Okocimski KS BrzeskoOkocimski KS Brzesko
0 : 1
Miedź LegnicaMiedź Legnica
94'

Koniec meczu! Po wyrównanym spotkaniu i fatalnym błędzie obrony Okocimskiego w 77. minucie, Miedź wywodzi trzy punkty z Brzeska. W drugim meczu z rzędu na listę strzelców wpisuje się Jakub Chrzanowski. Dla "Piwoszy" to kolejny mecz bez zwycięstwa na własnym boisku.

92'

Radosław Jacek kontynuuje grę z opatrunkiem na głowie. Okocimski szaleńczo rzuca się do odrobienia strat, "Piwoszom" zostało mniej niż 180 sekund na wyrównującego gola.

90'

Sędzia Jarzębak doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

89'

Precyzyjna centra Saniego, do walki o piłkę wyskakują Bledzewski i Grzegorzewski - lepszy bramkarz Miedzi Legnica.

87'

Kapitan gospodarzy już wstał, Chrzanowski będzie opatrywany przez chwilę poza boiskiem.

86'

Poważne zderzenie Jacka ze strzelcem gola, Chrzanowskim. Lekarze obu drużyn na murawie.

83'

Kacper Tatara strzelił na bramkę Bledzewskiego tyłem do niej czymś w rodzaju "angielki". Piłka przelatuje centymetry nad poprzeczką!

79'

Sani Goringo Abubakar zmienił Davida Kwieka (Okocimski).

79'

To niemożliwe! Mogło być 1:1, bo na wprost bramki znalazł się Michał Nawrot. Strzał pomocnika Okocimskiego odbija Bledzewski, nikt z partnerów Nawrota nie jest w stanie dobić!

77'

GOOOOOOOOL! 1:0 dla Miedzi! Koszmar Bruno Żołądzia i bramka Jakuba Chrzanowskiego! Piłkarz Okocimskiego w pozornie prostej sytuacji popełnia kiks i skrzętnie wykorzystuje to Chrzanowski, pokonując zaskoczonego całą sytuacją Kuchtę!

76'

Oba zespoły naprzemiennie wyprowadzają akcję za akcją, co w ogóle nie przekłada się na sytuacje bramkowe. Kibice w Brzesku mają prawo przysypiać z nudy.

74'

Tanżyna pewnie ubiega Wieczorka w walce o długą piłkę. Gdyby stoper Miedzi popełnił błąd, rezerwowy Okocimskiego wyszedłby sam na sam z Andrzejem Bledzewskim.

73'

Niezmordowany Sobotka bez powodzenia dośrodkowuje w kierunku pola karnego, chwilę później z tego samego miejsca centruje Kwiek - po wyskoku piłkę łapie Bledzewski.

69'

Nawrot zmienił Łukasza Tymińskiego (Okocimski).

69'

Ostatnia zmiana u gości, zmęczony Wojciech Łobodziński (Miedź) schodzi z boiska, w jego miejsce Bartosz Machaj.

68'

Obrazek znany z jesiennych meczów Okocimskiego - w pole karne dośrodkowywał Wieczorek, piłka przeleciała nad głowami wszystkich zainteresowanych.

67'

Mięciutka wrzutka Łobodzińskiego wybita przez obronę "Piwoszy". Do dobitki doskakuje Wołczek, jego strzał zostaje zablokowany.

65'

W podbramkowym zamieszaniu kąśliwy strzał Kwieka ląduje obok słupka. W ekipie Okocimskiego na boisku za moment pojawi się Michał Nawrot.

63'

Raz jeszcze w akcji Szczepaniak. Tym razem obsługuje niezlym podaniem Szymańskiego, zawodnik "Miedzianki" przymierza fatalnie z ostrego kąta.

61'

Druga zmiana w zespole Miedzi. Z boiska zszedł Radosław Bartoszewicz, zmienił go Piotr Kasperkiewicz. Opaska kapitańska wędruje na ramię Krzysztofa Wołczka.

