III liga. Ruch Wysokie Mazowieckie - Broń Radom 1:5. Świetny mecz radomskiej drużyny!

5 września 2018, 19:20 | SzS

W meczu trzeciej ligi, Rucha Wysokie Mazowieckie przegrał wysoko z Bronią Radom 1:5. Wszystkie gole padły w pierwszej połowie!

Fragment meczu Ruch - Broń

1 / 20

Ruch Wysokie Mazowieckie - Broń Radom 1:5 (1:5)
Zembrowski 33 - Więcek 14, 30, 45 z karnego, Paterek 36, 44
Ruch: Rakowiecki - Tecław, Kujawa, Brokowski, Samluk, Olesiński, Stankiewicz, Babul, Yedynak, Zambrowski, Gromek.
Broń: Młodziński - Góźdź, Gorczyca, Kventser, Leśniewski, Czarnota, Imiela, Paterek, Stefański, Więcek, Czarnecki.

W porównaniu do poprzedniego spotkania, trener Artur Kupiec dokonał dwóch zmian. Od pierwszych minut pojawili się Emil Więcek i Piotr Stefański, a nie zagrali Przemysław Nogaj i Przemysław Wicik.

Cały zespół zagrał bardzo dobrze i wygrał zasłużenie.
Takiego wyniku chyba nikt się nie spodziewał, bo to Ruch był faworytem pojedynku. Broń w poprzednich meczach wyjazdowych nie potrafiła zdobyć ani gola, ani bramki. Tym razem zespół zagrał bardzo dobrze, wykorzystując wszystkie błędy gospodarzy.
Świetny mecz zagrał Emil Więcek, który w poprzednich spotkaniach wychodził z ławki rezerwowych. Tym razem zagrał od pierwszych minut i zdobył trzy bramki. Dwa gole strzelił młodzieżowiec, Konrad Paterek.
Wynik mógł być jeszcze wyższy, bo Broń miała jeszcze kilka dogodnych okazji do zdobycia gola.

- Widziałem dziś zespół pełną gębą, drużynę walczącą niezwykle ambitną, a przy tym skoncentrowaną. Taką Broń chciałbym widzieć zawsze - powiedział po meczu trener Broni, Artur Kupiec.