Koniec spotkania. Warta odnosi trzecie w tej rundzie zwycięstwo.

Trzy minuty doliczone.

88'

Janusz Dziedzic ukarany żółtą kartką.

89'

Iwanicki zdobył bramkę po sporym zamieszaniu ograł obrońców, bramkarza i strzelił do pustej bramki

88'

Na stadionie w Poznaniu zapanowała wielka radość! Kto wygra mecz? Warta! Kto? Warta! Kto? Warta!- na trybunach

87'

Wejście smoka! Bramkę dla Warty na 2:1 zdobywa Iwanicki!

86'

Dla Tomasza Sokłowskiego

85'

Dośrodkowanie Iwanickiego pewnie łapie Gorczyca

84'

W miejsce Zakrzewskiego na boisku melduje się Iwanicki

83'

Dla Macieja Scherfchena

82'

Radliński dobrze wychodzi i łapie piłkę dośrodkowaną przez gości

81'

W powietrznym starciu ucierpieli Łukasz Gorczyca oraz Piotr Reiss

80'

Tempo gry nieco spadło w ostatnich minutach

76'

W miejsce Michała Ciarkowskiego na boisko wchodzi Łukasz Białożyt

74'

Będziemy mieli kolejną zmianę w Warcie

73'

Skiksował w bardzo dobrej sytuacji Zakrzewski

72'

W miejsce Marciniaka na boisko wszedł Scherfchen

72'

GKS jak najbardziej zasługiwał na wyrównanie

70'

Tomasz Hołota doprowadza do wyrównania

70'

Fatalne dośrodkowanie Michała Ciarkowskiego

70'

Nieudana akcja gości, grę od bramki wznowi Andrzej Bledzewski

69'

Groźna akcja Warty to powinno być 2:0 dla gospodarzy

68'

Dla Artura Marciniaka

68'

W miejsce Chwalibogowskiego wchodzi Mazurkiewicz

67'

Rzut rożny dla przyjezdnych

65'

Artur Marciniak wywalczył aut dla swojego zespołu

64'

Bardzo dobrze w polu karnym zachował się Karwan, który minął dwóch zawodników Warty. Jednak uderzył fatalnie

63'

Ciarkowski uderza Panu Bogu w okno

62'

Złe dośrodkowanie Reissa, na jego szczęście Warta ma aut

61'

Ostry faul na Marciniaku, Warta ma rzut wolny z boku pola karnego

60'

Dla Jacka Kowalczyka

59'

Fatalne podanie Ciarkowskiego w kierunku napastników Warty,

57'

Dobra dwójkowa akcja Reissa z Zakrzewskim strzelał pierwszy, jednak Warta ma zaledwie aut

56'

Rzut rożny dla gości, będzie dobra okazja do wyrównania

54'

Warta spuściła nieco z tonu w drugiej połowie tego spotkania, z kolei GKS nie potrafi udokumentować swojej przewagi bramką

52'

Przyznam szczerze, że doszło do dziwnej sytuacji. Żółtą kartkę otrzymał rezerwowy zawodnik Warty Marcin Wojciechowski

51'

Gajtkowski miał dużo pretensji do arbitra bocznego, dodatkowo nie chciał oddać rywalom piłki

50'

Nieudana akcja Warty, z kontrą próbują wyjść goście, jednak szybko tracą piłkę

49'

Faul w środku pola, rzut wolny dla gości

48'

Dobra interwencja Bartkowiaka w obronie

47'

Goście z Katowic od razu wysokim pressingiem atakują swojego rywala

46'

W miejsce Rafała Sadowskiego na boisko wszedł Janusz Dziedzic

46'

Drugą połowę rozpoczynają gospodarze

46'

Piłkarze Warty są już na murawie tuż za nimi pojawiła się trójka sędziowska, a za nami wbiegają goście

46'

Koniec 1 połowy, jak na razie Warta po bardzo dobrej grze prowadzi z GKS-em Katowice 1:0

45'

Rozpoczyna się ostatnia minuta regulaminowych 45 pierwszej połowy tego spotkania

44'

Dla Rafała Sadowskiego za faul taktyczny

44'

Zakrzewski ostro walczył z Karwanem, jednak to goście mają teraz aut

43'

Dobra interwencja Bledzewskiego

42'

Uderzenie głową jednego z zawodników GKS-u piłka odbiła się od słupka i przetoczyła się po linii bramkowej

41'

Bardzo miłe, ładne i sympatyczne hostessy przyniosły właśnie dla najmłodszych fanów Warty balony

40'

Na spalonym był Krzysztof Gajtkowski więc nawet nie ruszył do podania

38'

Uderzenie Ngamayamy broni dobrze ustawiony Gorczyca

38'

