1. połowa0 : 2
16:19

Dziękujemy za uwagę!

93'

Koniec meczu. Manchester United zasłużenie pokonuje Aston Ville i odrabia trzy punkty do liderującego Arsenalu.

90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

89'

Ostatnia z akcji gospodarzy w tym spotkaniu, Ale Lowtown stracił piłkę.

87'

I także ostatnia zmiana w Aston Vili. Schodzi El Ahmadi, a pojawia się Bacuna.

85'

Ostania zmiana w United. Z boiska schodzi Rooney, a wchodzi Zaha.

84'

Rafael wstrzelił piłkę w pole karne, ale był tam Lowton. Po chwili United wciąż w ataku, mocno kopnął piłkę Cleverley, ale bramkarz gospodarzy sparował uderzenie.

83'

Błąd techniczny Lowtona, po którym w polu karnym dotknął piłkę ręką, ale sędzia był pobłażliwy.

80'

Mamy drugą zmianę w drużynie gospodarzy. Z boiska schodzi Benteke, a zastąpi go Kozak.

79'

Oraz dla Welbecka.

79'

Żółta kartka dla Bakera.

79'

Welbeck ofiarnie walczył o piłkę i był faulowany przez Bakera. Podał do Rooneya. Ale sędzia przerwał grę. Zrobiło się spięcie, dlatego sędzia pokazał obu zawodnikom żółte kartki.

77'

Do rzutu wolnego podszedł El Ahmadi, ale de Gea wiedział gdzie się rzucić i wybił piłkę.

75'

Będzie szansa na kontaktową bramkę dla Aston Vili, Agbonlahor faulowany na szesnastym metrze.

74'

Brawa dla United za ofiarną walkę o piłkę, Valencia strąca piłkę do Welbecka, który jednak przeniósł piłkę nad bramką.

73'

Welbeck faulowany przez Clarka i mamy żółtą kartkę.

70'

Oraz z boiska schodzi Giggs, a zastąpi go Fletcher.

70'

I mamy podwójną zmianę w United. Z boiska schodzi Januzaj, a zastępuje go Young.

68'

Akcja gospodarzy. Uderza Albrighton, ale ponad bramką.

65'

Lowton ostro fauluje młodego pomocnika United i otrzymuje za to żółty kartonik.

65'

Dobra piłka do Benteke, ale w ostatnim momencie uprzedza go Jones.

62'

Zmiana w drużynie gospodarzy. Z boiska schodzi Sylla, a zastąpi go Weimann.

61'

Albrighton dośrodkował piłkę na głowę Benteke, ale ten uderza ponad bramkę.

60'

Kiks dwóch obrońców United w polu karnym. Uderzał Albrighton, ale de Gea sparował uderzenie.

60'

58'

Sylla uderza technicznie na bramkę, ale piłka wylądowała ponad poprzeczką.

56'

Rooney uderza z rzutu wolnego, ale obok bramki.

54'

Strata Aston Villi. Rooney wyprowadził dobrze Toma Cleverley'a i precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce.

53'

I mamy trzecią bramkę dla United! Tom Cleverley!

51'

Oraz dla Agbonlahora.

51'

Żółta kartka dla De Gea.

50'

De Gea czekał aż piłka wyjdzie na aut, ale Agbonlahor walczył jeszcze o nią, lekko spychając ciałem bramkarza United, wywalczając rzut rożny. Po chwili sprzeczka tych dwóch zawodników i sędzia zdecydował im się pokazać po żółtej kartce.

49'

Rzut wolny dla United. Piłkę dośrodkowuje Giggs, ale zbyt głęboko i znalazła się ona w dłoniach bramkarza gospodarzy.

47'

Pierwszy atak przeprowadzają gospodarze. El Ahmadi przejmuję piłkę, dośrodkowuje Baker, a uderza z głowy Sylla, ale obok bramki.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

46'

Koniec pierwszej połowy! United prowadzą zasłużenie do przerwy 2:0!

44'

Starcie Lowtona z Evrą, ten drugi miał duże pretensje o ostre wejście, ale sędzia uspokoił sytuację i nie pokazał żadnej żółtej kartki.

41'

Akcja gospodarzy. Piłka trafiła na lewą stronę do Luny, ale dobra interwencja prawego obrońcy United.

40'

Adnan Januzaj zdecydował się na indywidualną akcję, ale przy czwórce przeciwników nie miał większych szans. W tej akcji ucierpiał Baker, ale po chwili wrócił na boisko.

38'

Rzut wolny dla United z lewej strony boiska. W zamieszaniu uderzał z główki Jones, ale tym razem poradził sobie bramkarz gospodarzy.

35'

I powinno być 3:0 dla Manchesteru United! Valencia zagrał świetną prostopadłą piłkę do Welbecka, który uderzył jednak 20 centymetrów obok słupka.

32'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Baker doszedł do piłki, ale nie zrobił już nic pożytecznego.

