Lotto Ekstraklasa. Górnik zaczął źle, ale skończył jak trzeba. Czternaste trafienie Angulo

28 października 2017, 22:20 | JCZ

Lotto Ekstraklasa. W meczu beniaminków górą Górnik Zabrze. Chociaż Sandecja Nowy Sącz jako pierwsza trafiła do siatki, to potem inicjatywę przejęła drużyna Marcina Brosza, która po przerwie potrafiła odwrócić wynik 0:1 na 2:1 w 4 minuty. W kluczowej akcji nie zawiedli dwaj najlepsi zawodnicy; Igor Angulo strzelił po raz czternasty w sezonie, a podał mu Rafał Kurzawa, który zanotował dziewiątą asystę. Dzięki tej wygranej Górnik został samodzielnym liderem z 26 punktami po 14. kolejkach.