Relację na żywo z Suwałk przeprowadził Piotr Bernaciak. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE! w Ekstraklasa.net.

92'

Koniec meczu. W Suwałkach remis.

91'

Doskonała kontra fatalnie zmarnowana przez Żebrowskiego - gracz Wigier oddał lekki strzał po ziemi, do tego niecelny.

90'

Dwie minuty doliczył sędzia Szczech.

90'

90 minut minęło - trwa doliczony czas gry.

88'

Na oślep wybijają już piłkę zawodnicy gospodarzy. Nie mają już siły na dalsze ataki.

87'

Wynikł z niego tylko aut dla Bytovii, piłka pod nogami Laskowskiego.

87'

Teraz lewa strona próbuje Bytovia. Będzie dośrodkowanie z rzutu wolnego.

86'

Ruszyły pod koniec Wigry. Tym razem Tarnowski nad poprzeczką.

85'

Bartosz Biel uderza tuż przy prawym słupku bramki Bytovii Bytów! To była naprawdę dobra szansa dla gospodarzy.

84'

Bliski teraz gola był Hirsz, jednak dobrze rzucił się Laskowski i zapobiegł utracie bramki.

83'

Zmiana - Shohei Okuno zastąpi Daniela Mąkę.

82'

"Żółtko" dla Dawida Korta.

80'

Zarówno jedni, jak i drudzy mają swoje okazje.

80'

Dobiega 80 minuta, lecz wciąż nie wiadomo czy i kto zdobędzie dziś 3 punkty. Każda z drużyn może strzelić bramkę.

78'

Krótkie rozegranie, Kort jednak uderza wysoko nad bramką Zocha.

76'

Teraz rzut wolny dla Bytovii spod linii bocznej. Dobra okazja na dośrodkowanie.

75'

Bartosz Biel ze skraju pola karnego trafia w boczna siatkę.

73'

Zmiana w Wigrach - Robert Hirsz zmienia Kamila Adamka.

72'

Teraz uderzał Marcin Tarnowski, piłka kopnięta po ziemi trafia w ręce bramkarza.

71'

Kat drużyny z Suwałk w kolejnym już meczu strzela im gola.

70'

GOOOL! WYRÓWNANIE W SUWAŁKACH! SURDYKOWSKI!

70'

Drugi gol Bytovii pada w podobny sposób co pierwsza bramka dla przyjezdnych. Sprzed pola karnego uderzał Dawid Kort, piłka odbiła się od Surdykowskiego i wpadła do bramki!

69'

Drużyna gości gra wysokim pressingiem, co wreszcie zaczęli wykorzystywać gospodarze.

68'

Wigry starają się odbierać piłkę już w środku pola i grać z kontrataku.

67'

Po strzale Kalinkowskiego ładną paradą znów popisuje się Tomasz Laskowski.

66'

Strzał Biela paruje Laskowski, jednak tuż pod bramką nie ma żadnego zawodnika gospodarzy, aby dobić piłkę.

66'

Zmiana - Biel za Monetę.

65'

Do zmiany przygotowany już Bartosz Biel.

64'

Sporo nerwowości w tym etapie meczu i wiele Niedokładnych podań.

64'

Dobrą kontrę Wigier nieudanym strzałem nad bramką zakończył Żebrowski.

62'

Żółtą kartką ukarany Artur Bogusz za faul na Macieju Szewczyku.

61'

Surdykowski w trudnej sytuacji strzela niecelnie i od bramki Hieronim Zoch.

59'

Dużo dzisiaj rzutów rożnych - seria kornerów dla gości.

58'

Chomiuk wywalczył rzut różny dla swojego zespołu.

57'

Korner bez żadnych korzyści dla gospodarzy, piłka dla Bytovii.

56'

Nerwowo wybija Mandrysz i róg dla gospodarzy.

55'

Strzał z 20 metrów Mateusza Zebrowskiego mija spojenie bramki gości o dosłownie kilka centymetrów!

54'

Źle jednak dośrodkowuje Artur Bogusz.

53'

Zagranie ręką zawodnika gości tuż przy ławce swojego zespołu.

52'

Przez dłuższy czas z piłką biegł Rafalskis, jednak był faulowany przy linii środkowej.

51'

Gospodarze mieli niezłą okazję na kontrę, jednak rozgrywali zbyt powoli i piłkę przejęła obrona Bytovii.

50'

Zdecydowanie dominują piłkarze Bytovii.

49'

Wigry mają poważny problem z rozegraniem piłki w środku pola.

48'

Zamieszanie w polu karnym Wigier wyjaśnia Zoch.

47'

Od razu do ataku ruszyli goście.

47'

Zagrał nakładką Jakóbowski, wolny dla Wigier.

46'

Zmiana w ekipie gospodarzy - Tarnowski za Ruszkula.

46'

Wracamy do gry - od środka Bytovia.

21:00

Rezerwowi opuszczają powoli boisko.

46'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Zoch dobrze broni strzał Mandrysza.

45'

Minuta doliczona do pierwszej połowy.

43'

Faulowany w środku pola zawodnik Bytovii.

42'

Jest 2:1 i lepsze wrażenie chwilowo sprawia Bytovia.

41'

Nieudany strzał jednego z gości odbił się od Jakóbowskiego, Zoch leżał już w drugim rogu bramki i nie miał szans na skuteczną interwencję.

41'

GOOOL DLA BYTOVII! Strzelcem gola chyba Jakóbowski.

40'

Kontra Wigier - jednak szybko przerwana.

40'

Chomiuk trafia w słupek po strzale szczupakiem z około 11 metrów!

40'

Dzisiaj piłkarze gospodarzy są groźni po tych stałych fragmentach gry, jednak tym razem dośrodkowanie Kalinkowskiego mija wszystkich zawodników.

