3 : 1
Korona KielceKorona Kielce
1. połowa2 : 1
94'

Koniec. Widzew wygrywa 3:1. Fantastyczny mecz debiutującego w Polsce Nika Dzalamidze.

93'

Tataj fauluje w środku boiska, oba zespoły czekają już na koniec spotkania.

90'

Darvydas Sernas opuszcza plac gry.

89'

Niedzielan schodzi z boiska.

86'

Bąk ogląda żółtą kartkę.

76'

Schodzi strzelec bramki - Dzalamidze.

69'

Zmiana w Widzewie.

79'

Bąk za Puriego.

76'

Janczyk wraca do Ekstraklasy.

80'

Kolejne dośrodkowanie Ediego z wolnego do Mielcarza.

79'

Mogło być 4:0 ale Puriemu nie starczyło nogi.

76'

Na boisku melduje się Dawid Janczyk. W Widzewie też zmiana schodzi Dzalamidze.

72'

Gol! Budka! Znowu asysta Dzalamidze! Czy to koniec spotkania?

68'

Ładnie rozegrana akcja Widzewa, aż do momentu dośrodkowania, te wylądowało w rękawicach Małkowskiego.

64'

Druga połowa zdecydowanie gorsza od poprzedniczki. Zespoły grają o wiele wolniej, Korona nie raz przyspiesza, ale wiadomo - to oni gonią wynik.

59'

Kontra Widzewa. Dzalamidze podał do Sernasa ale ten uderzył zbyt lekko.

56'

Piłka w bramce, jednak wynik zostaje bez zmian, Niedzielan znajdował się na pozycji spalonej.

53'

Koncert nieudanych akcji z obydwu stron.

46'

Arbiter rozpoczął drugą połowę meczu.

50'

Koniec pierwszej połowy tego ciekawego, jak na nasze warunki, spotkania.

47'

Bohater pierwszej połowy wpisuje się w kolejną statystykę.

45'

Dzalamidze mocno ale w środek bramki.

39'

Sernas wolejem z pierwszej, piłka po rykoszecie trafiła do bramkarza gości.

35'

Mielcarz pewnie wyłapuje kolejne dośrodkowania zawodników Korony.

31'

Korona nie traci czasu, rzuciła się już do odrabiania strat, przed chwilą miała pierwszą szansę na wyrównanie.

30'

Nika Dzalamidze zanim zaliczył asystę zdołał oszukać Vukovića.

28'

Bramka! Ukah wykorzystuje dośrodkowanie Dzalamidze.

25'

Kielczanie marnują kolejny wolny.

24'

Gol! Edi z dystansu.

23'

Znowu akcja Dzalamidze. Tym razem Małkowski nie dał się zaskoczyć.

22'

Widzewiacy wykorzystali kontrę po zmarnowanym przez Ediego rzucie wolnym.

21'

Gooolll! Piękny lob Nika Dzalamidze! Przyjęcie perfekcyjne, uderzenie także. Małkowski bez szans.

20'

Po wyrównanym początku gospodarze przejęli inicjatywę.

18'

Ładna kombinacyjna akcja Widzewa zakończona spalonym.

16'

Janczyk grzeje ławę michale.

13'

Rzut rożny dla gospodarzy. Udało im się oddać strzał jednak bardzo słabej jakości - Małkowski wyłapał piłkę bez problemu.

11'

Akcja kielczan, zawodnik gości wdarł się w pole karne gospodarzy, uderzył piłkę wzdłuż linii bramkowej, jednak tor lotu futbolówki przeciął Mielcarz.

9'

Rzut wolny po faulu na Adrianie Budce. Dośrodkowanie jednak ląduje w rękawicach Małkowskiego.

8'

Jak na razie zawodnicy odpowiedzialni za defensywę okazują się lepsi od tych mających stwarzać niebezpieczeństwo pod bramką rywala.

3'

Zbigniew Małkowski uprzedził Darvydasa Sernasa, zażegnując niebezpieczeństwo pod bramką Korony.

3'

Pierwszy stały fragment gry w spotkaniu. Rzut wolny wykonywał Paweł Sobolewski, ale w polu bramkowym gospodarzy pewnie interweniował Maciej Mielcarz.