Poniedziałek, 24 sierpnia 2015, godz. 21:00
Arsenal LondynArsenal Londyn
0 : 0
LiverpoolLiverpool
22:55

Bardzo emocjonujące spotkanie, w którym niestety zabrakło tylko goli. Świetne mecz w wykonaniu bramkarzy obu zespołów. Zarówno Cech jak i Mignolet na prawdę pokazali dzisiaj wielką klasę! Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje LIVE. Dobranoc.

95'

I już nic się nie wydarzy w tym spotkaniu. Sędzia kończy mecz i mamy 0-0.

94'

Chemberlain strzela z dystansu! Mignolet odbija na rzut rożny!

92'

Moreno teraz świetny rajd, ale zabrakło podania w końcówce tej akcji.

92'

Zawodnicy Arsenalu wymieniali podania przedostając się do przodu, ale bez większego sukcesu.

90'

Arbiter dolicza 4 minuty do regulaminowych 90!.

89'

Emre Can zagrywał do Benteke, ale w ostatnim momencie piłkę głową wybija jeden z obrońców Arsenalu.

88'

Monreal ładnie dośrodkowuje piłkę w pole karne, ale Mignolet piąstkuje piłkę.

88'

Zmiana w Liverpoolu, za Coutinho wejdzie Alberto Moreno.

85'

Żółta kartka dla Mignoleta.

83'

Świetnie teraz indywidualną akcją popisał się Aaron Ramsey. Przed oddaniem strzału przez piłkarza przechwytują piłkę obrońcy rywali.

82'

Kolejna zmiana w drużynie "The Gunners". Oxlade-Chemberlain wejdzie za Coquelina.

81'

Ibe mija przeciwników, ale jeden z rywali przechwytuje piłkę.

80'

Żółta kartka dla Gomeza za ostre zagranie.

79'

Milner wykonuje rzut rożny. Kanonierzy jednak wybijają piłkę.

76'

I mamy zmianę także w zespole "The Reds". Lucas Leiva schodzi, a w jego miejsce wejdzie Jordan Rossiter.

73'

Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Walcott wchodzi za Oliviera Giroud.

72'

Piękne uderzenie na bramkę Ramseya.... Mignolet bez większych trudności chwyta piłkę

71'

Kontra Liverpoolu. Milner strzela, ale pewnie łapie piłkę Cech.

70'

Giroud otrzymuje podanie w polu karnym i mocno strzela, ale Mignolet pięknie interweniuje!!!

68'

Ozil posyła piłkę na pole karne rywali, ale przeciwnik przechwytuje futbolówkę.

66'

A teraz Emre Can otrzymuje żółtą kartę za podcięcie rywala. Bardzo dobra decyzja sędziego.

65'

Gabriel ukarany żółtą kartką za przewrócenie Christiana Benteke.

63'

Mamy pierwszą zmianę w dzisiejszym meczu. Brendan Rodgers wprowadza na boisko Jordana Ibe. Firmino schodzi i kończy swój udział w meczu.

61'

Teraz Skrtel powala na ziemię Sancheza i otrzymuje żółtą kartkę za to przewinienie.

60'

Alexis Sanchez otrzymuje doskonałe podanie w polu karnym, ale trafia w słupek!

59'

Efektownie Sanchez próbował zagrywać, ale defensorzy "The Reds" zażegnują niebezpieczeństwo pod swoją bramką.

56'

Benteke mija obrońcę na skrzydle, ale Cech wychodzi do piłki i pewnie łapie futbolówkę.

53'

Ozil posyła piłkę z rzutu rożnego, jednak nieskutecznie.

50'

Arsenal próbował przedrzeć się przez obronę rywali, ale Giroud niedokładnie zagrywa piłkę do przodu.

48'

Póki co kontroluje grę Liverpool wymieniając podania w środku pola.

47'

Monreal dośrodkowuje, ale Mignolet wyłapuje piłkę.

45'

Druga połowa meczu rozpoczęta. Ze środka zaczęli podopieczni Brendana Rodgersa.

47'

Pan Michael Oliver kończy pierwszą połowę meczu na The Emirates. Ewidentna przewaga piłkarzy Liverpoolu w tej części gry. Już za kilkanaście minut druga połowa.

45'

Sędzia dolicza minutę.

45'

Coutinho strzela! Piłka odbija się od słupka!

44'

Ozil z Sanchezem próbowali się przebić przez obronę przeciwników, ale obrońcy wybijają piłkę.

