Czwarta liga mazowiecka. Radomiak II Radom pokonał Unię Warszawa i został liderem tabeli

15 września 2019, 12:26 | WŁ

W meczu czwartej ligi mazowieckiej, Radomiak II Radom pokonał Unię Warszawa 4:0.

Patryk Winsztal, piłkarz Radomiaka.

[b]Radomiak II Radom - Unia Warszawa 4:0 (1:0)[/b]
[b]Bramki:[/b] Martin Klabnik 28, Chams Faraji 51, Maciej Filipowicz 59, Damian Nowak 88.
[b]Radomiak II:[/b] Haluch - Faraji (86 Markiewicz), Klabnik (61 Nowosadko), Pietrzyk, Wiatrak, Winsztal, Kluska, Filipowicz, Nowakowski (90 Wieczorek), Luz (70 Gilewski), Nowak.

W 28 minucie, po zagraniu piłki przez Macieja Filipowicza do Martina Klabnika, ten drugi z kilku metrów pokonał doświadczonego bramkarza Unii Warszawa, Michała Bigajskiego. To dzięki temu bramkarzowi, stołeczna drużyna do przerwy przegrywała tylko jedną bramką.
Na drugą połowę, już ten bramkarz z powodu urazu stopy nie wyszedł na boisko.

W 51 minucie na 2:0 podwyższył Chams Faraji. W 59 minucie, kapitan Radomiaka Maciej Filipowicz w sytuacji sam na sam z rezerwowym bramkarzem go pokonał. Wynik meczu ustalił Damian Nowak, wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem Unii.