29'

Ale akcja United! Welbeck pięknie podaje piłkę piętką do Valencii, ale w tej akcji piłka nie trafiła dzięki obrońcom do Rooneya. Ale chwilę potem znów przy piłce był Manchester i na bramkę uderzył Rooney, jednak obok słupka.

27'

Agbonlahor znalazł sobie miejsce by uderzyć na bramkę, ale powstrzymał go ofiarnie interweniujący Phil Jones.

25'

Akcja prawą stroną. Valencia do Rafaela, ale zbyt mocno i od bramki rozpoczną gospodarze.

22'

Po dwóch ciosach akcję przeprowadzili gospodarze. Zza pola karnego uderzył Agbonlahor, ale uderzył wprost w bramkarza.

20'

Brawa dla United, którzy w przeciągu trzech minut ustawili sobie spotkanie. Błąd przy wyprowadzaniu akcji, piłka trafiła na prawą stronę do Valencii, który dośrodkował ja w pole karne. A Welbeck umieścił ją w bramce!

18'

I mamy kolejną bramkę! Welbeck po raz drugi!

16'

A jak padła bramka. United przeprowadzili akcję prawą stroną, po dośrodkowaniu Evry piłka trafiła do wyskakującego Januzaja, który uderzył w słupek. Ale w odpowiednim miejscu znalazł się Welbeck, który umieścił ją w bramce.

15'

Golll! Welbeck! United prowadzą!

15'

A w innym spotkaniu Norwich przegrywa ze Swansea 0:1.

12'

Szybka kontra Aston Vili. Albrighton podał piłkę do Benteke, który mógł stanąć przed dobrą okazją na strzelenie bramki, ale źle przyjął piłkę.

11'

Albrighton uderza na bramkę, ale z lekkimi problemami łapię piłkę de Gea.

9'

Adnan Januzaj pędził lewą stroną, ale zdołał wywalczyć tylko rzut rożny.

7'

Rooney lekko podciął piłkę w kierunku Giggsa, ale tym razem powstrzymał go stoper Aston Villi.

6'

Dwójkowa akcja Agbonlahora i Albrightona, ale dośrodkowanie jednego z nich zatrzymał na chwilę Evra.

4'

Słaby początek United. Aston Villa narzuca swoje warunki. Piłka trafia do Albrightona, który chciał zaskoczyć bramkarza gości, ale piłka znalazła się właśnie w jego dłoniach.

3'

Od początku w ataku piłkarze gospodarzy. Na uderzenie zdecydował się El Ahmadi, ale uderzył wprost w bramkarza United.

2'

Prostopadła piłka do Luny, który w walce o nią faulował Rafaela.

1'

No to rozpoczynamy pierwszą połowę!

14:27

Do meczu już kilka minut. Jaki wynik typujecie?

14:16

Ławka rezerwowych Manchesteru United: Ferdinand, Lindegaard, Young, Fábio, Fletcher, Büttner, Zaha

14:15

Ławka rezerwowych Aston Villi: Bacuna, Weimann, Steer, Bowery, Gardner, Tonev, Kozák

14:13

Dzisiejszy pojedynek poprowadzi pan Lee Mason (zastąpił kontuzjowanego Chrisa Foy'a), asystować mu będą Garratt oraz West, natomiast w rolę sędziego technicznego wcieli się dodrze znany Mark Clattenburg.

14:12

Spore problemy przed dzisiejszym meczem ma Paul Lambert, który nie będzie mógł na pewno skorzystać z usług Fabiana Delpha, którego eliminują kartki, oraz Charles N'Zogbii, który zmaga się z kontuzją,

14:11

Jeżeli Manchester United przegra dzisiejsze spotkanie z Aston Villą zanotuje tym samym trzecią porażkę z rzędu. Dla "Czerwonych Diabłów" będzie to dopiero czwarty taki "wyczyn". Jak do tej pory negatywnie w kartach historii zapisali się w listopadzie 1996, maju 2001 oraz grudniu 2001 roku.

14:10

W obecnym sezonie o "niepowtarzalności" najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii przekonał się lokalny rywal United, a więc Manchester City, który uległ na Villa Park 3-2. Bohaterami gospodarzy zostali wówczas Weimann, Bacuna oraz Ahmadi.

14:10

Ekipa Davida Moyesa nie przypomina w ogóle drużyny, która w tamtym sezonie pod wodzą sir Alexa Fergusona sięgała po tytuł mistrzowski i po 15 kolejkach zajmuje odległe 9 miejsce. Bardzo słaby start przełożył się oczywiście na gigantyczną stratę, a nie patrzę na lidera rozgrywek Arsenal (13 punktów straty), tylko na Everton, który po 16 grach zajmuje czwartą lokatę. Strata na tę chwilę wynosi 9 oczek, ale może się jeszcze zwiększyć, ponieważ dziś swój mecz gra Liverpool, który jeżeli odniesie zwycięstwo wskoczy na podium i na ostatnie miejsce, które daje kwalifikację do baraży Ligi Mistrzów zepchnie Manchester City. "The Citizens" zgromadzili 32 punkty.