2:0 ! Solenizant Rafał Niziołek, który kończy 22 lata strzela bramkę dla MKS.

58'

81'

Bohater spotkania Tuszyński zmieniony przez Kazimierowicza.

80'

Najlepszy na boisku Tuszyński dośrokowywał w pole karne zewnętrzną częścią stopy. Kąśliwie, ale obrońcy na rzut rożny. Korner jednak słabo rozegrany.

79'

Dobra piłka do Piotrowskiego, który jednak wybiegł przed obrońców i złapany na spalonym.

78'

Dośrodkowanie w pole karne MKS, ale piłka mija bramkę Stodoły.

77'

Rzut wolny dla Górnika na wysokości pola karnego MKS. Szybko wykonany, ale przejmuje Wilusz.

74'

Zmiana w Polkowicach. Piątkowski schodzi, w jego miejsce Soboń.

72'

Dwa dośrodkowania w pole karne Górnika. Było groźnie, ale obronną ręką wyszedł Szymański.

70'

Prostopadłe podanie do Piątkowskiego, który pada w polu karny, jednak sędzia nie gwiżdże. Chyba słuszna decyzja arbitra.

66'

Zasłużone prowadzenie gospodarzy. Teraz Górnik musi się odsłonić i zaatakować.

66'

Świetna wrzutka Tuszyńskiego i Orłowicz głową z pięciu metrów zdobywa bramkę!

62'

MKS kontroluje grę, jednak nie przekłada się to na sytuacje bramkowe. Okres nudnej gry w środku pola.

58'

Niziołek uderzył z dystansu bardzo niecelnie.

57'

Salamonki uderzał z dystansu, jednak piłka minęła lewy słupek.

55'

Rzut rożny dla MKS. Dośrodkowywał Tuszyński, Wilusz uderzył głowa, ale piłka minęła słupek.

52'

Żółtą kartką ukarany Tuszyński.

50'

Dośrodkowywał Tuszyński, jednak piłkę wybił z pola karnego obrońca.

49'

Pierwsze minuty drugiej połowy spokojne. Bez zagrożenia.

46'

Zaczęła się druga połowa.

46'

Jedna zmiana w przerwie. Półchłopek za najsłabszego w 1 połowie Hanzela.

15:54

Mamy dla Was zdjęcie z Kluczborka: MKS Kluczbork

45'

Koniec pierwszej połowy w Kluczborku.

45'

Dobre uderzenie zza pola karnego Nitkiewicza. Sebastian Szymański wybija piłkę przed siebie. Nie ma gola.

45'

1 minuta doliczona do pierwszej połowy.

44'

Daniel Chyła ukarany żółtą kartką.

42'

Była szansa na 1:0. Stawowy wrzucił w pole karne, tam piłkę zgrał Niziołek a Orłowicz z kilku metrow wysoko nad bramką.

40'

Kolejne dobre dogranie do Tuszyńskiego, który jednak żle przyjął piłkę. Sędzia i tak dopatrzył się spalonego

38'

Dobra piłka prostopadła do Tuszyńskiego, ten ściga się z obrońcą i wyprzedzając upada. Sędzia nie gwizdze jezdnak karnego.

35'

Kapitalne uderzenie z dystansu Wilusza w okienko, jednak dobra parada Szymańskiego,

33'

Dwie akcje Polkowic, w obu przypadkach świetnie spisał się jednak Copik

29'

Po rzucie rożnym dla MKS uderzał z dystansu Ulatowski, ale bardzo niecelnie.

27'

Ależ okazja MKS. Tuszyński po kontrze zespołu znalazł się w doskonałej sytuacji, jego strzał był mocny, ale minimalnie minął słupek.

26'

Chyła strzelał z dystansu, ale anemicznie i niecelnie

24'

Dośrodkowanie w pole karne MKS, i bliski był Breznican , którego strzał głową minął jednak słupek.

24'

23'

Polkowiczanie przez chwilę zamknęli gospodarzy na własnej połowie, ale w końcu po profesorsku dwóch napastników ograł w polu karnym Orłowicz. Chwilę później na bramkę Górnika uderzał Hanzel, ale tuż obok słupka.

21'

Bardzo dobrze prawą stroną przedarł się Tuszyńksi, jednakl po jego podaniu w pole karne, jednak Hanzel nie opanował piłki.

19'

Polkowiczanie rozgrywali atak pozycyjny, jednak nie zakończyli go cennym strzałem.

17'

Kąsliwie uderzał z dystansu Piotrowski, ale obok bramki.

16'

Odpowierź Polkowic. Szuprytowski próbowal wrzucac w pole kare ale zablokowany i róg. Po wrzutce padał w polu karnym jeden z zawodników gości, ale faulu nie bylo.

14'

W ataku MKLS. Wrzutka Stawowego i piłka wybita na rzut rożny. Po kornerze wybijają obrońcy.

12'

Okres spokojniejszej gry, bez zagrożenia pod bramkami obu zespłów. Gra się wyrównał, choć więcej przy piłce MKS.

8'

Szuprytowski w odpowiedzi wyszedł z akcją prawą stroną i dośrodkował w pole karne. Tam jednak ładną centrę wygłówkował obrońca.

7'

Ależ okazja gospodarzy. Tuszyński wdarł się prawą stroną w pole karne, minął rywala, jednak drugi prawie odebrał mu piłkę. Tuszyński zdołał dośrodkować wzdłuż bramki, ale nikt nie zamknął akcji.

5'

Rzut wolny dla MKS z prawej strony pola karnego. Długa piłka Nitkiewicza w pole karne, główkował Tuszyński, ale źle trafił i łapie Szymański.

4'

Pressingiem i z determinacją gra od początku zespół gospodarzy. To inauguracja rundy w Kluczborku i widać że MKS chce dobrze zaprezentować się kibicom.

3'

Próbował prawą stroną wejść w pole karne Niziołek, ale powstrzymany przez obrońców.

2'

Leżał przed polem karnym Nitkiewicz, ale szybko wstał i kontynuuje grę.

1'

Rozpoczynają gospodarze.

14:57

Zespoły wychodzą już na boisko. MKS w tradycyjnych biało-niebieskich strojach. Górnik Polkowice w zielonych trykotach.

14:53

Za chwilę początek meczu w Kluczborku. MKS będzie chciał dziś na pewno zdobyc 3 punkty, by uniknąc spadku do strefy zagrożonej spadkiej do 2. ligi.