60'

Bartoszewicz silnym wolejem ostemplowuje poprzeczkę bramki Okocimskiego. Pomocnik Miedzi przy przyjęciu piłki pomagał sobie ręką, co zauważył sędzia Jarzębak.

59'

Szczepaniak ponownie przymierzał się do bomby z dystansu. Zamiast do bramki Okocimskiego, trafił Chrzanowskiego poniżej pasa. Napastnik Miedzi zgiął się w pół.

57'

Strzał Zasady sprzed pola karnego zablokowany przez Arkadiusza Rysia.

57'

Piekielnie silne dośrodkowanie Mariusza Zasady wybite na rzut rożny.

56'

Sobotka prokuruje rzut wolny dla Miedzi niemal z bocznej linii pola karnego.

53'

Zdawało się, że Łobodziński był na spalonym, lecz piłkarz Miedzi z Rysiem na plecach odegrał piłkę Szczepaniakowi. Jego strzał po rykoszecie wychodzi na rzut rożny, wybity przez obronę Okocimskiego.

47'

Szczepaniak!!! Pomocnik Miedzi bardzo groźnie strzela z odległości dwudziestu metrów. Kuchta stal jak wryty, ale piłka mija słupek o paręnaście centymetrów.

46'

Na zmianę zdecydował się również trener Piotr Stach. Łukasza Sosnowskiego (Okocimski) zmienił Konrad Wieczorek.

46'

W drugiej połowie na boisku nie zobaczymy Patryka Kiełpińskiego (Miedź). W jego miejsce na murawie pojawił się Mariusz Zasada.

46'

Rozpoczyna się druga połowa spotkania! Obie drużyny w przerwie solidarnie dokonały po jednej zmianie.

15:59

Dzisiejszy mecz to raczej nie ekscytujący thriller. Miedź może mieć do siebie pretensje o to, że największe zagrożenie pod bramką Okocimskiego stworzyła tylko po błędach obrońców gospodarzy. Podopieczni Piotra Stacha odważnie kontrowali gości i gdyby podania Kwieka do spółki z wykańczaniem Tatary było odrobinę lepsze, "Piwosze" mogliby schodzić na przerwę z prowadzeniem.

46'

Koniec I połowy w Brzesku! Okocimski bezbramkowo remisuje z Miedzią Legnica.

43'

Łobodziński wrzuca piłkę w pole karne wprost na głowę Szczepaniaka. Pomocnik Miedzi zgrywa piłkę wzdłuż bramki, sędzia liniowy zauważa pozycję spaloną czających się na strzał piłkarzy gości.

40'

Naciskanemu Kuchcie zadrżały ręce przy pozornie prostej piłce. Na szczęście dla gospodarzy, bez konsekwencji.

38'

David Kwiek średnio radzi sobie z odpowiedzialnością za ataki Okocimskiego, po raz kolejny pudłując przy dośrodkowaniu. W przypadku skrzydłowego "Piwoszy" do szybkości i zwrotności wypadałoby dodać odrobinę techniki.

37'

Kuchta wychodzi do dośrodkowania z rzutu wolnego i zderza się z Tanżyną. Stoper Miedzi jest potężnie zbudowanym piłkarzem, jednak bramkarz Okocimskiego szybko zbiera się z murawy.

36'

Żółta kartka dla Sosnowskiego (Okocimski) za faul na Wojciechu Łobodzińskim. Były reprezentant Polski chyba przesadził z ekspresją po ataku obrońcy "Piwoszy".

34'

Defensywa Miedzi bez problemu zażegnała zagrożenie pod bramką Andrzeja Bledzewskiego po kornerze gospodarzy.

34'

Rzut rożny dla Okocimskiego po tym, jak Tatarę zablokował Midzierski.

