1. połowa3 : 3
78'

65'

98'

Koniec meczu! Fantastyczny mecz w Krakowie. Jeśli taka ma być runda wiosenna, to szkoda, że zaczęła się tak późno.

97'

Inaki Astiz zatrzymał Krzywickiego. Nieprzepisowo i nieelegancko. Żółta kartka.

93'

Ntibazonkiza miał piłkę meczową, ale w polu karnym fatalnie przestrzelił.

89'

A chwilę wcześniej Bruno Mezenga zmienił Hubnika.

90'

Saidi strzelił z pola karnego! Niewiele brakło. Jak struna wyciągnął się przy tej interwencji Wojciech Skaba.

90'

8 minut doliczył aż sędzia.

90'

Żółta kartka dla Dejana Kelhara, nowego obrońcy Legii.

89'

Dobra interwencja Skaby po mocnym strzale z rzutu wolnego.

87'

Zółta kartka dla Borysiuka za taktyczny faul na Dudzicu, który przerwał doskonale zapowiadającą się kontrę Cracovii.

81'

W Cracovii wchodzi polski Peter Crouch, czyli Marcin Krzywicki. Na ławce jest już Piotr Giza.

78'

Wawrzyniak sam rozpoczął akcję, a po dobrym odegraniu huknął z narożnika pola karnego w samo okienko. Piękny gol.

78'

Kuba Wawrzyniak strzela na 3:3!

74'

Chinyama miał już swoją szansę w polu karnym, ale skończyło się tylko na wrzucie z autu.

75'

Na boisku melduje się rekonwalescent Takesure Chinyama. Zszedł strzelec gola Michał Kucharczyk.

71'

Zmiana w Cracovii. Za Suworowa wchodzi Visnakovs.

68'

Dobra akcja Hubnika, który bardzo nieoczekiwanie oddał strzał, ale wybronił ten strzał Kaczmarek. Czy Legia znów wyrówna stan meczu?

65'

Po rzucie rożnym dośc przypadkowo piłka doszła do Ntibazonkizy. Ten na raty pokonał Skabę. Ale znów pomylił się sędzia, bo burundyjski piłkarz był na spalonym.

65'

Saidi Ntibazonkiza i Cracovia znów na prowadzeniu!

61'

Pierwszy gol Czecha w polskiej lidze. "Asystę" zaliczył Jarabica, a Hubnikowi należą się brawa za błyskawiczną decyzję i precyzyjny strzał.

61'

Gola dla Legii! Michał Hubnik!

59'

Vrdoljak ma wybite kręgi szyjne. Szybko stracił przytomnośc, a później ją odzyskał - donosi reporter Orange Sport. Chorwat pojechał do szpiatal z doktorem Machowskim.

58'

Gra została wznowiona.

56'

Stało się na pewno coś poważnego. Vrdoljak jest opatrywany i zostaje odtransportowany karetką. W jego miejsce wchodzi Cabral. Chorwat odniósł chyba kontuzję pleców.

53'

Na boisko wjeżdża karetka.

52'

Leży na murawie Ivica Vrdoljak. Niedobrze to wygląda. Piłkarze Legii wołają, że będzie musiała byc zmiana. Vrdoljak ucierpiał po starciu w polu karnym.

51'

Legia znów musi gonic wynik. Maciej Skorża przygnębiony cały czas na stojąco ogląda spotkanie.

49'

To była piękna akcja Cracovii. Saidi Ntibazonkiza dobrze podał na prawą stronę do Dudzica, a ten zwiódł obrońcę. Kehlar nie zdążył i sfaulował piłkarza Pasów.

49'

Alexandru Suworow! Goooool! 2:1 dla Pasów.

48'

Rzut karny dla Cracovii!

47'

Sprytnie Borysiuk, ale piłka przelatuje obok prawego słupka Kaczmarka.

47'

Waleczny jest Hubik. Nie dał sobie teraz odebrac piłki, został sfaulowany i będzie groźny stały fragment dla Legii.

46'

Zaczynamy drugą połowę. Na razie oba zespoły bez zmian.

47'

Pierwsza połowa to był naprawdę bardzo dobry mecz. Atakowała zarówno Cracovia, jak i Legia. Swoje trudności mieli nie tylko bramkarze obu zespołów, ale i my, dziennikarze Ekstraklasa.net. Pierwszy live w nowej odsłonie już działa. A tą bramkę poniżej musieliśmy dodac właśnie teraz.

33'

Wynik otworzył Marian Jarabica.

45'

Znów w polu karnym rywali świetnie znalazł się Rzeźniczak. Dośrodkowanie spadło wprost na głowę Kucharczyka, który uderzył dokładnie. Legia mocnym akcentem kończy pierwszą połowę.

