Dolcan ZąbkiDolcan Ząbki
94'

Koniec spotkania. Dzięki bramce rezerwowego Damiana Świerblewskiego Dolcan wywozi z Suwałk trzy punkty.

94'

Po rzucie wolnym uderzenie głową jednego z zawodników Wigier. Leszczyński skutecznie interweniuje.

93'

Groźna kontra gości, którzy wyszli szybko do przodu czterema zawodnikami. Gospodarzy ratuje jednak Salik.

90'

Sędzia dolicza cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

90'

Na strzał zdecydował się Kamil Adamek. Uderzenie niecelne.

88'

Zbigniew Kaczmarek dokonuje ostatniej zmiany. Za Mackiewicza wchodzi Biel.

84'

Gol dla Dolcanu! Świerblewski przejął piłkę przy podaniu Kopczyńskiego do bramkarza, minął Salika i trafił do siatki Wigier. Ileż to już tego typu goli widzieliśmy w ostatnich tygodniach.

81'

Akcja ofensywna gości. Dośrodkowywał Piesio, ale jego zagranie zostało zablokowane. Po ruzcie rożnym ekwilibrystycznie strzelał Grzelak, ale świetnie wybronił ten strzał Salik.

77'

Ostatnia zmiania w ekipie Marcina Sasala. Zejdzie Mazek, wejdzie Neumann.

76'

Mackiewicz ruszył z dryblingiem, ale stracił piłkę, czego efektem był... strzał gości. Uderzenie było jednak niecelne.

75'

Próbował Rafał Grzelak - trafił jednak w obrońcę rywali. Piłka opuściła boisko - rzut rożny nie przyniósł jednak gościom żadnej korzyści.

73'

Brzydki faul Mateusza Żebrowskiego - żółta kartka.

69'

Druga zmiana w ekipie gości - schodzi Patryk Mikita, za niego Paweł Tarnowski.

65'

Wigry nie ustają w dążeniu do zdobycia bramki. Teraz dobrze pokazał się na prawej stronie Żebrowski, który szukał Adamka w polu karnym Dolcanu. Podanie było jednak nieco za mocne.

62'

Trzeba przyznać, że Karol Salik jest pewnym punktem drużyny gospodarzy. Już kilkakrotnie skutecznie interweniował. Teraz zatrzymał strzał Piesia z linii "szesnastki".

61'

Kolejna akcja ofensywna Wigier. Radzio zagrywał do Mackiewicza, który zza pola karnego uderzył ponad bramką Leszczyńskiego.

60'

...a w Wigrach Jarzębowskiego zastępuje Wichtowski.

60'

Dwie zmiany. U gości Jakubika zmienia Świerblewski...

59'

Pierwsza groźna sytuacja Dolcanu w drugiej połowie. Po rzucie rożnym głową bramkę próbował zdobyć Grzegorz Piesio. Bez powodzenia. Salik skutecznie łapie piłkę.

57'

Początek miał niezły, był aktywny, ale potem gasł. A teraz zgaśnie kompletnie, bo schodzi z boiska. Sernasa zmienia Adamek.

54'

Wigry ewidentnie się rozkręciły - brakuje jednak jakości w ofensywie. Strzały Mackiewicza i Żebrowskiego bardzo niecelne.

51'

Faul gości na połowie Wigier. Gospodarze wznowią od rzutu wolnego.

50'

Wigry w dalszym ciągu aktywnie na połowie gości. Dośrodkowanie Jakuba Bartkowskiego było jednak fatalne. Od bramki Leszczyński.

47'

Pierwsze chwile drugiej połowy ze wskazaniem na gospodarzy. Piłkę dośrodkowywał w pole karne Maksims Rafalskis, ale Leszczyński uprzedził Mackiewicza łapiąc futbolówkę.

46'

Wracamy do gry. Bez zmian. Rozpoczynają gospodarze.

45'

Sędzia kończy pierwszą połowę. Póki co w Suwałkach 0:0

43'

Obie drużyny czekają już na gwizdek na przerwę. Nie zapowiada się, żeby wynik miał się zmienić w pierwszej połowie.

39'

Po pierwszych dynamicznych 30 minutach spotkanie w Suwałkach ewidentnie straciło na tempie. Piłka utrzymuje się głównie w środku boiska - brakuje sytuacji podbramkowych.

35'

Kontra gospodarzy zatrzymana faulem przez Adriana Łuszkiewicza. Żółta kartka.

34'

Błąd Leszczyńskiego i defensorów Dolcanu. Z nieporozumienia gości suwałczanie nie zdołali jednak skorzystać.

29'

Zrobiło się trochę brutalnie, gra się zaostrzyła. Mniej grania w piłkę, więcej walki. Żółta kartka dla Sebastiana Radzio.

24'

Piłka krąży w środku boiska, chwilę kopią ją sobie gospodarze, chwilę goście. Tempo troszkę spadło.

22'

Wigry na razie bez polotu. Dolcan jest lepszy, ale póki co nie przekłada się to na bramki.

21'

Kolejny strzał gości, ale tym razem na wiwat. Uderzał Szymon Matuszek.

20'

Ząbczanie wyszli z kontratakiem. Nieprzepisowo zagrał jednak Artur Bogusz, który za faul został ukarany żółtą kartką.

19'

Sebastian Radzio i Rafał Leszczyński ruszyli do piłki zagranej w pobliże pola karnego gości. Szybszy golkiper Dolcanu .

17'

Na razie to goście przeważają w tym spotkaniu. Już dwukrotnie zmusili golkipera Wigier do interwencji.

15'

Na trybunach ok. 1,5 tysiąca kibiców, w tym 40 fanów Dolcanu.

14'

Kolejny groźny strzał Dolcanu. Uderzał Rafał Grzelak - Salik musiał wybijać na rzut rożny. Robi się niebezpiecznie pod bramką gospodarzy.

11'

Znowu pokazał się Sernas. Litwin nie zdołał jednak ograć obrońców gości.

9'

Rzut rożny dla gości. Dośrodkowanie w pole karne nie przyniosło jednak żadnego zagrożenia pod bramką Salika.

8'

Grzegorz Piesio! Strzał zawodnika Dolcanu łapie jednak Salik.

7'

Podopieczni Marcina Sasala chcą zdominować gospodarzy i na razie nieźle im to wychodzi. Suwałczanie w tej chwili mogą liczyć jedynie na kontry.

6'

Darvydas Sernas na pozycji spalonej po próbie szybkiej akcji gospodarzy.

5'

W pierwszych chwilach spotkania inicjatywę przejęli ząbczanie, którzy już kilkakrotnie wrzucili piłkę w "szesnastkę" suwałczan. Teraz po kolejnej wrzutce skutecznie wypiąstkował futbolówkę Karol Salik.

3'

Piłkarze gości zaatakowali prawą stroną boiska. Piłka dośrodkowana w pole karne Wigier została wybita przez obrońców gospodarzy.

1'

Zaczynamy spotkanie. Od środka ząbczanie.

18:55

Zachęcamy do przeczytania zapowiedzi spotkania - Wigry - Dolcan LIVE! Goście chcą przerwać serię remisów

18:54

Ławka rezerwowych gości: Maciej Humerski, Norbert Neumann, Bartosz Osoliński, Łukasz Sierpina, Paweł Tarnowski, Damian Świerblewski, Rafał Zembrowski

18:53

Ławka rezerwowych gospodarzy: Hieronim Zoch, Bartosz Biel, Kamil Adamek, Daniel Michałowski, Maciej Wichtowski, Bartosz Bujalski, Piotr Karłowicz