KSZO 1929 Ostrowiec ŚwiętokrzyskiKSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
93'

Koniec spotkania! KSZO zdobywa cenne trzy punkty i pogrąża Dolcan.

91'

KSZO ciągle dobrze się broni. Dolcan będzie miał problem ze zdobyciem wyrównującej bramki.

90'

Trzy minuty doliczone.

89'

Rzut rożny dla KSZO. Dośrodkowuje Wolański, przerzucił piłkę przez pole karne.

85'

Świerblewski zdobywa bramkę kontaktową. Ograł w polu karnym obrońcę i strzelił z narożnika pola karnego.

84'

Chałas próbował zaskoczyć bramkarza strzałem głową, ale zbyt anemicznie, by przyniosło to skutek.

81'

Dolcan w drugiej połowie utrzymuje przewagę w posiadaniu piłki, jednak wiele ze tego nie wynika. KSZO wykorzystało swoją jedną sytuację i prawdopodobne przypieczętowało swoje zwycięstwo. Dziesięć minut nadziei Dolcanu.

80'

Wrzutka w pole karne do Chylaszka, ale broni Dymanowski.

79'

Żółta kartka dla Kanarskiego za faul.

78'

Zmiana także w Dolcanie.

78'

Zmiana w KSZO

69'

Bardzo dobrze wszedł w mecz Kanarski, który podwyższa prowadzenie dla KSZO! 2:0!

63'

Wchodzi Kanarski, schodzi Nawrocik.

61'

Trzy okazje dla Dolcanu, Gawęcki, Świerblewski i Gawęcki próbowali strzelić bramkę, ale nic z tego nie wyszło.

62'

Dolcan uzyskał dużą przewagę i "siadł" na przyjezdnych. W tej chwili taktyka KSZO polega na wybijaniu piłek do przodu do osamotnionego Pavlovicia, który próbuje przytrzymać piłkę piłkę. W ten sposób bramka dla gospodarzy może być kwestią czasu, ponieważ widać, że bardzo zależy im na wyrównaniu.

57'

Świerblewski próbował strzelać szczupakiem, ale minął się z piłką.

56'

Z dystansu uderzał Bazler po podanu Chylaszka, ale niecelnie.

52'

Świerblewski strzelał z pola karnego ale broni Dymanowski.

51'

Od początku drugiej połowy lepiej Dolcan, który wywalczył dwa rzuty rożne, jednak bez efektu bramkowego.

48'

Dobry strzał Chałasa pewnie broni Dymanowski.

46'

46'

Dwie zmiany. Na boisku Bazler i Gawęcki. Schodzą Hirsz i Korkuć.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Sędzia nie dolicza nic i kończy pierwszą połowę.

43'

Po akcji Nawrocika do bramki Dolcanu trafił Cieciura. Bramka dla KSZO wisiała w powietrzu.

37'

Zamieszanie w polu karnym KSZO po rzucie rożnym, strzelał Świerblewski, ale obrońcy wybijają piłkę z linii bramkowej.

35'

Seria rzutów rożnych dla KSZO. Po wrzutce Mąki strzelał Czarnecki, ale nie ma bramki. KSZO siadło pressingiem na gospodarzach i ciągle ma lekką przewagę.

29'

Po błędzie Dziewickiego Nawrocik przejął piłkę w polu karny, ale nie zdołał oddać strzału.

27'

Świerblewski uderzał na ramkę Dymanowskiego, jednak niecelnie i bramkarz KSZO nie musiał interweniować.

25'

Na razie przeważa KSZO, w którym prym wiedzie najlepszy na boisku Nawrocik. Dolcan póki co w defensywie, jednak świetną partię w obronie gra Dziewicki, na którym zatrzymuje się większość akcji gości.

23'

Mateusz Mąka strzelał z 20 metrów, ale bardzo niecelnie.

20'

Wolański strzelał na bramkę, ale Leszczyński bardzo dobrze obronił.

19'

Rzut wolny dla KSZO. Uderzał Pavlović, ale niecelnie.

15'

Kontra Dolcanu, wrzucał piłkę w pole karne Świerblewski, minął się z nią Chałas, potem jeszcze strzelał jeden z zawodników Dolcanu, ale broni Dymanowski.

12'

Chałas wymieniał podania z Robaszkiem, podał do Świerblewskiego, po dośrodkowaniu strzelał Chałas ale niecelnie.

8'

Po podaniu Nawrocika niecelnie na bramkę Dolcanu uderzał Cieciura.

5'

Bardzo aktywny od początku Nawrocik. KSZO stara się budować ataki, ale na razie gra wyrównana.

2'

Rzut rożny dla KSZO. Po wrzutce łapie bramkarz.

1'

Początek spotkania.

14:03

Na stadionie około 800 osób. Zespoły już na płycie. Za chwilę początek spotkania.

13:58

Witamy w relacji ze spotkania o "6 punktów". Oba zespoły desperacko potrzebują zwycięstwa. Zapowiada się ciekawe spotkanie.