Kosta Runjaić: Przyznam, że Wisła była lepsza i wygrała zasłużenie

17 listopada 2017, 23:47 | psz

- Jak się zostaje trenerem, każdy chce dobrze zacząć. Nie udało nam się to. Będziemy musieli podyskutować na temat dzisiejszego meczu, ale jest poprawa - przyznał trener Pogoni Szczecin Kosta Runjaić, po przegranym meczu z Wisłą Kraków (0:1).

Kosta Runjaic, nowy trener Pogoni Szczecin
1 / 5

[przycisk_galeria]

Kosta Runjaic (trener Pogoni Szczecin): Wynik nie jest zadowalający. Jak się zostaje trenerem, każdy chce dobrze zacząć. Nie udało nam się to. Będziemy musieli podyskutować na temat dzisiejszego meczu, ale jest poprawa. Jeśli chodzi o pierwszą połowę, to Wisła miała kilka szans. Również po przerwie rywale byli bardziej aktywni i dłużej utrzymywali się przy piłce. Niestety, dostaliśmy czerwoną kartkę, co wstrząsnęło naszą drużyną. Wtedy też Wisła objęła prowadzenie po stałym fragmencie. Ta sytuacja zdecydowała o wyniku. Próbowaliśmy strzelić bramkę. Udało nam się, ale nie została uznana. Przyznam, że rywale byli lepsi i wygrali zasłużenie. Trzeba zebrać siły i skupić się na kolejnym meczu. Dużo pracy przed nami.

źródło: Pogoń Szczecin

#TOPSportowy24;nf - SPORTOWY PRZEGLĄD INTERNETU

[wideo_iframe]//get.x-link.pl/4f7f4228-7bc7-b0b1-0985-b075fe20735c,e334e4cb-a435-a197-004a-8d91e627191b,embed.html[/wideo_iframe]