Koniec spotkania. Warta wygrała w Niecieczy 1:0.

Ostatnia zmiana w meczu. Arkadiusz Miklosik w miejsce Reissa.

87'

Na ostatnie minuty wchodzi Paweł Iwanicki.

85'

Siły na boisku wyrównują się. W konsekwencji drugiej żółtej, plac gry opuszcza Wichtowski.

82'

Indywidualna akcja Białożyta w polu karnym. Napastnik Warty zwiódł obrońcę, lecz wykończenie strzałem pozostawia już wiele do życzenia.

79'

Ostatnia zmiana w Niecieczy. Daniel Mąka w miejsce Pawlusińskiego.

73'

Zakrzewski w ostatniej chwili powstrzymany w polu karnym przez jednego z obrońców.

69'

A także Krzysztof Lipecki w miejsce Andrzeja Rybskiego u gospodarzy.

67'

Gajtkowski opuszcza murawę. W jego miejsce Tomasz Magdziarz.

65'

Powinno być 2:0 dla Warty! Piotr Reiss w 100% sytuacji trafił prosto w bramkarza Termaliki.

63'

Kartka dla Rafała Kosznika.

58'

Dobrą piłkę wzdłuż bramki posłał Trafarski, lecz zamykający akcję Marcin Szałęga nie był w stanie skierować futbolówki w światło bramki.

55'

Błyskawiczna odpowiedź gości. Groźny strzał Łukasza Białożyta przechodzi tuż obok bramki.

53'

Prawdziwe wejście smoka mógł zaliczyć Trafarski! Zawodnik Niecieczy oddał strzał zaledwie w boczną siatkę.

52'

Pierwsza zmiana w dzisiejszym meczu. Piotr Trafarski za Jana Ciosa. To nie był dobry mecz byłego zawodnika Odry Wodzisław.

49'

Przebudziła się po przerwie Warta. Najpierw Zakrzewski, a za chwilę Reiss nie wykorzystali znakomitych okazji do podwyższenia rezultatu.

46'

Bez zmian w obu zespołach.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę.

45'

Bramka dla Warty ustawiła spotkanie, w kolejnych minutach to gracze Niecieczy prowadzili grę, jednak niewiele z tego wynikało. Warta cofnęła się i szukała okazji w kontratakach. Najlepszą okazję do wyrównania miał Tupalski, którego strzał głową (po dośrodkowaniu Pawlusińskiego) wybronił Bledzewski.

45'

Koniec pierwszej części. Przy padającym śniegu, na fatalnej murawie, jak na razie lepsi goście.

45'

Jan Cios ukarany za faul.

40'

Upomniany prawy obrońca Warty.

30'

Tupalski ogląda drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę. Nieciecza przez godzinę gry będzie musiał grać w osłabieniu.

7'

Dodatkowo obrońca Termaliki został ukarany żółtą kartką.

26'

Łukasz Tupalski nie zdołał pokonać strzałem głową dobrze ustawionego Andrzeja Bledzewskiego.

20'

Była okazja do wyrównania. Tuż sprzed pola karnego strzelał z rzutu wolnego Dariusz Pawlusiński, jednak były pomocnik Cracovii przestrzelił.

15'

Kombinacyjna akcja przyjezdnych zakończyła się niecelnym uderzeniem Zbigniewa Zakrzewskiego.

7'

Jedenastkę na bramkę zamienił Piotr Reiss!

7'

Łukasz Kowalski sfaulował w polu karnym Alain'a Ngamayamę. Rzut karny!

5'

Na murawie oglądamy sporo niedokładności i przypadkowych zagrań.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego z Lublina.

11:15

Rezerwowi w ekipie Warty to: Radliński, Jasiński, Magdziarz, Iwanicki, Miklosik oraz Kieruzel.

11:13

Na ławce gospodarzy znaleźli się: Towarnicki, Piszczek, Metz, Lipecki, Trafarski, Szczoczarz i Mąka.

11:10

Znamy już wyjściowe jedenastki obu drużyn.

10:40

Witamy w relacji live z pierwszego niedzielnego meczu I ligi. Dzisiaj po raz pierwszy w meczu o punkty pokaże się odmienioną przez nową panią prezes Warta Poznań. W meczu z beniaminkiem "Zieloni" są faworytem, jednak Nieciecza również wzmocniła swoje szeregi i na pewno tanio skóry nie sprzeda.