85'

46'

46'

90'

Koniec! Niestety po ogromnych błędach naszej obrony Polacy przegrywają na kartoflisku z naszymi sąsiadami Litwinami 0:2. Panie Smuda bierz się Pan do roboty bo EUTO 2012 już niedługo!

90'

Sędzia dolicza trzy minuty do końca spotkania

88'

Żółta za opóźnianie gry dla Kijanskasa

87'

Schodzi zawodnik Widzewa Łódź Panka w jego miejsce wchodzi Razanauskas

86'

Strzał Błaszczykowskiego bez problemów broni Karcemarskas

81'

Jodłowiec za Dudkę

79'

Bezpardonu faulowany Peszko, sędzia pokazuje żółtą kartkę

77'

Piszczek do dośrodkowaniu uderza na bramkę Karcemarskasa kolejny rzut rożny dla Polaków

76'

Sadlok dogrywa w pole karne rywala rzut rożny dla Polski

74'

Lewandowskiego, który miał wielokrotnie szansę pokonać litewskiego bramkarza zastępuje Kucharczyk

71'

Galkievicius zastępuje Danileviciusa

69'

Roger za Obraniaka

63'

Grosicki i........ piłka przechodzi wzdłuż całej lini bramkowej bramki Litwinów! Cóż za pech "Grosika"!

58'

Mindaguas Panka wchodzi z lewej strony w pole karne uderza tuż obok bezradnego i zagubionego Małkowskiego, na szczęście dla nas piłka uderza w słupek

56'

Z kontrą wychodzą Polacy piłka zgrana jest do Lewandowskiego ten spokojnie przekłada sobie piłkę na drugą nogę, uderza, lecz niecelnie!

51'

Druga połówka mniej ciekawsza od pierwszej

51'

Niepilnowany Danilevicius uderza obok bramki

45'

Zaczynamy

47'

Koniec pierwszej części spotkania. N adrugie 45 minut zapraszam już za 15 minut

46'

Piłka przechodzi przez pole karne i ląduje pod nogami niepilnowanego Obraniaka ten niestety nie zdobywa bramki, dobrą interwencją popisuje się litewski bramkarz

45'

Pierwsza żółta kartka w dzisiejszym spotkaniu, ukarany ją Kamil Glik

42'

Obraniak wrzuca w pole karne, bez problemów łapie piłkę Kanscemarskas

40'

Lewandowski znajduje się w pozycji sam na sam z bramkarzem pudłuje niestety w tej sytuacji....

40'

Polacy grają bardzo słabo w dzisiejszym spotkaniu. Brak jakiegoś zawodnmika, który mógłby pociągnąć tą grę.

33'

Piszczek w pole karne rywala zagrywa bardzo niecelnie

30'

Błąd obrony wykorzystuje Cesnauskis, który pokonuje bramkarza Lechii Gdańsk

29'

Litwa-Polska 2:0

28'

Ależ centymetry teraz uprzedzony został Błaszczykowski, rzut rożny dla Polski.

26'

Cesnauskis bardzo mocno, ale jego strzał przechodzi ponad bramką.

24'

Interwencja Piszczka pierwszy rzut rożny dla gospodarzy

22'

Fatalne uderzenie "Lewego", piłka mija bramkę

19'

Głowacki źle interweniuje, wybija piłkę wprost pod nogi Mikoliunasa ten technicznym uderzeniem pokonuje bezradnego Małkowskiego.

19'

Niestety gol dla Litwy

13'

Nasi zawodnicy, bardzo często stosują pressing w dzisiejszym spotkaniu

12'

Pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu, tym samym pierwszy rzut rożny dla Polaków.

5'

Błaszczykowski, z daleka bardzo niecelnie

4'

Karcemarskas uprzedza Błaszczykowskiego.

2'

Pierwszy kontakt z piłką naszego debiutanta-Małkowskiego

1'

Zaczynają Polacy.

20:31

Polacy tradycyjnie na biało-czerwono, Litwini na żółto.

20:27

Polscy kibice "pozdrawiają" PZPN

20:25

Obydwie drużyny wchodzą na boisko.

20:23

Dzisiejsze spotkanie poprowadzi Pan Andris Treimanis (Łotwa).

20:21

Natomiast Polacy zagrają w składzie:Małkowski Piszczek Glik Głowacki Sadlok Murawski Dudka Mierzejewski Obraniak Błaszczykowski Lewandowski

20:20

Litwini zagrają w składzie:Karcemarskas Skerla Kijanskas Stankevicius Zaliukas Pank Ivaskevicius Mikoliunas Cesnauskis Danilevicius Labukas

20:00

Już za nie całe pół godziny Polacy rozegraja towarzyski mecz z Litwą. Na relację zaprasza Państwa Mateusz Andrzejewski