Arka GdyniaArka Gdynia
1 : 1
Zagłębie LubinZagłębie Lubin
93'

Koniec meczu. Remis w Gdyni po bezbarwnym meczu. Bardziej cieszyc się będzie z niego Jan Urban, choc jego drużyna miała nawet szansę na wywiezienie 3 punktów znad morza.

93'

Faulowany na prawym skrzydle David Abwo. Żółta karka dla Bednarka. Zagłębie przejęło inicjatywę w końcówce.

91'

Ostatnia zmiana w Arce. Duarte za Rossa.

91'

Znów mogła byc duża szansa dla Zagłębia, ale zupełnie pogubił się w kontrataku Traore.

89'

Piłka meczowa dla gości! Kontratak lubinian, szybkośc Szymona Pawłowskiego, który znalazł się niemal sam przed Moretto. Strzelił delikatnie lobem, ale trafił w poprzeczkę!

87'

Jedna z nielicznych okazji dla Zagłębia w drugiej połowie. Ale słabo wykonany rzut wolny i piłka dla gospodarzy.

84'

Końcówka meczu pokazuje, że obu trenerów raczej ten remis zadowala. Żaden z zespołów nie ryzykuje odważnych ataków.

80'

Bartosz Rymaniak ukarany kartką.

76'

Ładna akcja Arki, ale strzał Wilczyńskiego z 25 metrów bardzo wysoko nad bramką.

75'

Szarżował Pawłowski, ale zatrzymał się w polu karnym Arki. Zagłębie niewiele ma do powiedzenia w drugiej połowie.

75'

Dośrodkowanie z lewej strony, było dośc duże zamieszanie pod bramką Zagłębia. Ostatecznie uderzył Denis Glavina, ale słabo i niecelnie.

66'

Walczyli w powietrzu piłkarze obu drużyn. Glavina faulował i jest kartka.

65'

Wyczekiwana, szczególnie przez kibiców Arki, zmiana. Wojciech Wilczyński wchodzi za Ivanowskiego.

64'

Kolejny rzut wolny nie przynosi żadnego rezultatu dla Arki. Gospodarze atakują w drugiej połowie, ale na razie nie jest groźnie pod bramką Bojana Isailovića

61'

Pierwsza zmiana w meczu. Paweł Czoska wchodzi za Ervina Skelę.

58'

Paweł Zawistowski taktycznie fauluje i zostaje za to ukarany żółtą kartkę.

55'

Po rzucie wolnym protestował Ante Rozić, bo piłka chyba musnęła ręki Costy w polu karny. Ale o rzucie karnym nie mogło byc mowy.

46'

I od razu akcja gości. Strzał Pawłowskiego został jednak zablokowany.

46'

Piłkarze Zagłębia wznowili drugą częśc gry.

18:54

Oba zespoły pojawiły się już na boisku.

18:43

- Spróbujemy w drugiej połowie strzelic coś z akcji - zapowiedział Łukasz Hanzel na antenie Orange Sport.

56'

Koniec pierwszej połowy, która aż o 10 minut trwała dłużej. Na razie remis 1:1.

50'

Dobra akcja Juniora Ross. W ostatniej chwili powstrzymany w polu karnym Zagłębia.

49'

Gra wznowiona. Sześć minut doliczone.

48'

Przerwa może potrwać jednak trochę dłużej.

44'

Za około minutę ma zostać uruchomione rezerwowe zasilanie.

43'

Zabrakło światła na stadionie Arki! Na razie częściowe ciemności.

40'

Kolejna żółta kartka za faul. Tym razem Traore uderzył łokciem Rozicia.

38'

Costa ukarany żółtą kartką za faul.

35'

I jest wyrównanie! Dośrodkował z rzutu wolnego Plizga, a zupełnie niepilnowany w środku pola Traore strzelił pod poprzeczkę.

35'

26'

Zawistowski z prawej strony ni to strzelał, ni to dośrodkowywał i piłka w rękach Isailovicia.

24'

Rzut rożny dla Zagłębia. Dobra wrzutka w pole karne ale akcję kończy gwizdek sędziego. Faulowany był jeden z obrońców Arki.

22'

W odpowiedzi akcja Zagłębia. Uderzał Traore, ale broni Moretto.

21'

Świetne dośrodkowanie Zawistowskiego z rzutu wolnego, Glavinie pozostało tylko przyłożyć głowę na piątym metrze i pokonać Isailovica.

21'

Gol! Denis Glavina!

18'

Costa zdążył do piłki zagranej na lewe skrzydło i dośrodkował spod linii końcowej, jednak nikt nie skorzystał z podania.

14'

Ross stanął przed doskonałą sytuacją, jednak z kilku metrów uderzył wprost z bramkarza po wrzutce Ivanowskiego.

13'

Skela uderzył piłkę z powietrza sprzed pola karnego i piłka minęła bramkę niebezpiecznie blisko.

13'

Dąbrowski zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale po koźle broni Moretto.

9'

Bożok faulowany przed polem karnym. Uderzenie z dystansu Zawistowskiego minęło jednak bramkę.

8'

Rzut rożny dla Arki. Wrzuca Bożok, zamieszanie w polu karnym i nikt w końcu nie zamknął akcji.

4'

Pawłowski uderzał z dystansu i z problemami Moretto.

1'

Ross próbował uderzenia z dystansu, ale bez problemu Isailović.

1'

Początek spotkania.

17:45

Zespoły wychodzą już na murawę. Za chwilę początek spotkania.

17:31

Witamy w relacji ze spotkania Arki Gdynia z Zagłębiem Lubin. Znamy już składy obu zespołów. Z powodu przekroczenia limitu żółtych kartek w Arce zabraknie dziś Emila Nolla oraz Tadasa Labukasa. Od pierwszych minut wystąpi za to Ervin Skela.