Pierwsza interwencja Andrzeja Bledzewskiego, choć piłka i tak przeszłaby obok bramki

37'

Zielona Rewolucja nie ominęła również Bogusława Baniaka, który na dzisiejszy mecz ubrał się w garnitur

34'

Rzut wolny dla gospodarzy 25 metrów od bramki strzeżonej przez Jacka Gorczycę

33'

Meksykańska fala na stadionie miejskim

32'

Gorczyca dobrym wyjściem wybija piłkę poza swoje pole karne

32'

Rzut rożny dla gospodarzy

31'

Piłka po uderzeniu Ciarkowskiego ląduje na... aucie

29'

Ciarkowski był w doskonałej sytuacji ale uprzedził go Jacek Kowalczyk

28'

Po bramce dla Warty mamy spokojniejszy fragment spotkania, tymczasem goście mają rzut wolny

26'

Faul Piotra Reissa w środku pola, rzut wolny dla przyjezdnych

25'

Trzeba przyznać, że gol dla "Zielonych" wisiał w powietrzu

24'

Pierwszą bramkę dla Warty zdobył Ciarkowski, którego kapitalnie obsłużył Reiss

23'

Uderzenie głową jednego z "Warciarzy" dobrze broni Jacek Gorczyca

22'

Faulowany Gajtkowski, żółta kartka dla Wojciecha Szali

21'

Minimalnie za mocne podanie do Gajtkowskiego, od bramki grę wznowi Gorczyca

20'

Na całe szczęście skończyło się tylko na strachu

19'

Bardzo ostry faul Karwana na Zakrzewskim, może być groźna kontuzja popularnego "Zakiego"

17'

Fatalne uderzenie Chwalibogowskiego z 17 metrów

16'

Faulowany w środkowej strefie był Zbigniew Zakrzewski

16'

Rafał Sadowski denerwuje się na swoich kolegów, mając im naprawdę wiele cierpkich słów do powiedzenia

15'

Na boisku leży jeden z zawodników Warty, mamy chwilową przerwę w grze

14'

Zdenerwowany Wojciech Stawowy wychodzi poza strefę dla niego przeznaczoną

13'

Rzut wolny dla Warty, uderzenie głową w wykonaniu jednego z zawodników "Zielonych" ląduje na poprzeczce!

12'

Bardzo ładna akcja piłkę w polu karne wrzucił Gajtkowski, na bramkę Gorczycy niestety niecelnie dla kibiców Warty uderzał Piotr Reiss

11'

Aut dla gości, kibice Warty coraz mocniej dopingują swoich piłkarzy

10'

Jak na razie stroną zdecydowanie dominującą są gospodarze, Gieksa praktycznie nie istnieje

9'

Fatalne nieporozumienie w zespole z Katowic, Gorczyca nie zrozumiał się ze swoimi obrońcami. A blisko zdobycia bramki był Zakrzewski

8'

Jak na razie mamy typowy mecz walki, dużo fauli, ostrych starć

8'

Wojciech Szala bardzo dobrze uprzedził w polu karnym Zbigniewa Zakrzewskiego

7'

Ostry faul Szali na środku boiska, a poszkodowanym w tej sytuacji był Zbigniew Zakrzewski

6'

Dobrym dalekim wyjściem Jacek Gorczyca uprzedza napastników Warty

5'

Strata Zakrzewskiego, który niepotrzebnie uwikłał się w drybling z dwoma rywalami

4'

Faul w ataku jednego z zawodników GKS-u, rzut wolny dla gospodarzy

3'

Aut dla gości, których kibice jak na razie są głośniejsi od fanów Warty

2'

Piotr Reiss trafia w mur, bronią się goście z Katowic

2'

Rzut wolny dla Warty 20 metrów od bramki Jacka Gorczycy

2'

Pierwszy rzut rożny dla Warty, gospodarze od razu ruszają do ataku!

1'

Spotkanie rozpoczynają goście z Katowic!

14:08

Piłkarze obu ekip wychodzą na murawę

14:03

Spotkanie rozpocznie się z kilkunastominutowym opóźnieniem, ponieważ przed stadionem cały czas stoją tłumy ludzi!

13:30

Swoją rozgrzewkę rozpoczęła również trójka sędziowska

13:22

Wychodzących na murawę piłkarzy GKS-u wita gromki okrzyk kibiców z Katowic: GKS tylko zwycięstwo GKS tylko zwycięstwo

13:14

Na murawie pojawili się już bramkarze "Gieksy", którzy rozpoczęli rozgrzewkę

13:11

Kibiców śledzących naszą relację live zapraszamy do typowania wyniku tego spotkania