Podbeskidzie atakuje coraz większą liczbą graczy-jaki to przyniesie efekt?

Zawodnik gości przerywa groźną akcję i ogląda żółta kartkę

Ostatnia zmiana u gospodarzy

82'

Po błędzie Zajaca znów Tumicz przed szansą ale uderza niecelnie

81'

Polkowice zamknięte na własnej połowie ale zespół gospodarzy świetnie sobie radzi

75'

Kwadrans do końca meczu a szans dla Podbeskidzia nie widać na wyrównanie. Zapowiada się mała niespodzianka

74'

Ostatni korekta w Podbeskidziu

72'

2 zmiana u gospodarzy

70'

Podbeskidzie naciska ale obrona Górnika jest niezwykle skuteczna

62'

2 zmiana u gości

60'

Górnik obrał świetną metodę gry, która jest idealna do bronienia korzystnego wyniku jaki w tym momencie osiągają Polkowice. Podbeskidziu będzie bardzo ciężko

56'

Zmiana u gości

55'

Podbeskidzie zaczyna szukać okazji do zdobycia bramki ale póki co dalej goście są szalenie nieskuteczni

48'

Gospodarze zaczynają od mocnego uderzenia. W pole karne wpada Tumicz, mija Dancika ale uderza niecelnie

46'

Jedna zmiana w Polkowicach

46'

Zaczynamy 2 połowę

45'

Koniec pierwszej połowy. TSP ma 15. minut na polepszenie swojej gry i odrobienie strat

45'

120 sekund doliczone do pierwszej połowy

45'

Powinno być 1:1 ale Cieśliński z 6 metrów trafił w poprzeczkę.

39'

Faulowany Ziajka tuż przed polem karnym Górnika

36'

Nie wygląda dobrze gra Podbeskidzia w pierwszej połowie w Polkowicach. Przeważają gospodarze

34'

Po bardzo mocnym uderzeniu z rzutu wolnego tylko dzięki interwencji Zajaca Podbeskidzie nie przegrywa 0:2

32'

Tym razem kartę ogląda zawodnik gości

30'

Jednak Dancik na razie wraca na murawę choć zmiana była już przygotowana a więc oba zespoły w tych samych składach

29'

Przygotowywana jest zmiana w drużynie gości, kontuzja Dancika wydaje się poważna

28'

To właśnie Dancik niedokładnie wybił piłkę czym ułatwił zdobycie bramki Tumiczowi

27'

Za brutalny faul na Danciku - prawdopodobnie potrzeba będzie zmiana

25'

Bramkę niespodziewanie zdobywają gospodarze

21'

Kontra 4-3 w wykonaniu Podbeskidzia ale Ziajka fauluje rywala i grę wznowi Górnik

18'

Spokojną grę obserwujemy na boisku w Polkowicach, Górnik przyczajony a Podbeskidzie szuka swojej szansy

13'

Szansa dla gości ale Ziajke uprzedza jeden z obrońców rywali

8'

Pierwsze minuty to obustronne badanie sił z lekką przewagą gospodarzy. Podbeskidzie jak na razie gra spokojnie.

1'

Zaczynają gospodarze

18:03

Minuta ciszy poświęcona tragedii w Japonii

17:58

Zawodnicy wyprowadzani przez arbitra z Łodzi wychodzą na murawę. Za moment początek meczu