45'

Michał Kucharczyk! Piękny gol Legii

44'

Znów przed szansą stał Jarabica, ale tym razem jego strzał został zablokowany.

43'

Ostry faul Wawrzyniaka w narożniku pola karnego. Będzie jeszcze szansa dla Pasów w końcówce pierwszej połowy.

42'

Kolejna w tym meczu dynamiczna akcja Saidi Ntibazonkiza, ale strzał fatalny.

37'

Po straconej bramce mocno protestował jeszcze Ivica Vrdoljak. Skończyło się to żółtą kartką.

35'

Straszny błąd Skaby, który najpierw wypuścił piłkę z rąk, a później było już strasznie zamieszanie pod bramką Legii. Możliwe, że był nawet faul na bramkarzu Legii, ale to już nieważne. Najprzytomniejszy w polu bramkowym był Jarabica, który otworzył wynik meczu.

33'

Marian Jarabica otwiera wynik!

33'

Dobra prostopadła piłka do Dudzica, ale sędziowie mylą się chyba po raz kolejny. Nie było spalonego.

29'

Kolejna "setka"! Po rzucie rożnym mocno głową strzelił Astiz, a fenomenalnie wybronił Kaczmarek. Pytanie, czy piłka całym obwodem nie przekroczyła linii? Spora kontrowersja.

26'

Tym razem kartka dla piłkarza Pasów. Saidi Ntibazonkiza faulował Radovicia.

23'

Tymczasem chwila wytchnienia, podczas której miejscowi kibice prezentują efektowną oprawę.

21'

Odpowiedź Cracovii jest natychmiastowa. Ntibazonkiza przeprowadził piłkę spod jednego pola karnego na drugie. Dograł do Gizy, ale ten spartolił akcję niczym za czasów swojej gry w Legii.

20'

Najpiękniejsza akcja meczu. Rzeźniczaka chyba zmobilizowała żółta kartka, bo wkręcił w ziemię dwóch obrońców i dokładnie dograł piłkę. A swój kunszt pokazał Hubik. Strzał Czecha fenomenalnie broni Kaczmarek.

19'

Znów korner dla Pasów. Piłkarze obu zespołów chyba nie zdążyli przez zimę potrenowac stałych fragmentów gry.

18'

Jakub Rzeźniczak ukarany za brzydki faul. "Rzeźnik" pracował na tą kartkę od początku meczu.

17'

Bardzo ładny strzał z woleja Łukasza Nawotczyńskiego. Brawo

16'

Cracovia od kilku minut atakuje rywali. Dopiero teraz wywalczyła pierwszy w tym meczu rzut rożny. Pożytek niewielki.

13'

Odpowiedź Legii to szybka akcja lewym skrzydłem Kucharczyka, który chyba po raz pierwszy w karierze gra na lewym skrzydle. Blisko zamknięcia akcji Radovic. Kolejny korner.

11'

Bardzo dobra akcja Pasów! Radomski przepchał się na lewym skrzydle i dokładnie dośrodkował. Głową strzelał.... Piotr Giza. Niecelnie, ale było blisko.

7'

Kolejny stały fragment gry niewiele przynosi Legii. Goście wywalczyli rzut rożny, ale znów dośrodkowanie było niecelne.

6'

Ofensywna, dynamiczna akcja Saidi Ntibazonkizi, zatrzymana ostatecznie przez Wawrzyniaka.

5'

Dośrodkowanie Borysiuka z rzutu wolnego, ale było zbyt daleko do bramki Cracovii, aby zagrozic bramce.

4'

Początek meczu to walka w środku pola. Zimno jest dziś na Kałuży, a piłkarze na razie nie kwapią się do ataków.

1'

Początek meczu!

20:04

Piłkarze wreszcie wychodzą na boisko. Już kilka minut po godzinie 20

20:03

Dla ścisłości, na bramce Cracovii Wojciech Kaczmarek, a Legii Wojciech Skaba.

1'

Nasi koledzy ustawili składy w kolejności alfabetycznej :) Pomysł całkiem dobry. Mamy nadzieję, że i Wam się spodoba.

1'

Przed nami pierwsza relacja LIVE w nowej Ekstraklasa.net. Niestety ciągle zauważamy niedociągnięcia, ale to musicie wybaczyc naszym programistom.

19:57

Cracovia uroczyście pożegnała Marcina Cabaja, Dariusza Pawlusińskiego i Arkadiusza Barana. Piłkarze otrzymali pamiątkowe koszulki.

18:30

W ten weekend rozpoczyna się runda wiosenna. Już dzisiaj na boisko powracają piłkarze Cracovii i Legii. Jak czerwona latarnia, rozpaczliwie walcząca o utrzymanie poradzi sobie z aspirującą do mistrzostwa Polski Legią? Przed meczem w obu zespołach kilka niewiadomych. Zapowiedź spotkania znajdziesz tutaj.