III liga piłkarska. Ursus odpalił kosztem Olimpii Zambrów

5 września 2018, 20:01 | (kw)

Jedną z największych niespodzianek szóstej serii gier III ligi była wpadka Olimpii Zambrów, która przegrała w Warszawie z Ursusem 1:2. Bolesnej porażki doznał beniaminek z Wysokiego Mazowieckiego.

Trener Olimpii Artur Woroniecki tym razem nie mógł być zadowolony

W poprzednich meczach zambrowianie nie doznali goryczy porażki, a ich rywale nie zdobyli żadnego punktu. Każda seria jednak się kończy i Ursus odpalił właśnie w meczu z Olimpią.

Do przerwy jednak nic na to nie wskazywało, bo goście prowadzili, po golu Bartosza Zakrzewskiego. Ursus po zmianie stron szybko wyrównał, a w doliczonym czasie zapewnił sobie wygraną. Obie bramki padły w zamieszaniach po stałych fragmentach gry.

Po raz drugi z rzędu pięć goli stracił MKS Ruch Wysokie Mazowieckie, który w potyczce beniaminków uległ Broni Radom aż 1:5. Najbardziej gospodarzom we znaki dał się Emil Więcek, który w pierwszej połowie ustrzelił hat-tricka.

Wyniki 6. kolejki
Ursus Warszawa - Olimpia Zambrów 2:1 (0:1).

Bramki:0:1 - Zakrzewski (5), 1:1 - Dziełak (49), 2:1 - Ciach (90).

MKS Ruch Wysokie Mazowieckie - Broń Radom 1:5 (1:5).
Bramki: 0:1 - Więcek (14), 0:2 - Więcek (30), 1:2 - Zambrowski (34), 1:3 - Paterek (36), 1:4 - Paterek (44), 1:5 - Więcek (45-karny).

Victoria Sulejówek - ŁKS 1926 Łomża (godz. 19).

Legionovia Legionowo - Huragan Morąg 1:0, MKS Ełk - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:0, Lechia Tomaszów Mazowiecki - Sokół Ostróda 0:0, Unia Skierniewice - Pelikan Łowicz 2:0, Sokół Aleksandrów Łódzki - Polonia Warszawa 2:0.
Mecz: Legia II Warszawa - Znicz Biała Piska został przełożony.

Szczęsny: Niewielu selekcjonerów wygrywa w debiucie, trzeba to zmienić
[xlink]654ed915-7db6-05e1-beb7-c70e8c38d76e,915ad836-fe9a-5965-c410-d97fcd8fd498[/xlink]