Sędzia dolicza 3 minuty.

87'

Ostania zmiana w Kluczborku. Góral za Kaczmarka.

85'

Próba odpowiedzi radzionkowian, ale atak Foszmańczyka powstrzymują defensorzy MKS.

83'

MKS mógł pójść za ciosem, jednak Półchłopek nie zdołał pokonać Skorupskiego w dogodnej sytuacji.

82'

Natychmiastowa zmiana w Ruchu. Rocki za Pawła Giela.

81'

Copik pewnie z karnego i jest 1:0 dla Kluczborka!

81'

Trzcionka zagrywa ręką w polu karnym i jest rzut karny dla MKS!

78'

Druga zmiana w MKS. Schodzi Tuszyński, wchodzi Półchłopek.

75'

Żółta kartka dla Rzepki za faul.

72'

Zmiana także u gości. Jarkę zmienia Piotr Giel.

72'

Ofensywna zmiana w MKS. Szansę otrzymuje Hober, schodzi Kazimierowicz.

70'

Skorupski broni strzał Copika, który dobijał po uderzeniu Tuszyńskiego.

68'

Próba budowania ataku przez MKS, ale w ostatecznie Ulatowski przepycha się w polu karnym i zostaje powstrzymany przez obrońców.

65'

Z boisku zaczyna wiać nudą. Oba zespoły nie mają pomysłu na sforsowanie obrony rywala. Goście ograniczają się do defensywy.

61'

Dobra okazja dla MKS, uderzał Ulatowski, jednak po raz kolejny nie ma bramki. Przewaga gospodarzy większa z minuty na minutę.

59'

Rzut rożny dla MKS. Wykonuje Tuszyński, wrzutka ale Skorupski po raz kolejny dobrze interweniuje na przedpolu.

58'

Pierwsza zmiana w spotkaniu. Kowalski za Kaciczaka.

52'

Próba wymuszenia rzutu karnego przez Kaczmarka kończy się żółtą kartką dla zawodnika MKS.

51'

Bardzo spokojne pierwsze minuty po przerwie. Oba zespoły badają się i nie stwarzają zagrożenia pod bramką.

47'

Tuszyński wrzucał piłkę z rzutu wolnego, jednak strzał głowa Glanowskiego był bardzo niecelny.

46'

Początek drugiej połowy. Oba zespoły bez zmian.

45'

W pierwszych 45 minutach ogromna przewaga wizualna MKS. Gospodarze strzelali na bramkę radzionkowian 21 razy, podczas gdy Ruch odpowiedział zaledwie czterema. Najlepszą okazję zmarnował Tuszyński, który w sytuacji sam na sam ze Skorupskim lobował niecelnie, chociaż był bardzo blisko. W drugiej połowie zapowiada się emocjonujące widowisko. Zapraszamy po przerwie.

45'

Koniec pierwszej połowy.

43'

Po zmarnowanej okazji Tuszyńskiego kolejna świetna okazja dla MKS! Tomasz Copik posłał piękną bombę z 30 metrów i centymetry dzieliły piłkę od zgarnięcia pajęczyny w okienku bramki. Uderzyła jednak w spojenie i wyszła w pole! Ależ okazja!

39'

Przed doskonałą sytuacją stanął Patryk Tuszyński, jednak posłał piłkę lobem zbyt mocno i ta minęła opuszczoną bramkę.

37'

Po akcji MKS z 20 metrów uderzał Nitkiewicz, jednak piłka przeszła obok bramki. Gospodarze oddali już 14 strzał w tym spotkaniu, jednak żaden z nich nie był w stanie zagrozić bramce Ruchu. Wszelkie wrzutki w pole karne padają łupem Skorupskiego, który bardzo dobrze gra na przedpolu.

31'

Optyczną przewagę mają gospodarze. Radzionków próbował się przebić pod pole karne kluczborczan, jednak próba szybko została zażegnana wybiciem piłki na aut.

30'

Strzał z 35 metrów Copika, jednak takimi próbami z dystansu ciężko będzie cokolwiek zwojować. Bardzo niecelnie.

26'

Po wrzutce Kamila Nitkiewicza w dobrej sytuacji znalazł się Tomasz Kazimierowicz, jednak nie potrafił wykorzystać okazji.

22'

Gra się nieco uspokoiła, ale spotkanie na razie może się podobać. Miejmy nadzieję, że oba zespoły nie osiądą na laurach i zrobi się jeszcze ciekawiej.

20'

Znamy już dokładną liczbę widzów. Na mecz sprzedano 700 biletów. Fanów z Radzionkowa pojawiło się 40.

17'

Mocno z dystansu uderzał Glanowski, ale wysoko ponad bramką. Takie strzały lepiej pominąć milczeniem...

14'

Kaczmarek próbował zaskoczyć Skorupskiego, ale bramkarz Radzionkowa nie miał problemu z jego strzałem.

12'

Szymura fauluje Nitkiewicza i zostaje ukarany żółtą kartką.

10'

Teraz to goście stanęli przed okazją po stałym fragmencie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę z pola karnego wybijał jednak Ulatowski.

7'

Rzut rożny dla MKS, ale bez zagrożenia.

5'

I pierwsza dobra próba strzału. Z linii pola karnego uderzał Jarka, jednak piłka minęła słupek bramki Świtały.

4'

Od pierwszych minut spotkanie rozgrywane jest w szybkim tempie. Oba zespoły zostawiają sporo zdrowia na boisku. Zanosi się na to, że w Kluczborku nie powtórzy się nudny scenariusz z meczu z Odrą Wodzisław.

3'

Dobre uderzenie Ulatowskiego z dystansu, ale obok słupka.

2'

Na trybunach zasiadło dziś około 1000 kibiców. W sektorze przyjezdnych niewielka grupka około 40 fanów Cidrów.

1'

Początek spotkania.

15:39

Rezerwowymi w Ruchu są Piotr Adamek, Mateusz Cieluch, Piotr Rocki, Marcin Kowalski, Mateusz Mak, Piotr Giel i Michał Mak.

15:38

Na ławce rezerwowych gospodarzy poza Krzysztofem Stodołą zasiądą Arkadiusz Półchłopek, Dariusz Góral, Wojciech Hober, Paweł Odrzywolski, Tomasz Jagieniak i Dawid Hanzel.

15:37

W składzie Radzionkowa jedna zmiana w porównaniu z poprzednim spotkaniem. W ataku Piotra Rockiego zastąpił Adrian Świątek.

15:34

Znamy już składy obu zespołów. Do składu MKS po pauzie za kartki powrócił Tomasz Copik. Z tego powodu wypadł natomiast Rafał Niziołek. Do wyjściowej jedenastki nie załapał się natomiast Krzysztof Stodoła, który w ostatnim meczu pauzował za czerwoną kartkę w meczu z Niecieczą. Dziś zasiądzie na ławce rezerwowych, a kolejną szansę dostanie Grzegorz Świtała, który jeszcze nie puścił bramki w trzech dotychczasowych meczach w pierwszej lidze.

15:20

Witamy w relacji ze stadionu w Kluczborku, gdzie w zaległym spotkaniu 18 kolejki pierwszej ligi miejscowy MKS podejmie Ruch Radzionków. Oba zespoły w ostatniej kolejce nie zanotowały dobrych wyników, dzisiaj liczą więc na znacznie lepszy występ.