Jaromir Wieprzęć po meczu Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg (KONFERENCJA)

17 sierpnia 2015, 10:41 | Łukasz Łabędzki

W meczu 3. kolejki 2. ligi, Stal Stalowa Wola zremisowała na własnym stadionie z Siarką Tarnobrzeg 1:1 (0:0). Po tym spotkaniu, trener Stali Jaromir Wieprzęć podzielił się swoimi przemyśleniami na temat wydarzeń, które miały miejsce na boisku.

Jaromir Wieprzęć po meczu Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg

Jaromir Wieprzęć (Stal Stalowa Wola): Myślę, że patrząc na całe 90 minut, wynik jest sprawiedliwy. W pierwszej połowie optyczną przewagę posiadał mój zespół, ale z tej przewagi też za dużo nie wynikało. Cieszyło to, że potrafiliśmy się przed dłuższy czas utrzymać przy piłce, ale wydaje mi się, że przez całe spotkanie widać było, że brakuje nam tej dynamiki świeżości. Nie chcę usprawiedliwiać zespołu, usprawiedliwiać siebie, chłopaków, ale 120 minut meczu pucharowego w tym spotkaniu się odbiło. To było widać - ja uważam, że było to widoczne przez większość meczu. Jestem głęboko przekonany, że ten zespół by inaczej wyglądał, ale to spotkanie z Piastem odbiło się. Tym bardziej jeszcze większe słowa uznania dla nich, że wytrzymali w niedzielę te 90 minut. Przy takich temperaturach jakie są nie jest łatwo rozgrywać mecz, jak i przeprowadzać treningi. Jeszcze raz dziękuję chłopakom, że podjęli walkę. Byli równorzędnym przeciwnikiem dla Siarki, wynik jest sprawiedliwy.

źródło: Stal Stalowa Wola