Pan Hubert Siejewicz kończy spotkanie.

96'

Świetna okazja dla Polonii, jednak piłka ląduje w rękach Skaby.

93'

Trwa przerwa w spotkaniu. Sędzia Hubert Siejewicz zmuszony został przerwać mecz z powodu rzucanych przez kibiców rac.

92'

W miejsce rozgrywającego bardzo dobry mecz Radovicia wchodzi Rafał Wolski.

90'

Sędzia Hubert Siejewicz dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

89'

Niewykorzystana szansa dla Polonii.

88'

W miejsce rozgrywającego dobry mecz Kucharczyka wchodzi debiutujący Felix Ogbuke.

86'

Żółta kartka dla Adamovicia za przepychanki.

86'

Żółta kartka dla Rzeźniczaka za przepychanki.

85'

Brzydkie zachowanie Pietrasiaka, który osobiście chciał wyrównać pojedynek z faulującym go Hubnikiem.

82'

Stuprocentowa sytuacja Kucharczyka, który nie trafia czysto w piłkę z 7 m po zagraniu Radovicia.

80'

Kolejna fantastyczna interwencja Przyrowskiego, który wybija piłkę spod nóg będącego w dogodnej sytuacji Kucharczyka.

77'

Kucharczyk pada w polu karnym po indywidualnej akcji. Sędzia interpretuje zachowanie napastnika Legii jako próbę wymuszenia rzutu karnego.

76'

Kolejny strzał głową Kucharczyka znów ląduje w rękach bramkarza Polonii Warszawa.

75'

Niepewna interwencja Skaby, który powinien złapać, nie wybijać piłkę zagraną przez jednego z Polonistów.

74'

Bardzo dobrze zagrana piłka z rzutu wolnego przez Radovicia. W polu karnym czyhał Vrdoljak, jednak Przyrowski nie dał się zaskoczyć.

73'

Mało efektywnego Bruno zmienia Paweł Wszołek, dla którego jest to trzeci występ w drużynie Polonii.

71'

Dobra akcja Wawrzyniaka, jednak jego centrę z lewej strony pola karnego bez najmniejszych problemów wyłapał Przyrowski.

71'

Mecz się zaostrzył. Dużo fauli po obu stronach.

68'

Kolejna zmiana w ustawieniu drużyny Polonii. Jodłowiec zajął miejsce po Patryku Rachwale, zaś Pietrasiak cofnął się do defensywy.

67'

Szansa dla Polonii, jednak strzał Sobiecha głową tuż obok bramki.

66'

Mecz się wyrównał. Widoczny jest brak w Legii Cabrala. Polonia tymczasem atakuje coraz śmielej.

64'

Theo Bos szuka nowych rozwiązań. W miejsce Rachwała wchodzi Dariusz Pietrasiak.

64'

Dobry kontratak Polonii. Mierzejewski centruje do Sobiecha, jednak napastnik Czarnych Koszul znalazł się w trudnej sytuacji.

61'

Janusz Gol posyła piłkę w trybuny.

58'

Dobra akcja Legii. Vrdoljak zagrywa do Hubnika, jednak Czech próbując wyjść sam na sam z bramkarzem traci piłkę na rzecz Polonii.

55'

Strzał z dystansu Sadloka wysoko ponad bramką.

53'

Cabral prosi o zmianę. Drugi mecz w Legii rozegra Janusz Gol.

53'

Cóż za okazja! Hubnik strzela z 5 m głową prosto w Przyrowskiego. Czech dobijał jeszcze piłkę, ale Przyrowski jest dziś fantastycznie dysponowany.

52'

Dobry strzał Hubnika, który próbował zaskoczyć Przyrowskiego z dość ostrego kąta.

52'

Polonia coraz śmielej konstruuje akcje, jednak Legia skutecznie stopuje ich zapał.

50'

Zamieszanie w polu karnym Legii, jednak akcja ofensywna Polonii była dość chaotyczna.

