Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
1 : 1
Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
94'

Jeszcze rzut wolny dla Jagiellonii, ale broni Keleman. Chwilę później sędzia kończy mecz. Drugi ligowy remis Jagiellonii i Śląska tej wiosny.

90'

Trzy minuty doliczone.

87'

Znowu groźnie zaatakował Śląsk. Po dośrodkowaniu z lewej strony główkował celnie Kaźmierczak jednak znów dobrze interweniuje Sandomierski.

86'

Pawłowski zmienia Frankowskiego.

85'

Ależ szansa Diaza! Po dograniu Gancarczyka Diaz mógł zostać bohaterem gości, jednak jego strzał obronił Sandomierski.

84'

Diaz w pierwszej akcji dobrze zagrywał wzdłuż pola karnego, jednak dopiero Gancarczyk dostał piłkę i wyrzucony zbyt daleko nie był w stanie oddać strzału.

83'

Aktywny Sobota zmieniony przez Diaza.

82'

Sobota próbował uderzać technicznie sprzed pola karnego, ale pewnie łapie Sandomierski.

78'

Kijanskas przerywa faulem kontrę gości i zostaje ukarany żółtą kartką.

77'

Dobra wrzutka Pejovicia, ale nikt nie zdołał oddać strzału w polu karnym.

73'

Kaźmierczak najwyżej wyskoczył w polu karnym po rzucie rożnym, ale główkował niecelnie.

70'

Druga zmiana także w zespole gości. Marek Gancarczyk zmienia Piotra Ćwielonga.

69'

Druga zmiana w "Jadze", Lato za Burkhardta.

67'

Jezierski zmienia Gikiewicza.

64'

Dwa rzuty rożne dla Jagiellonii, jednak zabrakło strzału.

62'

Frankowski i 1:1!

61'

Pawelec kopnął Kupisza w polu karnym i jedenastka.

58'

Długa piłka Hermesa do Frankowskiego, jednak wyjściem przed pole karne uprzedza go Keleman.

55'

Kupisz zdecydował się na strzał z narożnika pola karnego, jednak piłka przeszła obok słupka.

54'

Ćwielong zgrywał piłkę do Kaźmierczaka w polu karnym, jednak ten uderzył lewą nogą ponad bramką.

51'

Rzut rożny po wybiciu Fojuta, jednak bez efektu.

49'

Mila był bliski zdobycia bramki, jednak po tym jak wdarł się w pole karne, nie dał rady oddać celnego strzału.

48'

Sobota ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

46'

Nie zrobił dobrego wrażenia w pierwszej połowie Franck Essomba i zmienił go w przerwie Seratlić.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Koniec pierwszej połowy.

46'

Mila uderzał technicznie po podaniu Ćwielonga, jednak tuż obok słupka.

45'

Minuta doliczona do pierwszej połowy.

44'

Ćwielong z lewej nogi uderzał sprzed pola karnego, ale obok słupka.

44'

Wrzutka w pole karne Grzyba, ale piłka w rękach Kelemana.

43'

Dobra okazja dla Jagiellonii. Rzut wolny z narożnika pola karnego.

41'

Kaźmierczak znów technicznie, tym razem po ziemi, ale dwa metry obok słupka.

40'

Alexis fauluje Ćwielonga przed polem karnym. Rzut wolny.

37'

Ćwieląg odegrał wzdłuż pola karnego do Kaźmierczaka, a ten pięknie przymierzył w okienko technicznym uderzeniem. 1:0 dla gości!

36'

Sobota za mocno wrzucał w pole karne z prawej strony i piłka wyszła za linię końcową.

35'

Wrzutka Mili z rzutu wolnego z prawej strony, jednak wprost w ręce Sandomierskiego.

33'

Kaźmierczak zdecydował się na strzał niemal z połowy boiska i piłka spadła niebezpiecznie blisko okienka bramki Sandomierskiego. Byłby to piękny gol.

32'

Dobra akcja Jagiellonii, Burkhardt uciekł prawą stroną i dograł w pole karne spod linii końcowej. Tam nie sięgnął do niej Frankowski, ale był blisko.

