Zagłębie SosnowiecZagłębie Sosnowiec
90'

Koniec dramatycznego spotkania w Bydgoszczy - podział punktów.

90'

Ależ dramat Zawiszy ! Tracą gola w ostatniej minucie! Strzela go zdobywca bramki samobójczej sprzed momentu.

90'

GOOOOOOOOOOOOL ! ! ! Samobójczy strzał jednego z graczy Zagłebia! ! !

90'

Bojas po podaniu Wójcickiego wprost w ręce Szlakotina.

90'

Z większej odległości Szczepan - siła dobra, zabrakło precyzji.

90'

Ostatnie minuty - bez sytuacji którejkolwiek ze stron. Arbiter dolicza 5 minut.

86'

Zbyt mocna próba prostopadłego podania Bojasa do Wójcickiego, pomysł miał dobry.

85'

Brzydki fragment meczu - Jankowski ukarany żółtą kartką.

79'

Pierwsza zmiana w Zagłębiu. Żółtowski już na murawie.

81'

.... no i czwartą - Bojas za Thiakane. Po chwili po rzucie rożnym fatalnie pomylił się Witan mijając z piłka, ale na szczęście dla miejscowych bez konsekwencji.

79'

...a także trzecią - Wasikowski za Warczachowskiego.

78'

Na boisku leży jeden z graczy gości. Mamy i drugą zmianę - Imeh za Ślifirczyka....

75'

Pierwsza zmiana w tym meczu - Szczepan zmienia Okińczyca.

73'

Wójcicki przedzierał się w pole karne, po czym dograł do Ślifirczyka - jego strzał został zablokowany.

71'

Zawisza stara się atakować, ale Zagłębie umiejętnie się broni.

70'

Zza pola karnego zaskoczyć Witana spróbował Łuczywek - bez kłopotów bramkarz miejscowych.

69'

Stefańczyk ukarany żółtą kartą - według sędziego próbował wymusić stały fragment gry.

69'

Klofik uderzał na bramkę po faulu na Thiakane z okołu 25 metrów. Co prawda po koźle, ale zbyt lekko. Piłkę wyłapał ukraiński golkiper gości.

63'

Thiakane z około 25 metrów minimalnie niecelnie!

59'

Kombinacyjnie rozegrany rzut rożny przez Stefańczyka i Klofika, jednak poradzili sobie goście. Póki co gra toczy się głównie w środku pola.

56'

Ślifirczyk strzelił zbyt słabo i niecelnie.

55'

Zamieszanie w polu karnym Zagłebia wyjaśniają obrońcy.

52'

Stefańczyk z rzutu wolnego dorzucał także za silnie.

49'

Odważne wyjście Witana z bramki powstrzymuje szarżującego zawodnika gości.

49'

Pierwsze dośrodkowanie - Patryk Klofik zbyt mocno.

46'

Obie drużyny już na murawie. Zaczynamy drugą część meczu.

45'

Koniec pierwszej połowy. Oglądamy fenomenalne spotkanie!

43'

Stefańczyk próbował zaskoczyć Szlakotina z dystansu, ale ten spokojnie sobie poradził.

43'

Siły się wyrównały! Po znakomitym, prostopadłym podaniu Okińczyca do Ślifirczyka, Dziółka faulował tego drugiego. Gramy po 10.!

38'

Swych sił po raz kolejny próbował Okińczyc, lecz został zablokowany.

37'

Po chwili uderzał strzelec gola dla Zagłębia - bez kłopotów Witan.

37'

Z prawej flanki dośrodkował Wójcicki, Klofik przyjął na klatkę piersiową i uderzył z przewrotki jednak zbyt słabo by zaskoczyć bramkarza gości.

34'

Za symulowanie w polu karnym żółtą kartką ukarany Sierczyński.

32'

W ostatniej chwili piłkę na korner wybił głową Juszkiewicz.

29'

Z trudem broni Witan, po strzale z wolnego !

28'

Ależ przebieg ma to spotkanie ! Dziółka zagrywa długą piłkę w kierunku Stefańskiego, który wygrywa pojedynek z Maciejem Dąbrowskim i jest faulowany wychodząc na czysta pozycję! Czerwona kartka!

24'

Dąbrowski wrzucił w pole karne - z kłopotami wyłapał Szlakotin.

23'

1:1! Zagłębie stworzyło pierwszą dobra okazję w tym meczu i od razu ją wykorzystało. Prawą stroną ładnie urwał się Bednar, dograł do Stefańskiego, a ten będąc przed pustą bramką pakuje piłkę do siatki.

18'

Tym razem strzelał Okińczyc. Jego strzał z narożnika 'szesnastki' przeleciał nad poprzeczką.

16'

Patryk Klofik jest bardzo aktywny. Tym razem uderzał po przyjęciu na klatkę z ponad 20 metrów. Niewiele się pomylił.

14'

Korner mieli goście. Witan bez problemu wyłapał piłkę.

14'

Rzut wolny dla Niebiesko - Czarnych z okolic narożnika pola karnego. Uderzał prawy obrońca gospodarzy, lecz został zablokowany.

13'

Po stałym fragmencie gry główkował Dąbrowski, lecz został zablokowany. Pierwsze minuty to niepodzielna dominacja miejscowych.

10'

Ładna szarża Stefańczyka i rzut rożny.

10'

Pierwszy raz w tym spotkaniu futbolówkę złapał Witan. Był to efekt niecelnego, długiego podania sosnowiczan.

8'

Z trzech metrów fatalnie przestrzelił Klofik ! Dośrodkowywał Wójcicki, główką przedłużył strzelec gola.

6'

Miejscowi idą za ciosem! Dwa razy strzelał Okińczyc - najpierw z trudem odbił Szlatokin, po chwili główkował tuż obok słupka!

4'

Rzut karny był efektem serii błędów w obronie Zagłębia.

4'

Fantastycznie rozpoczyna się ten mecz dla miejscowych ! Okińczyc w lewy róg, bramkarz w drugi i 1:0!

2'

Faulowany w polu karnym Patryk Klofik i mamy jedenastkę!

1'

Pierwszy gwizdek - startujemy!

17:00

Obie ekipy wychodzą już na murawę prowadzone przez trójkę sędziowską z panem Szymonem Lizakiem na czele. Sporo kibiców pojawiło się dziś na trybunach - zarówno miejscowych jak i przyjezdnych.

16:58

Obie drużyny dzieliło przed tą kolejką w tabeli 7 miejsc (gospodarze zajmują 2., a goście 9.) oraz 7 punktów.

16:56

Kibice brawami przywitali wieloletniego kierownika miejscowej drużyny - Piotra Rembowieckiego - który wraca do zdrowia po ciężkiej operacji. Dziś fani zorganizowali zbiórkę pieniędzy, które przeznaczone zostaną na jego rehabilitację.

16:53

Dwa ostatnie pojedynki Zawiszy z Zagłębiem w nowej drugiej lidze , na stadionie w Bydgoszczy, kończyły się remisami - odpowiednio 0:0 i 1:1.

16:51

Piłkarze zeszli już z rozgrzewki. Niedługo zaczynamy.

16:39

Witamy ze stadionu w Bydgoszczy! Już za około 20 minut rozpocznie się spotkanie pomiędzy miejscowym Zawiszą oraz Zagłębiem Sosnowiec. Za moment podamy składy obu drużyn.