Bayern MonachiumBayern Monachium
0 : 1
Schalke 04 GelsenkirchenSchalke 04 Gelsenkirchen
94'

Koniec! Dziesiąte w lidze Schalke ogrywa Bayern. Bawarczycy na pewno już niezdobędą Pucharu Niemiec, prawie na pewno mistrzostwa kraju. Niebiescy poprowadzeni dziś do zwycięstwa przez trójkę Raúl, Neuer, Farfan dwudziestego pierwszego maja zagrają o DFB-Pokal.

92'

Lahm przerywa kontrę Schalke faulując Jeffersona Farfana.

91'

"Chłopaki walimy długie na Van Buytena" dziś nie działa, za winnego można uznać Manuela Neuera.

91'

Raúl kręci Breno, ale o raz za dużo.

89'

Ostatnia zmiana w meczu.

89'

Bayern w typowy dla siebie, gdy przegrywa, sposób "Chłopaki walimy długie na Van Buytena".

87'

Ribery potężnie z kilkunastu metrów, jednak prosto w Neuera, ten co prawda na raty, ale broni.

86'

Dobre spotkanie rozgrywa strzelec bramki Raúl Gonzalez. Były gwiazdor Królewskich nie daje chwili wytchnienia defensorom Bayernu.

85'

Sędzia pokazuje żółtą kartkę zawodnikowi gości.

85'

Utykający Luiz Gustavo schodzi z bosika, w jego miejsce Belg - Van Buyten.

83'

Przed chwilą było ciekawie w Monachium. Mógł być karny dla gospodarzy, ale nie było. Mogła być bramka po kontrze dla gości, ale nie było.

81'

Zmiana w zespole Schalke 04.

77'

Kolejna zmiana w zespole Louisa van Gaala.

77'

Znowu świetna interwencja Neuera! Tym razem po strzale Toniego Kroosa.

76'

Mogło być 2:0 dla Schalke. Jefferson Farfan uderzył z wolnego w mur, piłka trafiła pod nogi piłkarza w niebieskim trykocie, ten oddał strzał, piłkę odbił Thomas Kraft, dopadło do niej dwóch zawodników Schalke. Wszystko zakończył sędzia odgwizdując faul w ataku.

71'

Miroslav Klose szykuje się do zmiany, czyżby zbliżał się koniec spotkania dla niewidocznego Müllera?

70'

Arjen Robben wychodził do prostopadłej piłki, jednak został ubiegnięty przez Manuela Neuera. Holender próbując ubiec bramkarza gości popełnił faul za który został ukarany żółtym kartonikiem.

66'

Krótka przerwa w grze po tym jak na murawę padł Luiz Gustavo.

62'

Zmiana w zespole Schalke. Z placu gry schodzi Jurado, do boju zostaje posłany siedemnastoletni Draxler.

59'

Pierwsza zmiana u gospodarzy. Defensywny Tymoshchuk zostaje zastąpiony ofensywnym Kroosem.

53'

Pierwsza karta w meczu, żółtym kartonikiem został ukarany Japończyk - Atsuto Uchida.

52'

Rzut wolny dla Bayernu z okolic pola karnego zmarnowany przez Ribery'ego, Francuz uderzył wprost w mur ustawiony przez Manuela Neuera.

48'

Groźna akcja Bawarczyków, ale nie znalazł się nikt kto by przeciął tor lotu piłki lecącej wzdłuż linii bramkowej Neuera.

46'

Żaden z trenerów nie zdecydował się na dokonanie zmiany zaraz po przerwie.

46'

Raul od środka rozpoczyna drugą połowę spotkania.

46'

Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania.

46'

Piłka skierowana do Robbena lub Ribery'ego = natychmiastowe podwojenie krycia skrzydłowych Bayernu.

41'

Franck Ribery wrzucał z lewej strony, jednak piłka zamiast do któregoś z partnerów trafiła do sędziego liniowego po drugiej stronie boiska.

38'

Bardzo sprytnie rozegrany przez Schalke rzut rożny omal nie dał im kolejnej bramki. Piłka rozegrana na krótko, Jurado wrzucił w pole karne do Höwedesa, ten świetnie uderzył głową. Bayern uratował Thomas Müller, który wybił futbolówkę z linii bramkowej.

34'

Najmniej zadowoleni z utrzymującego się wyniku są pewnie piłkarze MSV Duisburg. Jeśli w finale mierzyliby się z zespołem Bayernu, to niezależnie od jego wyniku, jeśli Bawarczycy skończą sezon ligowy na pudle, zagwarantują sobie udział w Lidze Europejskiej.

34'

29'

Piłka bita z narożnika boiska ląduje z rękawicach Manuela Neuera.

29'

Danijel Pranjić ładnie minął dwóch rywali, zatrzymał go trzeci wybijając piłkę za linie końcową boiska.

27'

Franck Ribery zmarnował rzut wolny z 25 metrów, z kontrą wyszło Schalke, przed szansą na wyrównanie stanął Jefferson Farfan ale strzelił zdecydowanie za lekko.

23'

Podanie z prawej strony w pole karne do Gomeza, ten wycofał do Schweinsteigera, Niemiec strzelał, jednak został zablokowany.

19'

Asystę przy bramce Raúla zaliczył Benedikt Höwedes, który przedłużył dośrodkowanie z narożnika boiska. Antybohaterem akcji - Anatoliy Tymoshchuk, który nie przypilnował zdobywcy bramki.

17'

Ależ szansa Bayernu! Robben wpadł w pole karne, ale strzelił minimalnie niecelnie.

16'

Bramka! Raul umieszcza piłkę w bramce. Świetne dośrodkowanie z rożnego wykorzystane przez Hiszpana.

14'

Niezłe dośrodkowanie z wolnego Farfana, piłka wybita przez obrońców Bayernu.

7'

Bayern próbuje atakować skrzydłami, jednak obrońcy Schalke jak na razie świetnie wywiązują się z swoich obowiązków.