Polonia WarszawaPolonia Warszawa
94'

Zagłębie zasłużenie wygrywa z Polonią 1:0.

93'

Poddenerwowani gracze Polonii, wściekli na sędziego, według mnie mogą być wściekli tylko na siebie.

90'

3 minuty marzeń Polonii.

87'

Mierzejewski jest jednym zawodnikiem w Polonii, który chciałby coś zdziałać. Ale sam przeciwko całej obronie Zagłębia może mieć problemy.

86'

Gdybym nie znał wyniku, powiedziałbym, że to Zagłębie goni rezultat, ich akcje są dynamiczne, a Polonia...można skwitować to jednym słowem, po prostu słabo.

84'

Abwo wybiegał na czystą pozycję, jednak zbyt długo zwlekał i stracił piłkę.

82'

Djokić był sam na sam z Przyrowskim, i tylko on wie co chciał z tym zrobić.No po takim popisie to chyba nie znajdzie w Lubinie kibiców.

81'

Nie widać, żeby Polonia chciała wyrównać, nie ma jakiego szturmu z ich strony, a w mojej opinii tak właśnie powinno być, bo do końca spotkania zostało już tylko 10 minut.

79'

Sobiech miał piłkę na nodzę na piątym metrze od bramki, niestety nie skorzystał z tego prezentu, a była to doskonała okazja aby wyrównać stan meczu.

77'

Kamil Wilczek za Pawłowskiego.

71'

Gancarczyk skontrolował Isailovicia. Zbyt lekkie uderzenie, aby mogło zaskoczyć bramkarza lubinian.

71'

Djokić znalazł uznanie w oczach Urbana, bowiem zmienia teraz Traore

67'

Gołębiewski za Pietrasiaka i jest to już trzecia zmiana w drużynie ze stolicy.

65'

Przebudziła się Polonia, kilka razy lewą stroną pociągnął Mierzejewski. Może być ciekawie w tych ostatnich dwóch kwadransach na Dialog Arena.

62'

Stasiak z główki, ale odległośc do bramki była zbyt duża, spokojnie łapie Przyrowski.

62'

Zagłębie dłużej utrzymuje się przy piłce, Polonia czeka na swoją okazję.

60'

Rzut rożny dla Zagłębia.

55'

Polonia mozolnie, budując ataki przesuwa się do przodu, jednak do pola karnego gospodarzy jest jeszcze około 20 metrów.

47'

Zagłębie rozpoczęło mocno, tak jak w pierwszej połowie.

46'

Rozpoczęli gospodarze, bez zmian,

46'

Kolejna zmiana Janusz Gancarczyk za Ebiego Smolarka.

46'

Milan Adamowić za Patryka Rachwała w przerwie spotkania.

45'

Zagłębie wygrywa po 45 minutach z warszawską Polonią.

43'

Pawłowski jest chyba najczęściej eksploatowanym zawodnikiem, teraz konsultuje się z trenerem Janem Urbanem.

40'

Rachwał ukarany zółtą kartką za faul na wychodzącym do kontry Plizdze.

35'

Bartosz Rymaniak ukarany zółtą kartką za faul na Mierzejewskim, przy linii bocznej boiska.

33'

Abwo główkuje, minimalnie obok bramki

28'

Pietrasiak główką, ponad bramką.

27'

Mierzejewski na głowę Trałki, ale na drodze stanął Michał Stasiak. Rzut rożny.

26'

Trałka mocno, wysoko, niecelnie.

22'

Hanzel mocno, piłka kozłuje przed Przyrowskim i... kolejny rzut rożny.

21'

Abwo z piłką jest dwa razy szybszy od Sadloka. Akurat teraz obyło się bez konsekwencji, ale źle to wróży byłemu reprezentantowi Polski.

19'

Pawłowski mocno w okno Przyrowskiego, jednak ostatecznie kolejny rzut rożny dla Zagłębia.

17'

Kontraatak Zagłębia, jednak Abwo wykończa go niedokładnie i tylko rzut rożny,

14'

Plizga po raz czwarty z rzutu rożnego, piłka dociera do Michała Stasiaka i ten z najbliższej odległości pokonuje Przyrowskiego.

14'

Plizga z rożnego na głowę Traore i kolejny, już czwarty rzut rożny.

13'

Seria rzutów rożnych dla Zagłębia.

11'

Wrzutka Cotry wprost na nogę Horvatha, rzut rożny.

9'

Rymaniak przebiegł z piłką 30 metrów, nie miał komu podać, więc zdecydował się na strzał, niestety niecelny.

6'

Pawłowski na głowę Traore, piłka po jego strzale minimalnie mija bramkę Polonii.

4'

Hanzel niespodziewanie dostał piłkę na 16 metrze, jednak zbyt długo zwlekał ze strzałem i obrońcy skutecznie przeszkodzili mu w oddaniu celnego uderzenia.