0 : 3
Limanovia LimanowaLimanovia Limanowa
1. połowa0 : 2
93'

Sędzia Robert Podlecki po raz ostatni zagwizdał w tym spotkaniu. Garbarnia przegrywa drugi mecz w sezonie i drugi w stosunku 0:3. W dużo lepszych nastrojach do domów wracają goście, którzy powetowali sobie walkower jaki na nich nałożono w pierwszej kolejce.

Za wspólnie spęczony czas dziękuję Mariusz Lesiak

91'

Zaszło słońce w Krakowie, a w raz z nim jakiekolwiek szanse na dobry wynik w tym spotkaniu dla Garbarni

92'

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy spotkania

91'

Schodzi Majcher, w jego miejsce Hudecki

87'

Piotr Kaczor zastępuje na placu gry Piszczka

83'

Schodzi Pyciak, za niego Komorek

81'

Kolejna próba Egipcjanina, jednak znowu koło bramki

79'

Ładnie pokazał się Abadalla, który ładnie wyłożył piłkę nadbiegającemu Byrskiemu, ten jednak strzelił minimalnie koło bramki

76'

Rzut wolny dla Legionovii. Do piłki oddalonej o 17 metrów podszedł Skiba, ale tym razem piłka minimalnie nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Błąkałe

74'

Strzał Skiby zza pola karnego, piłka po drodze odbiła jeszcze się od obrońcy i trafiła wprost do koszyczka bramkarza

71'

Gra wznowiona

70'

Tradycyjna przerwa, uzupełnienie płynów trwa...

69'

Zmiana również w ekipie gości. Na boisku pojawił się Karamo Sane, zmienił Mariusza Męzyka

68'

Trzecia zmiana w Garbarni. Schodzi Leszczak, wchodzi Kalicki

67'

Fedoruk z dystansu, minimalnie koło bramki.

66'

Garbarnia na razie gra bez pomysłu. Początek drugiej połowy dawał iskierkę nadziei, trzecia bramka podcięła totalnie skrzydła ,,Brązowym''

65'

Schodzi Górecki, w jego miejsce Abdalla

60'

Zmiana w Limanovii. Schodzi dobrze prezentujący się barwach gości Sadio, w jego miejsce wchodzi Orzechowski

59'

Kolejny cios dla Garbarni. Tym razem spory udział przy tym golu miał bramkarz gospodarzy, który nie poradził sobie z bardzo prostym strzałem Artura Skiby.

54'

Na bramkę strzelał Mężyk, bardzo niecelnie

52'

Rzut z autu na wysokości pola karnego. Dalekie wrzucenie, piłkę przedłużał Kowalski, ostatecznie do futbolówki dopadł Ogar, ale jego strzał minął bramkę

48'

Zmiana w szeregach gospodarzy. Boisko opuścił z numerem 2 Przemysław Senderski, a w jego miejsce pojawił się Paweł Byrski.

46'

Drugą połowę rozpoczynają grający dziś w białych koszulkach zawodnicy Garbarni

19:03

mecz garbarnia

garbarnia

19:01

48'

Koniec pierwszej połówki meczu.

48'

Mamy kolejnego gola w Krakowie. Po raz drugi piłkę w siatce umieścili goście. Tym razem gola zdobył Serafin

44'

Zamieszanie w polu karnym Garbarni. Najpierw strzał jednego z piłkarzy gości fantastycznie obronił Błąkała, piłka jednak trafiła pod nogi Sadio, ten zdecydował się na strzał z pierwszej piłki, ale futbolówka przeleciała minimalnie koło słupka.

42'

Zaostrzyło nam się to spotkanie. Po raz kolejny sędzia sięga do kieszonki. Ukarany został Górecki

41'

Kolejne ,,żółtko'' dla gości. Tym razem napomniany został Łukasz Pietras

39'

Arkadiusz Garzeł ukarany żółta kartką, za faul taktyczny

35'

Kolejna próba Senegalczyka, Sadio. Tym razem dobra interwencja Błąkały

32'

Faul Senderskiego, od rzutu wolnego goście

30'

Żółtą kartką ukarany Serafin

28'

Dośrodkowanie z prawej strony Piotra Wajdy, dobrze dokręcana futbolówka w stronę bramki, ale bramkarz gości faulowany

26'

Kolejna próba gospodarzy, tym razem na strzał zdecydował się Fedoruk, ale Sotnicki nie miał najmniejszych problemów ze skuteczną interwencją

25'

Piłkarze uzupełnili już płyny, sędzia wznowił spotkanie

24'

Sędzia zarządził krótką przerwę

20'

Z dystansu uderzał Piotr Wajda, ale jego próba bardzo niecelna

18'

Strzał Mężyka, ale wprost w ręce Błąkały

17'

Mamy pierwszą kontrowersje w tym spotkaniu. W polu karnym przewracał się Leszczak, ale sędzia nie dopatrzył się faulu.

13'

Rzut wolny dla gospodarzy, ręką zagrywał Sadio

11'

Ładna akcja Basty prawą stroną, ale w ostatniej chwili dośrodkowanie zablokował, występujący z numerem 5, Marcin Pluta.

10'

Coraz większą przewagę zyskują przyjezdni

8'

Dośrodkowanie Senderskiego zablokowane

5'

Ładna akcja Pietrasa, który wyłożył piłkę Skibie, a ten precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy

4'

Spokojny początek spotkania. Gra toczy się głównie blisko koła środkowego

2'

mecz

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynają goście

17:55

Gospodarze czekają na ligowe zwycięstwo od 18 maja - wtedy pokonali u siebie Motor Lublin 2:1 po bramkach Brozia i Siedlarza. Obu już nie ma w klubie.

17:51

Garbarnia w pierwszej serii gier przegrała Radomiaka Radom aż 3-0.

17:51

Limanovia w pierwszej kolejce wygrała na wyjeździe 1-0 ze Stalą Stalowa Wola, ale mecz został zweryfikowany na niekorzyść drużyny z Limanowa, ponieważ w jego zespole wystąpili zawodnicy nieuprawnieni do gry.

17:50

Już za około 10 minut sędzia Robert Podlecki z Lublina rozpocznie pierwsze w tym sezonie derby małopolski.

17:47

Witamy ze stadionu Hutnika Kraków. Zapraszamy na relację LIVE z meczu o mistrzostwo II ligi pomiędzy Garbarnią Kraków a Legionovią Legionovo.