48'

Faul Bruno Coutinho na Rzeźniczaku. Brazylijczyk uderzył w starciu o piłkę zawodnika Legii łokciem. Potrzebna jest interwencja służb medycznych.

46'

Zmiana w ustawieniu Polonii. Bruno przeszedł na lewą flankę, prawą zajmuje zaś obecnie Mierzejewski. Adamović będzie grał tuż za Sobiechem.

46'

II połowę zaczyna Polonia.

46'

W miejsce niewidocznego Gancarczyka wchodzi serbski pomocnik Adamović.

45'

Pan Hubert Siejewicz gwizdkiem kończącym I połowę zaprasza obie drużyny do szatni.

45'

Faul na Manu. Żółtą kartką ukarany Patryk Rachwał.

45'

Sędzia Hubert Siejewicz dolicza 1 minutę do regulaminowego czasu gry w pierwszej połowie.

45'

Faul na Hubniku. Stały fragment gry z narożnika pola karnego Polonii. Do piłki podchodzi Cabral, jednak jego dośrodkowanie wyłapuje Przyrowski.

43'

Świetna współpraca Manu i Kucharczyka, jednak strzał tego ostatniego sprzed pola karnego był za słaby.

43'

Mecz wciąż toczy się na wysokim poziomie. Przewaga Legii nie podlega jednak dyskusji.

38'

Skaba mija się z piłką, jednak Polonia nie wykorzystała sytuacji.

37'

Dośrodkowanie w pole karne Polonii, jednak Hubnik nie strącił celnie piłki.

30'

Przewaga Legii w końcu przyniosła efekt, który wydawał się być jedynie kwestią czasu.

27'

Próba szybkiej odpowiedzi Polonii, ale mocny strzał z dystansu Sobiecha wyłapuje Skaba.

26'

Prostopadłe podanie w pole karne Radovicia do Hubnika. Strzał Czecha przeciął Sadlok wbijając korpusem piłkę do własnej bramki!

23'

Bardzo dobry mecz Vrdoljaka, który trzyma w ryzach środek boiska.

21'

Brutalny faul Tosika, który uniesioną nogą w powietrzu powalił na ziemię Cabrala.

20'

Piłkarze Legii nie oszczędzają Mierzejewskiego, który po raz kolejny został ostro sfaulowany. Póki co - bez kartek.

18'

Rzut wolny dla Polonii z odległości 32 m w narożniku pola karnego. Do piłki podchodzi Bruno, jednak jego wrzutka nie przyniosła wymiernych efektów.

17'

Przewaga Legii jest bardzo widoczna. Poza niefortunną interwencją Skaby Polonia nie miała dogodnej sytuacji.

13'

Strzał głową Kucharczyka po wrzutce Rzeźniczaka w pole karne, ale fantastycznie broni Przyrowski!

12'

Crossowe podanie w pole karne do Manu, który nie opanował piłki. Interweniował Przyrowski.

11'

Mocne uderzenie z dystansu Michała Kucharczyka, jednak Przyrowski doskonale paruje piłkę na rzut rożny.

9'

Miroslav Radović przewraca się w polu karnym Polonii, jednak gwizdek sędziego Siejewicza nie zabrzmiał.

9'

Szczęśliwa interwencja Skaby, który wypuścił piłkę z rąk, a w dogodnej sytuacji znalazł się Artur Sobiech.

7'

Akcja pod polem karnym Polonii. Hubnik nie zdecydował się na strzał w dobrej sytuacji i podał piłkę na lewą flankę do wbiegającego Manu. Ostatecznie obrońcy Polonii zastopowali zapędy Wojskowych.

5'

Legia wciąż przeważa nad Polonią w posiadaniu piłki, jednak Polonia skutecznie neutralizuje zapędy gospodarzy.

2'

Rzut wolny dla Legii z ok. 30 m, jednak strzał Wawrzyniaka po ziemi mija lewy słupek bramki Polonii.

1'

Od pierwszej sekundy trwa napór Legii, która rozpoczęła mecz z wysokiego C. Wysoki pressing Legionistów.