43'

Posiadanie piłki w pierwszej połowie: Arsenal 59% - 41% Liverpool

40'

Firmino przejmuje piłkę, oddaje strzał w prawy dolny róg bramki, ale znowu Cech bardzo dobrze broni w tej sytuacji!!!

39'

Benteke strzela!!!!! Piękna interwencja Petra Cecha!!! Rzut rożny dla "The Reds".

38'

Teraz Liverpool kontroluje tempo gry, zawodnicy wymieniają między sobą podania czekając na okazję. Coutinho posyła podanie w pole karne, ale obrońca przejmuje piłkę i wybija ją.

35'

Christian Benteke otrzymuje podanie na środku pola karnego od Clyne'a, ale obrońcy rywali nie pozwalają na wykończenie akcji.

32'

Giroud dośrodkowuje w pole karne. Piłkarze Liverpoolu zażegnali jednak zagrożenie w dość łatwy sposób.

31'

Benteke próbował środkiem boiska przeprowadzić akcję, poszukał podaniem Coutinho, ale ostatecznie piłka zostaje przejęta przez "Kanonierów".

28'

Benteke krótko z rzutu rożnego, ale nic nie będzie z tej akcji "The Reds".

27'

Clyne oddaje strzał, po którym piłka odbija się od jednego z obrońców Arsenalu i jest rzut rożny.

24'

Kontra Liverpoolu. Coutinho podaje do Milnera, ten strzela na bramkę, ale Cech odbija piłkę przy słupku!

23'

Benteke podcięty przez Coquelina przed polem karnym, ale sędzia nie dopatrzył się faulu.

20'

Korner dla "Kanonierów". Wykonuje Cazorla, ale czujni obrońcy i teraz Liverpool zerwał się do kontrataku.

18'

Ozil dośrodkowuje, ale bez większego zagrożenia w polu karnym. Od bramki Mignolet.

17'

Rzut rożny dla gospodarzy po próbie akcji ofensywnej.

15'

Lovren kieruje piłkę głową w stronę bramki rywali, ale jeden z obrońców Arsenalu blokuje strzał.

14'

Milner oddaje strzał w polu karnym, który zostaje zablokowany przez defensywę Arsenalu i będzie korner.

13'

Ozil próbował stworzyć niebezpieczną akcję posyłając piłkę w pole karne, ale bez większego zagrożenia dla "The Reds".

11'

Arsenal cały czas w natarciu próbuje przedostać się przez obronę rywali.

9'

GOL? Nie, sędzia liniowy pokazał, że na pozycji spalonej był Ramsey. Wydaje się, że jednak gol powinien być uznany.

8'

Lekkie zamieszanie po złej interwencji Skrtela w polu karnym Liverpoolu, ale ostatecznie piłka w rękach bramkarza "The Reds".

6'

Teraz gospodarze próbują wyprowadzić atak. Alexis dośrodkowuje w pole karne, ale za mało dokładnie i od bramki Mignolet.

3'

Benteke dokładnie podał do Coutinho, a ten mocnym strzałem obija poprzeczkę bramki Arsenalu!!!

2'

Pierwsza akcja na skrzydle, Firmino próbował podać do kolegów z zespołu, ale obrońcy Arsenalu czujni w swoim polu karnym.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra i zaczęli od środka boiska piłkarze Arsenalu!

20:57

Zawodnicy obu drużyn już na murawie, za chwilę początek spotkania na The Emirates. Dzisiejszy mecz sędziował będzie Michael Oliver.

20:45

Zapraszamy do komentowania wydarzeń na boisku jak i do głosowania na najlepszego zawodnika spotkania.

20:43

Za około 20 minut rozpocznie się hitowe spotkanie pomiędzy Arsenalem, a Liverpoolem. Czy "Kanonierzy" zdobędą po raz drugi w tym sezonie 3 punkty? A może "The Reds" znowu zwyciężą i tak jak Manchester City po trzech kolejkach będą mieli komplet punktów na swoim koncie? Bilans spotkań między klubami: 18 zwycięstw Arsenalu, 16 remisów i 16 wygranych Liverpoolu.

20:35

Ławka rezerwowych gości: Bogdan, Moreno, Sakho, Rossiter, Ibe, Ings, Origi.

20:33

Ławka rezerwowych gospodarzy: Ospina, Gibbs, Debuchy, Arteta, Flamini, Oxlade-Chamberlain, Walcott.

20:31

Witamy i zapraszamy na relację LIVE z meczu Premier League. W poniedziałkowym hicie trzeciej kolejki, Arsenal zmierzy się z niepokonanym w tym sezonie Liverpoolem. Zapowiada się bardzo emocjonujące spotkanie!