menu

Legia Warszawa. Lewczuk i Pekhart już po testach na koronawirusa. Znamy wyniki!

3 listopada 2020, 21:34 | psz

Legia Warszawa. Nie milką echa wypowiedzi Czesława Michniewicza po meczu Legii Warszawa z Wartą Poznań (3:0). Stołeczny klub poinformował, że Igor Lewczuk i Tomas Pekhart przeszli we wtorek testy na obecność koronawirusa. Znane są już wyniki.


fot. Lukasz Gdak

Komunikat Legii Warszawa:
Żaden z zawodników będących w kadrze meczowej na mecz z Wartą Poznań nie wykazywał przed meczem objawów charakterystycznych dla Covid-19. Tomas Pekhart zgłosił gorsze samopoczucie i jeden z potencjalnych objawów po zejściu z boiska i został natychmiast odizolowany od zespołu, wrócił do Warszawy oddzielnym samochodem. Klub na bieżąco spełnia wszystkie procedury, zawodnicy Legii są jednymi z najczęściej badanych w całej lidze. Cała drużyna ma zaplanowaną kolejną turę testów w środę 4 listopada. Igor Lewczuk i Tomas Pekhart przejdą dodatkowe testy w dniu dzisiejszym, 3 listopada. Na ten moment zespól przygotowuje się do meczu z Lechem zgodnie z założonym planem treningowym.

Po aktualizacji podano, że dzisiejsze wyniku testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 u Igora Lewczuka i Tomasa Pekharta dały wynik negatywny.

[twitter]https://twitter.com/Kruk_Izabela/status/1323704276036845570[/twitter]

źródło: Legia Warszawa


Polecamy