Dolcan ZąbkiDolcan Ząbki
0 : 1
GKS KatowiceGKS Katowice
96'

I koniec meczu. Sędzia przeciągnął do granic możliwości, ale Dolcan nie dał rady wyrównać. GKS odnosi cenne wyjazdowe zwycięstwo.

93'

Jeszcze żółta kartka dla Karwana za... opóźnianie gry.

90'

Aż sześć minut doliczył sędzia. Było trochę przerw w grze.

88'

Bramkarz GKS musiał opuścic boisko z powodu urazu. W jego miejsce Jacek Gorczyca

87'

Czerwona kartka dla Stańczyka za faul na Pączku!

81'

Olkowski kradnie cenne sekundy, ale sędzia nie jest pobłażliwy. Gra na czas = żółtko.

80'

Dolcan przejął inicjatywę i dąży do wyrównania. GKS czeka ciężkie dziesięć ostatnich minut.

79'

Hołota wchodzi w miejsce Sadowskiego.

74'

I kolejny raz sędzia karze zawodnika GKS. Tym razem Pitry odkopnął piłkę po gwizdku.

72'

Żółta kartka dla Szali za dyskusję z sędzią.

68'

Zmiana w zespole gości. Na boisku pojawia się Karwan. Schodzi Grzegorz Goncerz.

67'

Zmiany ożywiły grę Dolcanu, który teraz stara się groźnie zaatakować. Czy przyniesie to efekt bramkowy?

62'

62'

Robert Moskal stawia wszystko na jedną kartę. Świerblewskiego zastępuje Stańczyk, a Gawęcki wchodzi w miejsce Robaszka.

58'

Było groźnie pod bramką Dolcanu, ale dobrze broni Leszczyński! Blisko zdobycia bramki był Dziedzic.

55'

GKS cały czas przeważa i zamknął gospodarzy na własnej połowie. Po kolejnym rzucie rożnym Leszczyński łapie piłkę i uruchamia Piesia. Po próbie akcji Dolcanu piłka jednak w rękach golkipera Gieksy, który między słupkami ma się dziś jak "Pączek w maśle".

50'

Na emocje w Ząbkach się nie zanosi. Dolcan nie za bardzo ma czym "gryźć", a goście mogą spokojnie czekać na kolejną okazję.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Zmiana w przerwie. Buśkiewicz za Stretowicza.

45'

Sędzia kończy pierwszą połowę.

42'

Szybko mógł odpowiedzieć Robaszek, ale przegrał pojedynek sam na sam z Pączkiem.

40'

Chwalibogowski świetnie wypuszczony przez jednego z kolegów przelobował wychodzącego z bramki Leszczyńskiego. Ładna akcja gości.

40'

Gol dla Gieksy! Chwaliogowski!

36'

Rzut rożny dla Dolcanu. Chylaszek krótko do Świerblewskiego. Faul i rzut wolny pod bramką. Chylaszek wykonuje ale trafia w mur, wrzuca w pole karne i Pączek łapie piłkę.

26'

Teraz goście częściej w ataku, jednak ze strzałami na bramkę po obu stronach na razie bez rewelacji.

25'

Po raz kolejny Leszczyński przechwytuje piłkę po akcji jednego z "Gieksiarzy" prawą stroną boiska.

23'

Pierwszy rzut rożny dla GKS.

20'

Boisko dzisiaj bardzo utrudnia grę. Piłkarze popełniają sporo błędów na nierównej murawie. Przekłada się to na brak sytuacji strzeleckich. Do 20 minuty bramkarze nie musieli na razie interweniować.

12'

Mecz twardej walki. Lekka przewaga Dolcanu, jednak GKS groźnie kontratakuje. Na razie gra toczy się głównie w środku pola.

8'

Żółta kartka dla Chylaszka za faul na Chwalibogowskim

7'

Pierwsze minuty meczu na rozmokłym boisku nie są porywające. Warunki utrudniają swobodną grę i oba zespoły nie są w stanie stworzy dogodnych sytuacji.

3'

Daniel Chylszek przedarł się prawą stroną, jednak jego dośrodkowanie za głębokie i łapie bramkarz Dolcanu.

1'

Początek spotkania. Od środka goście.

12:37

Znamy już składy obu zespołów. Za niecałe pół godziny rozpoczynamy relację. Czy ostatni w tabeli Dolcan zdobędzie punkty w meczu z "Gieksą"?