39'

Z niego nic nie wynikło, teraz rzut rożny mają Wigry.

38'

Dośrodkował Chomiuk i było bardzo blisko gola samobójczego. Piłka odbiła się od zawodnika Wigier i wypadła na rzut rożny.

36'

Zawodnicy zderzyli się głowami w powietrzu, faulowany Adrian Karankiewicz po chwili jednak wstał.

35'

Po strzale z dystansu i rykoszecie róg dla gości.

34'

Po dośrodkowaniu Chomiuka piłkę łapie Zoch.

33'

Długi dorzut w pole karne wybija Rafalskis.

33'

Z rożnego nic nie wynikło, ale z autu wznowi Bytovia.

32'

Chomiuk tym razem okiwał rywala w polu karnym, Zoch wypiąstkował strzał na rzut rożny.

31'

Dośrodkowywał Chomiuk, lecz spokojnie piłkę przejmują gospodarze, po chwili na spalonym Adamek.

30'

Jarzębowski długim podaniem uruchamia Adamka, ten jednak na spalonym.

29'

Bliski ładnego gola pięta Mąka, jednak piłka mija bramkę Wigier w bardzo niewielkiej odległości od słupka!

29'

Faulowany Ruszkul - przerwanie kontrataku nie kończy się jednak kartką dla zawodnika Bytovii.

28'

Wyglądało to na kontuzję, jednak zawodnik zszedł z boiska o własnych siłach, wiec może jednak to założenie taktyczne trenera Kafarskiego.

27'

Opuszcza boisko Bartłomiej Poczobut i wchodzi Robert Mandrysz.

26'

Kontuzja zawodnika Bytovii. Będzie zmiana.

25'

Oglądamy naprawdę dobry mecz w Suwałkach.

24'

Po rzucie wolnym dla Bytovii piłkę na linii bramkowej zatrzymuje Zoch!

23'

Po dośrodkowaniu Łukasza Monety z rzutu wolnego w słupek trafia Jarzębowski, a Adrian Karankiewicz dobija jego strzał z ostrego kąta!

23'

2:0 DLA WIGIER! KARANKIEWICZ!

22'

I nagle z niczego wyszła znakomita szansa Bytovii - 5 metrów od bramki jednak została w fatalny sposób zmarnowana.

22'

Bogusz wrócił na boisko i kontynuuje grę.

21'

Jakóbowski szukał miejsca w polu karnym, ale wywalczył jedynie aut.

20'

Na boisku leży Maciej Szewczyk, po chwili zostaje zniesiony poza boisko.

19'

W wyśmienitej sytuacji był Kamil Adamek, jednak sędzia gwiżdże spalonego.

17'

Bytovia miała znakomita okazję na kontrę, jednak centrostrzał mija bramkę Zocha.

16'

Goście nie potrafią jednak zamienić tego na groźne akcje pod bramką Wigier.

16'

Bytovia stara się przejąć inicjatywę.

15'

Długa piłka Łukasza Wróbla w kierunku bramki Wigier - jednak futbolówka w rękach Zocha.

14'

Rzut rożny w podobny sposób jak kilka minut wcześniej zmarnował Moneta.

13'

Piłka trafia w mur, jednak po niesamowitym strzale Jarzębowski niemal zaskoczył Laskowskiego.

12'

Za faul na pograniczu pola karnego żółtą kartką ukarany Daniel Mąka.

12'

Spokojnie rozgrywają Wigry na własnej połowie.

9'

Kolejny róg dla Wigier, pierwsze minuty zdecydowanie dla gospodarzy.

6'

To na pewno było dośrodkowanie, jednak nie przeciął go żaden z piłkarzy i piłka po koźle wpadła do bramki!

6'

Bartłomiej Kalinkowski w 7. minucie zapewnia Wigrom prowadzenie po strzale z rzutu wolnego!

6'

GOOOOL DLA WIGIER! KALINKOWSKI!

5'

Wigry próbują długimi podaniami przedostać się pod bramkę gości jednak jak dotąd bezskutecznie.

3'

Z rogu nic nie wynikło, jednak ze znakomitą kontrą wyszły Wigry i w ostatnim momencie obrońcy wybili piłkę na rzut rożny. Nic z niego nie wynikło i mamy kolejny korner. Niecelnie jednak dośrodkował Moneta i od bramki Laskowski.

2'

Maciej Wichtowski wybija piłkę na rzut różny dla Bytovii.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

19:57

Wigry - Bytovia

19:56

Rezerwowi Bytovii: Oszmaniec, Jasiński, Wilczyński, Mandrysz, Okuno, Wojach, Klichowicz.

19:55

Rezerwowi Wigier: Salik, Atanacković, Makaradze, Biel, Tarnowski, Gąska, Hirsz

19:54

Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Wigry Suwałki - Bytovia Bytów LIVE! Bój o podtrzymanie dobrej passy.

19:54

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu Wigry Suwałki - Bytovia Bytów!

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA WIGRY SUWAŁKI - BYTOVIA BYTÓW

Widzew Łódź - Wigry Suwałki 2:2

Sobotnie mecze 4. kolejki 1. ligi zakończy starcie Wigier z Bytovią. Rywalizować ze sobą będą Wigry, które zamierzają co najmniej utrzymać trzecią pozycję w tabeli. Nie będzie łatwo, ponieważ Bytovia, chociaż z uwagi na modernizację swojego stadionu występuje tylko na wyjazdach, do tej pory jeszcze nie przegrała. Zwyciężyła w Nowym Sączu, a w Katowicach z Rozwojem i w Grudziądzu z Olimpią podzieliła się punktami.