Mecz Chrobry Głogów - Olimpia Grudziądz ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

10 marca 2018, 16:23 | psz, Dariusz Knopik

Z tygodniowym opóźnieniem do gry wracają piłkarze Olimpii Grudziądz, których pierwszy wiosenny mecz został przełożony. Za sobą (nieudaną) inagurację mają już zawodnicy Chrobrego Głogów. Początek spotkania między tymi zespołami o godz. 18. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Chrobry Głogów - Olimpia Grudziądz ONLINE

Zawodnicy Chrobrego przed tygodniem przegrali w Tychach z GKS-em 1:2. Trener Grzegorz Niciński nie mógł być zadowolony ze swoich podopiecznych. - Pierwszy mecz to zawsze niepewność po tak długie przerwie. Przyjechaliśmy tujaj powalczyć, na pewno nie chcieliśmy tego meczu przegrać. Przespaliśmy pierwszą połowę, wynik 2:0 ustawił mecz. Potem bramka kontaktowa, do końca dążyliśmy do remisu. Za dużo robiliśmy prostych błędów. Musimy to wyeliminować, bo ten pierwszy karny to błąd, nie chcę się nad tym rozwodzić. Na pewno musimy poprawić naszą grę - mówił na pomeczowej konferencji.

W Grudziądzu myślą jak obronić ligowy byt. W tym celu doszło do zmiany strategii budowania zespołu. O ile w poprzednich dwóch sezonach szeroko stawiano na młodych Polaków, tak teraz zatrudnia się doświadczonych zawodników zagranicznych.

W przerwie zimowej doszło do wielu zmian. Po czterech latach pożegnano się z trenerem Jackiem Paszulewiczem, a do zespołu wrócił Dariusz Kubicki. Ekipę opuściło 7 zawodników (Nildo, Ville Salmikivi, Krystian Popiela, Maciej Wolski, Sebastian Chruściel, Jakub Wawszczyk i Robert Janicki). W ich miejsce sprowadzono pięciu piłkarzy zagranicznych: Roberta Candreę, Mario Martineza, Filipa Jazvicia, Mateja Podlogara i Ante Vukusicia. To głównie zawodnicy o potencjale ofensywnym. Ten kierunek transferów nie dziwi, bo tworzenie okazji strzeleckich i zdobywanie bramek to był największy problem zespołu w rundzie jesiennej. Jeśli Olimpia utrzyma poziom obrony i doda jakość w ataku obrona przed spadkiem się uda.