menu

Radek Dejmek z Korony na obozie będzie rozmawiał o swojej przyszłości

12 stycznia, 21:26 | dor

Radek Dejmek, kapitan Korony, podobnie jak pozostali piłkarze kieleckiej drużyny, cieszy się z tego, że będzie okazja potrenować w dobrych warunkach w Turcji.

Radek Dejmek do 30 czerwca tego roku ma ważny kontrakt z Koroną. Czy zostanie w Kielcach.
Radek Dejmek do 30 czerwca tego roku ma ważny kontrakt z Koroną. Czy zostanie w Kielcach.
fot. Sławomir Stachura

- Tam będą w dobrym stanie boiska, będzie ciepło. Fajnie będzie się pracować w takich warunkach. Chociaż jak trenowaliśmy w Kielcach, to nikt nie narzekał. Dużo biegaliśmy w lesie. Mam nadzieję, że zaprocentuje to w lidze - powiedział Radek Dejmek, obrońca Korony.

Podczas zgrupowania Korona rozegra następujące sparingi: we wtorek, 16 stycznia, z Grasshopper Zurich (6. miejsce w lidze szwajcarskiej), w piątek, 19 stycznia, z CSMS Jassy (8. miejsce w lidze rumuńskiej), w niedzielę, 21 stycznia, z Olimpikiem Donieck (7. miejsce w lidze ukraińskiej) i w środę, 24 stycznia, z Amkarem Perm (13. miejsce w lidze rosyjskiej).

- Lepiej grać z takimi mocnymi zespołami, niż z trzecią ligą w Polsce. Dzięki takim sparingom można iść do przodu. Będziemy wiedzieli, nad czym jeszcze musimy pracować - dodał.

Być może podczas zgrupowania w Turcji na testy przyjedzie środkowy obrońca. - Większa rywalizacja na każdego dobrze wpływa. Każdy musi powalczyć o swoje miejsce - stwierdził czeski obrońca.

30 czerwca tego roku kończy mu się kontrakt z Koroną. Czy zostanie w Kielcach? - Na razie nie wiadomo. Wczoraj szybko porozmawialiśmy chwilę z prezesem Zającem. W Turcji będzie okazja, żeby usiąść i porozmawiać. Czy chciałbym zostać w Koronie? Nie bronię się. Podoba mi się tutaj i nigdzie nie uciekam - dodał z uśmiechem.

ZOBACZ TEŻ: Umowa Korony z Suzuki podpisana. Pierwsza taka w Polsce!

[podobne]

[B]POLECAMY RÓWNIEŻ:[/B]

QUIZ. Ruszają studniówki 2018. Oto najpiękniejsze dziewczyny studniówek z ubiegłego roku

[table]
[tr]
[td sz=300]QUIZ. Czy dostałbyś się do Policji? Oto prawdziwe pytania z testu MultiSelect[/td]
[td sz=300]QUIZ. Gwara młodzieżowa lat 70. Czy rozpoznasz te słowa? Sprawdź się! [/td]
[/tr]
[tr]
[td]


Polecamy