29'

Tym razem faulowany w polu karnym Sandomierski.

29'

Wrzutka Mili i ponownie rzut rożny.

28'

Rzut rożny dla Śląska.

27'

Burkhardt zagrał prostopadle do Essomby, którego uprzedził Fojut. Piłkarz "Jagi" z rozpędu ściął obrońcę gości i od rzutu wolnego Śląsk.

26'

Prostopadłe podanie w pole karne, ale Mila na spalonym.

25'

Dwa rzuty rożne nie przyniosły efektu. Śląsk wyszedł z kontrą, ale przed polem karnym goście zwolnili i zaczęli rozgrywać piłkę w ataku pozycyjnym, z którego nic nie wyszło.

24'

Pejović wrzucał piłkę z prawej strony, przeciął jej lot Socha, co zmyliło Kelemana, który z trudem wybił ją na rzut rożny.

22'

Alexis przeholował piłkę ładnych parę metrów i odegrał na prawą stronę. Po wrzutce w pole karne obrońcy wybijają na rzut rożny. Po jego wykonaniu Śląsk szybko oddala grę od swojej bramki.

14'

19'

Jak na razie mecz jest bardzo wyrównany. Oba zespoły walczą wysoko o piłkę, co uniemożliwia przeprowadzanie składnych akcji bramkowych. Poważnego zagrożenia dla obu golkiperów na razie nie było.

15'

Z rzutu wolnego wrzucał w pole karne Mila, ale wypiąstkował ją Sandomierski. Piłka jeszcze wróciła w szesnastkę, jednak w zamieszaniu wybili ją obrońcy.

12'

Ćwielong rozegrał piłkę z Sobotą na lewym skrzydle, ten ostatni wrzucił piłkę wprost na głowę Mili, który posłał piłkę nad bramką.

10'

I jeszcze żółta kartka dla Fojuta, chociaż za tamto przewinienie chyba się nie należała.

10'

Sędzia odgwizduje faul Fojuta przed polem karnym. Z rzutu wolnego nad bramką uderzał Burkhardt.

9'

Akcja Śląska, wrzutka z lewej strony do Ćwieląga, jednak dobrze ustawiony Skerla.

7'

Hermes odebrał piłkę Sztylce, który nie pogodził się z takim obrotem sprawy i faulował piłkarza "Jagi".

5'

Pierwsze pięć minut dla Jagiellonii, która od początku stara się narzucić swój styl gry. Śląsk jednak nie daje się zepchnąć do defensywy.

4'

Alexis próbował zaskoczyć Sandomierskiego i przez przypadek mogło mu się udać.

4'

Rafał Grzyb uderzał celnie z 30 metrów, ale Keleman pewnie broni.

3'

Dobra akcja Jagiellonii. Dobrze prawą stroną przedarł się Tomasz Kupisz i dograł płasko w pole karne. Piłka przeszła jednak jednak przez szesnastkę nie zatrzymana i z akcji nic nie wyszło.

2'

Rzut wolny dla Jagiellonii na połowie Śląska. Z 30 metrów Burkhardt uderza w mur.

1'

Początek spotkania! Od środka "Jaga"

18:16

Zespoły wychodzą już na murawę. Za moment początek spotkania.

18:14

W Jagiellonii po raz pierwszy w meczu Ekstraklasy od pierwszym minut wystąpi żelazny rezerwowy Franck Essomba. Czy wywalczy sobie stałe miejsce w pierwszej "jedenastce"?

18:11

Znamy już składy obu zespołów. W zespole gości brakuje Amira Spahicia, który jest kontuzjowany. Jego miejsce w wyjściowym składzie zajął Mariusz Pawelec, który z powodu kontuzji w tym sezonie prawie nie grał. To będzie jego czwarte oficjalne spotkanie.

18:08

Już za kilka minut rozpocznie się zaległe spotkanie 16. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Jagiellonią Białystok i Śląskiem Wrocław. Zapraszamy na relację NA ŻYWO w Ekstraklasa.net!