1 marca 2012, 12:57

jestę HUIEM

• Norbi
    26 lutego 2012, 20:27

No niby te minuty nie powinny mieć miejsa ale założe się żę jak byśmy my strzelili po doliczonym czasie to by nikt nie miał pretensji . A pozatym to nie jest piłka ręczna że mecz musi się punktualnie skończyć . A zresztom sędzia jak widzi że jest jakiś atak to niemoże przerwać meczu mimo że jest po czasie . A zresztom każdy wie że niemcy walą gole pod koniec zawsze tak było . Ale 2-2 to i tak cud zresztom każdy wie że polska wygrywała po 3-0 a pod koniec meczu okazało sie 4-3 wienc ten remis jest normalny . Zresztom niemcy niezasłuzyli na przegraną bo świetnie grali i tylko wojtek ich powstrzymywał . Chociaż wieżyłem że polska wygra . Wkońcu jak każdy patriota . Przed meczem w komentarzch niekture osoby prawie by zgadły wynik bo muwili że będzie 2-1 .