obraniaka, który niepotrzebnie zagrywał piętką.

57'

Ninis zmienia Mitroglou.

55'

Zbyt mocne dośrodkowanie z rzutu wolnego Błaszczykowskiego, z którym niewiele mógł już zrobić Głowacki.

53'

Fatalne uderzenie z dobrej pozycji Kone.

51'

Zamknęliśmy rywali niemal we własnym polu karnym. Z zamieszenia przed bramką Chalkiasa niewiele jednak wynikło.

49'

Za mało Polaków angażuje się w akcje ofensywne. Nie oglądamy zbyt wiele drużynowej gry.

47'

Po dalekim wykopie Sandomierskiego sam na sam z bramkarze znalazł się Lewandowski, zgubił zamachem powracającego obrońcę, ale nie zdołał minąć kładącego mu się pod nogi Chalkiasa.

46'

Na boisku wciąż Michał Żewłakow, który miał grać... 30 minut. Ale za to Mierzejewskiego zastąpił Murawski.

46'

Rozpoczynamy spotkanie po przerwie.

45'

Koniec pierwszej części. Bez bramek w Pireusie.

44'

Kolejna udana parada Sandomierskiego, który uprzedził Mitroglou czekającego na drugim słupku.

41'

Interwencja bramkarza Jagiellonii w stylu Sławomira Szmala.

41'

Ogromny błąd naszej defensywy. Nikogo nie było na lewej stronie przy Mitrouglu, który mając przed sobą tylko Sandomierskiego uderzył w nogę młodego golkipera.

40'

Kolejna groźna kontra biało-czerwonych. Dośrodkowanie Piszczka zablokował jednak Lagos.

39'

Nieciekawy fragment spotkania. Po kilku składnych akcjach Polaków tempo zdecydowanie spadło.

36'

Gospodarze niespiesznie rozgrywają piłkę.

34'

Bardzo twarde wejście wślizgiem Głowackiego pozwoliło odzyskać piłkę biało-czerwonym.

32'

Piękna akcja Polaków! Dwójkowa akcja Peszki z Błaszczykowskim, po której uderzał pierwszy z nich... minimalnie obok lewego słupka.

29'

Z linii pola karnego uderzał Kone, jednak zrobił to bardzo słabo i niecelnie.

27'

Błaszczykowski dograł do Obraniaka stojącego na 7. metrze, lecz pomocnik Lille przeniósł piłkę nad bramką!

26'

Zaskakujący strzał Obraniaka z rzutu wolnego z najwyższym trudem sparował do boku Chalkias!

25'

Niepotrzebnie przerwał teraz akcję Polaków sędzia i wrócił do faulu na Dudce.

23'

Samaras wygrał pojedynek z Piszczkiem w polu karnym, strzał napastnika Celticu w ostatniej chwili zablokował jeden z obrońców.

21'

Zablokowane uderzenie Peszki tuż przed polem karnym, do piłki dopadł Lewandowski, który uderzył błyskawicznie. Metr obok słupka!

20'

Przedzierającego się Lewandowskiego powstrzymał zdecydowanie Moras.

19'

Wyrównane spotkanie w Pireusie. Żadnej z drużyn nie spieszy się, nikt nie chce choć odrobinę zaryzykować.

16'

Teraz Mierzejewski od tyłu zaatakował Karagounisa.

16'

Bardzo złe wykonanie stałego fragmentu przez Mierzejewskiego.

15'

Piszczek indywidualnym wejście z prawej flanki wywalczył rzut rożny.

14'

Kontratak Polaków zainicjował Obraniak, dograł do Błaszczykowskiego, który stracił w prosty sposób piłkę.

11'

Ależ było groźnie! Pozostawiony bez opieki Mitroglou zdecydował się na strzał z 25 metrów, piłkę zmierzającą w samo okienko fantastycznie wybił Sandomierski!

10'

Grecy wyraźnie przebudzili się i zaczynają przejmować inicjatywę. Sporo pracy ma na prawej stronie Piszczek, bowiem z tej strony atakuje silny fizycznie Samaras.

7'

Pogubili się gospodarze przy bocznej linii. Akcję zainicjował Peszko, lecz dogranie do środka był już bardzo niedokładne.

6'

Trwa wzajemne badanie sił. Na spalonym złapany Robert Lewandowski.

3'

Piłkę starają się rozgrywać Głowacki z Żewłakowem w naszej strefie obronnej.

2'

Agresywne wejście Sławomira Peszko w nogi Lagosa.

1'

Rozpoczęli Polacy.

20:24

Zawodnicy obu drużyn wychodzą już na boisko.

19:46

Znamy już wyjściowe ustawienie reprezentacji Polski.

19:45

Ostatni mecz odbył się 12 sierpnia 2009 roku w Bydgoszczy. Najlepiej pamięta go Ludović Obraniak, który zdobył dwa gole i nasza drużyna wygrała 2:0.

19:42

Po raz piętnasty nasza reprezentacja mierzy się z Grecją. Polacy wygrali 10 z tych meczów, rywale trzy spotkania i tylko raz padł remis. Bilans goli też korzystny dla biało-czerwonych: 27-11. Dzisiaj biało-czerwoni spróbują poprawić bilans z liderem grupy F eliminacji do Euro 2012.

19:40

Witamy w relacji z meczu towarzyskiego w którym Grecja w Pireusie podejmuje Polskę.