Górnik ZabrzeGórnik Zabrze
2 : 2
Arka GdyniaArka Gdynia
95'

Koniec spotkania. Remis w Zabrzu, cztery bramki mogą cieszyć kibiców, jednak samo widowisko nie było tak ciekawe, jak mogłoby się wydawać.

92'

Na boisku pojawia się Skela, który zmienia Labukasa.

92'

Faul Rossa w środku pola i kartka.

90'

Cztery minuty doliczone.

90'

Noll mógł ustrzelić hattricka, jednak jego strzał odchodził od bramki na lewo i minął słupek.

87'

Rzut wolny dla Arki. Wrzutka w pole karne Górnika, ale ponownie wyjaśniają obrońcy.

86'

Arka próbowała atakować w polu karnym Górnika, ale obrońcy wybijają piłkę.

84'

Trzecia zmiana w Górniku. Gierczak zmienia Jeża.

78'

83'

Labukas ukarany żółtą kartką.

79'

Jest wyrównanie! Wrzutka w pole karne z rzutu wolnego, w zamieszaniu piłka spada pod nogi zmiennika Wodeckiego, ten utrzymał się przy piłce, ominął dwóch rywali i strzelił na bramkę z kilku metrów.

72'

72'

Dwie zmiany w Górniku. Za Sikorskiego Zahorski, za Gasparika Wodecki.

71'

Arka wyprowadziła szybką akcję, zakończoną strzałem Labukasa z dystansu. Jednak bardzo niecelnym.

70'

Górnik prowadzi grę i próbuje atakować, jednak nie przynosi to zamierzonego efektu. Ciągle brakuje precyzji pod bramką.

69'

Noll ukarany żółtą kartką za przepychanki pod bramką Arki.

59'

62'

Długa piłka w pole karne, tam opanował ją Bonin, zgrał na prawo do Bembena, ale dośrodkowanie w pole karne wybite przez obrońców.

58'

Gasparik ostro wrzucił piłkę z lewej strony, akcję zamknął Banaś, jednak uderzył za mocno.

57'

Rzut wolny na połowie Arki szybko rozegrany, ale Górnik wywalczył tylko rzut rożny.

53'

Coś niebywałego. Emil Noll zdobywa drugą bramkę. Zawodnik Arki przedryblował pod pole karne i uderzył zza linii szesnastki tuż przy słupku!

48'

Znowu niebezpiecznie po rzucie wolnym w polu karnym Górnika. Mimo zamieszania nie ma jednak bramki.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Bez doliczania minut sędzia kończy pierwszą połowę.

39'

Groźnie uderzał z narożnika pola karnego Junior Ross, ale piłka rogalem przeszła nad bramką.

38'

Gola dla Arki! Rzut wolny z prawej strony, wrzutka w pole karne i przy słupku strzałem głową trafił Noll.

29'

Labukas bardzo dobrze uderzył sprzed pola karnego. Stachowiak nawet nie drgnął, ale piłka minęła prawy słupek o metr.

27'

Bemben z rzutu wolnego wrzucał piłkę w pole karne. Na lewą stroną wyrzucony został z nią Jop, który zdołał zacentrować w szesnastkę, jednak tym razem obrońcy wybili piłkę.

24'

Wrzutka z prawej strony z rzutu wolnego i goooool dla Górnika! Adam Banaś najlepiej wyskoczył do piłki i trafił do bramki. Asystą popisał się Jeż.

23'

Rzut rożny dla Górnika. Wrzutka i... kolejny korner.

19'

Ross po raz kolejny atakował lewą stroną. Wprowadza sporo zamieszania w szeregi Górnika. Jego podanie nie trafiło jednak do kolegów.

17'

Przybylski fauluje Rossa i zostaje upomniany przez sędziego. Zawistowski wrzuca piłkę w pole karne, jednak tam wybijają ją obrońcy.

15'

Sikorski odzyskał piłkę przed bramką Arki i uderzył z dystansu. Jednak bardzo niecelnie.

12'

Ależ okazja Górnika! Robert Jeż dostał podanie od Sikorskiego, przyjął piłkę i z asystą obrońców uderzył na bramkę. Piłka odbiła się od obydwu słupków i wyszła w pole! Duże szczęście Arki.

10'

Lewą stroną szarżował Ross, jednak piłka uciekła mu za bardzo i blokowana przez obrońcę wyszła za linię końcową.

6'

Zawistowski zdecydował się na uderzenie zza pola karnego, jednak piłka spokojnie przeleciała obok bramki Stachowiaka.

3'

Zamieszane w polu karnym Arki po rzucie rożnym. Trochę przypadkowości w polu karnym, w końcu mocno uderza Bonin, jednak niecelnie.

2'

Rzut wolny dla Górnika. Wrzutka Jeża w pole karne, tam do piłki doszedł Gasparik, jednak z trudnej pozycji uderzył ponad bramką.

1'

Początek meczu.

20:00

Mecz poprzedziła minuta ciszy z powodu śmiertelnych ofiar tsunami w Japonii.

19:58

Zespoły już na murawie. Za moment początek spotkania.

19:58

Już za kilka minut rozpocznie się spotkanie pomiędzy Górnikiem Zabrze i Arką Gdynia. Oba zespoły przystępują do meczu z zupełnie różnych pozycji. Piąty w tabeli Górnik świetnie rozpoczął wiosnę, Arka natomiast wciąż bez zwycięstwa po wznowieniu rozgrywek. To owocuje przedostatnim miejscem w tabeli. Czy dziś uda się je opuścić?