32'

Na stadionie Okocimskiego jesteśmy świadkami dość wyrównanego meczu. Miedź intensywnie wykorzystuje swoich skrzydłowych i próbuje sforsować obronę gospodarzy atakami z bocznych stref boiska - "Piwosze" rewanżują się groźnymi, lecz kiepsko wykończonymi kontratakami.

30'

Blisko przejęcia centry z rzutu rożnego przez Łobodzińskiego był Wołczek. Obrońca "Miedzianki" zabrał się z piłką już za linię końcową.

28'

Tatara wygląda Sobotki w polu karnym i skutecznie dogrywa do niego piłkę. Ta plącze się pod nogami Bartosza sobotki, co skwapliwie wykorzystuje obrona Miedzi.

27'

Na prawym skrzydle poczarował Szymański, dośrodkowanie piłkarza Miedzi poleciało gdzieś w kierunku pobliskiego browaru.

26'

Obok bramki główkował Krzysztof Wołczek!

25'

Powrót Żołądzia kończy się faulem 20 metrów od bramki Mateusza Kuchty. Miedź ma groźny rzut wolny, do którego podchodzi Łobodziński.

24'

Po podaniu Kwieka oko w oko z Bledzewskim znalazł się Tatara. Napastnik Okocimskiego uderza instynktownie, ale bramkarz Miedzi odbija piłkę!

23'

Prostopadła piłka Patryka Kiełpińskiego w próżnię. Nie było tam nikogo z piłkarzy Miedzi.

22'

W pojedynku jeden na jeden o przejęcie długiego podania Midzierski lepszy od Kwieka.

22'

Po odbiorze piłki z werwą ruszył Bruno Żołądź, pomocnik "Piwoszy" za mocno wypuszcza sobie futbolówkę i w konsekwencji ją traci.

21'

Tym razem centrował Bartosz Sobotka, a Tanżyna interweniował na tyle niefortunnie, że piłka o metr minęła słupek bramki Miedzi. Po rzucie rożnym głową próbował Kwiek, bez większych problemów broni Bledzewski.

20'

Grzegorzewski dobrze wypuszcza Tatarę, centra napastnika Okocimskiego w pole karne zatrzymała się na Danielu Tanżynie.

18'

"Łobo" po zmianie skrzydła na prawe pada ofiarą faulu jednego z gospodarzy.

17'

Tanżyna podciągnął piłkę kilkanaście metrów na połowie Okocimskiego i niecelnie podaje w kierunku Szymańskiego, który zmienił się pozycjami z Łobodzińskim.

17'

Adrian Cierpka zdecydował się na strzał z 20 metrów, mocno podkręcona piłka mija bramkę Mateusza Kuchty w sporej odległości.

16'

Pomyłka Wawryki przy wybiciu piłki kosztuje "Piwoszy" stratę piłki. W sukurs koledze przychodzi Kwiek i odzyskuje posiadanie dla gospodarzy.

15'

Po dośrodkowaniu Miedzi z rzutu wolnego sędzia odgwizduje faul w ofensywie na jednym ze stoperów Okocimskiego.

13'

Lewą stroną boiska atakował David Kwiek, po odbiorze piłki Kacper Tatara nie potrafił uruchomić kolegów w polu karnym. Futbolówka wraca do Kwieka i nowy nabytek "Piwoszy" centruje poza pole gry.

11'

Sobotka mocno wkręca piłkę w pole karne, sytuację wyjaśnia Krzysztof Wołczek. Dośrodkowanie Żołądzia ląduje za linią końcową i od bramki rozpocznie Andrzej Bledzewski.

11'

Wejście nakładką Radosława Bartoszewicza w Kacpra Tatarę na połowie Miedzi. Rzut wolny dla Okocimskiego.

8'

"Wygraj to dla nas, Miedzianko, wygraj to dla nas" - Miedź dopinguje dzisiaj dokładnie ośmiu kibiców.

7'

Łobodziński próbował przelobować Kuchtę strzałem z daleka - niecelny strzał byłego reprezentanta Polski.

6'

Katastrofalny kiks Rysia przy próbie wybicia głową z pola karnego mógł kosztować Okocimskiego stratę bramki! Na szczęście dla Mateusza Kuchty, główka Chrzanowskiego powędrowała wprost w jego ręce.

4'

Pierwszy atak "Piwoszy", przytomny Tanżyna powstrzymuje Kacpra Tatarę przed wejściem w pole karne Miedzi.

2'

Rzut rożny dla Miedzi wykonywał Wojciech Łobodziński. Przy wybiciu piłki z pola karnego Ryś aż przekoziołkował się w polu karnym. Z większym animuszem rozpoczęli piłkarze z Legnicy.

1'

Kapitanem "Miedzianki" jest dzisiaj Radosław Bartoszewicz. W zespole Okocimskiego opaskę na ramieniu nosi jego imiennik, Jacek.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra rozpoczyna mecz w Brzesku! Okocimski w jednolitych niebieskich strojach, Miedź w całości na czerwono. Od środka zaczęli goście.

14:59

Sędzia Jarzębak wyprowadza obie jedenastki na murawę, początek meczu za kilka chwil.

14:48

W Brzesku przepiękna, słoneczna pogoda nie przyciągnęła oszałamiającej liczby kibiców na stadion. Sympatycy Miedzi jeszcze nie zameldowali się na sektorze gości.

14:46

Na liniach będą pomagać mu Marcin Lis i Radosław Heller ze Śląskiego ZPN.

14:43

Arbitrem meczu Okocimskiego z Miedzią będzie Sebastian Jarzębak. Dla sędziego z Bytomia to już druga wizyta w Brzesku w tym sezonie. Jesienią był rozjemcą meczu "Piwoszy" z Kolejarzem Stróże.

14:39

Pełną zapowiedź dzisiejszego spotkania można przeczytać TUTAJ.

14:34

Piłkarze Miedzi nie mogą dziś liczyć na szczególne wsparcie swoich kibiców. Sympatycy z Legnicy wybrali się do Brzeska w kilkanaście osób.

14:32

Przed meczem w Katowicach gospodarze mieli na koncie nawet dłuższą serię spotkań bez zwycięstwa - gol Nawrota na Bukowej przerwał passę 8 meczów bez wygranej. Okocimski wciąż czeka na trzy punkty na własnym boisku - ostatnie zdobył w październiku, w wygranym 1:0 meczu z Chojniczanką Chojnice.

14:26

Faworyt sobotniego meczu w Brzesku nie jest oczywisty - gdyby wierzyć tylko ligowej tabeli, byłaby nim zajmująca 11. pozycję w ligowej tabeli Miedź. "Piwoszy" od dzisiejszych gości dzielą jednak tylko cztery punkty, a ćwierćfinaliści Pucharu Polski nie wygrali w lidze od pięciu spotkań.

14:21

Niewiele zabrakło, żeby w wyjściowym składzie Miedzi pojawiło się dwóch byłych reprezentantów Polski. Trener Adam Fedoruk zdecydował się wystawić tylko Wojciecha Łobodzińskiego, Marcin Burkhardt poza kadrą na mecz.

14:15

Rezerwowi Okocimskiego KS: Marek Pączek, Konrad Wieczorek, Daniel Brud, Aleksander Ślęczka, Jakub Kapsa, Sani Goringo Abubakar. Na ławce rezerowwych także strzelec zwycięskiej bramki z Katowic - Michał Nawrot.

14:14

Rezerwowi Miedzi: Dominik Budzyński, Mariusz Zasada, Adrian Woźniczka, Grzegorz Bartczak, Piotr Kasperkiewicz, Bartosz Nowak, Bartosz Machaj.

14:11

Witamy serdecznie ze stadionu przy ulicy Okocimskiej w Brzesku. Za niecałą godzinę to tutaj odbędzie się mecz 21. kolejki I ligi między Okocimskim Brzesko a Miedzią Legnica. Zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania!