Dolcan ZąbkiDolcan Ząbki
95'

KONIEC! CHOJNICZANKA ZOSTAJE W PIERWSZEJ LIDZE!

92'

Gramy dłużej, ale na boisku nie dzieje się zbyt wiele. Za kilkadziesiąt sekund Chojniczanka będzie mogła świętować utrzymanie.

90'

Sędzia dolicza aż pięć minut.

90'

I jeszcze swoją szansę miał Adam Duda, ale piłka po jego strzale odbiła się od poprzeczki!

89'

Przed chwilą oglądaliśmy mocno niecelny strzał Tarnowskiego. Od bramki grę wznowi Szymański.

88'

Żółta kartka dla Humerskiego.

88'

Żółta kartka dla Matuszka.

88'

Żółta kartka dla Dudy.

87'

Nieładna sytuacja na boisku, Duda wdał się w pyskówkę z Matuszkiem.

86'

W ciągu ostatnich kilku minut przy piłce częściej utrzymuje się Chojniczanka, ale z przewagi gospodarzy jak na razie nic nie wynika.

84'

Niewiele wskazuje w Chojnicach na zmianę wyniku. Zarówno Chojniczanka, jak i Dolcan nie kwapią się do przeprowadzenia groźnego ataku.

82'

Jankowski doznał jakiegoś urazu i na moment musiał opuścić plac gry.

79'

Do końca spotkania pozostało nieco ponad dziesięć minut. W Chojnicach wciąż nie padły żadne gole.

77'

Mamy zmianę w Dolcanie, Prejs wejdzie za Wiśniewskiego.

75'

Mysona dobrze zagrał futbolówkę z rzutu wolnego, ale ta odbiła się od głowy jednego z graczy Dolcanu i minęła słupek.

72'

Defensorzy Chojniczanki wybili piłkę trochę przypadkowo, ale ta zagroziła bramce Szymańskiego. Golkiper Chojniczanki także i tym razem uchronił swój zespół przed stratą gola.

70'

Iwanicki dośrodkował na bramkę Dolcanu, ale Humerski pewnie obronił jego strzał.

69'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

68'

Mamy kolejną zmianę. Duda pojawi się w miejsce bardzo aktywnego dziś Gancarczyka.

67'

Ależ okazja Dolcanu! Przyjezdni mieli świetną okazję na zdobycie bramki bezpośrednio z rzutu wolnego, ale między słupkami świetną paradą bramkarską popisał się Karol Szymański.

66'

Żółta kartka dla Norberta Jędrzejczyka.

65'

Faul na Mikołajczaku i mamy rzut wolny dla Chojniczanki.

64'

Mamy pierwszą zmianę w zespole Chojniczanki, Mysona wejdzie za Ikegamiego.

62'

Żółta kartka dla Piotra Klepczarka.

60'

Gancarczyk próbował wyjść z kontrą, ale został powstrzymany przez jednego z graczy Dolcanu Mamy rzut wolny dla gospodarzy.

58'

Tym razem akcja Dolcanu, ale Matuszek sfaulował Rybskiego.

56'

Iwanicki przełamuję serię nudnej gry obu drużyn i zdecydował się na strzał z okolicy siedemnastego metra. Koniec końców piłka nieznacznie minęła bramkę Dolcanu.

53'

W porównaniu do tego, co działo się w pierwszej połowie, piłkarze obu drużyn myślami pozostali chyba w szatni. Sytuacji bramkowych jak na lekarstwo, zero zagrożenia pod obiema bramkami.

51'

Tomasz Mikołajczak był bliski zdobycia gola, ale nieznacznie się pomylił.

49'

Początek drugiej połowy nieco bardziej ospały niż na początku meczu, Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

47'

Obie jedenastki rozpoczęły drugą połowę w takich samych składach jak pierwszą.

46'

Tylko czterdzieści pięć minut dzieli Chojniczankę od utrzymania.

45'

Rozpoczynamy drugą część meczu!

17:47

Po krótkiej przerwie wracamy do Chojnic. Za moment sędzia powinien rozpocząć drugą połowę.

17:39

Wyniki meczów drużyn, które walczą o utrzymanie po pierwszej połowie: GKS Tychy 1-1 Miedź Legnica, Stomil Olsztyn 0-0 Górnik Łęczna, Flota Świnoujście 1-0 Okocimski Brzesko.

47'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Chojniczanka bezbramkowo remisuje z Dolcanem, a taki wynik zapewnia utrzymanie w 1. lidze podopiecznym Mariusza Pawlaka.

46'

Żółtą kartką ukarany Mikołajczak.

45'

Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

44'

Jankowski zagrał głową do Szymańskiego, ale bramkarz Chojniczanki pewnie złapał piłkę.

43'

Rzut rożny dla Chojniczanki, piłkę uderzał Iwanicki, ale bez zagrożenia pod bramką Dolcanu.

41'

Do końca pierwszej połowy pozostało niecałe pięć minut. Na placu gry przewaga Chojniczanki, ale na razie bez goli.

38'

Wyniki meczów drużyn, które walczą o utrzymanie: Flota - Okocimski 0:0, GKS Tychy - Miedź 0:1, Stomil - Górnik 0:0 i Chojniczanka - Dolcan 0:0.

36'

Gancarczyk mógł dać swojej drużynie prowadzenie, gdyż znalazł się w dobrej pozycji, ale jego niecelny strzał nie zagroził w żaden sposób bramce Humerskiego.

33'

Do końca spotkania pozostało nieco ponad dziesięć minut, w Chojnicach oglądamy dobre spotkanie z dużą ilością sytuacji bramkowych. Obu stroną brakuje jedynie odrobinę więcej precyzji.

31'

Piesio chciał zaskoczyć Karola Szymańskiego strzałem z dystansu, ale piłka powędrowała wysoko ponad poprzeczkę.

29'

I znów przy piłce gospodarze, który świetnie spisują się w ciągu ostatnich kilku minut. Przed chwilą Mikołajczak przebiegł z piłką przy nodze kilka metrów, po czym oddał ją Gancarczykowi. Ten z kolei wpadł w okolice pola karnego jak gdyby nigdy nic i próbował dośrodkowywać, ale żaden z jego kolegów nie zamknął tej akcji.

28'

Ależ gorąco pod bramką Dolcanu. Najpierw Rybski, później Gancarczyk próbowali stworzyć zagrożenie w polu karnym rywali, bezskutecznie.

27'

Wracamy do gry z przytupem. Jeden z piłkarzy Chojniczanki posłał długą piłkę na bramkę Dolcanu, ale ta o centymetry minęła słupek.

25'

Sędzia zarządza przerwę. Ze względu na wysoką temperaturę i mocno świecące Słońce w Chojnicach piłkarze muszą uzupełnić płyny.

23'

Niewidoczny dotąd Dariusz Zjawiński zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, ale futbolówka po jego uderzeniu odbiła się od jednego z piłkarzy Chojniczanki. Sędzia dyktuje rzut rożny dla Dolcanu.

22'

Kibice Dolcanu właśnie podjechali autokarem pod stadion w Chojnicach.

20'

Gancarczyka poniosła trochę fantazja, niezbyt dobrze złożył się do tego strzału, a piłka trafiła tylko w bandy reklamowe.

19'

Bezbramkowy remis sprawi, że Chojniczanka utrzyma się w 1. lidze.

17'

Gospodarze znów w natarciu! Rybski popisał się efektownym zagraniem piętą do wchodzącego w pole karne Mikołajczaka. Ten z kolei zdecydował się na oddanie strzału, po którym piłka wpadła prosto w ręce Humerskiego.

15'

Szansa Chojniczanki! Gancarczyk z zaskoczenia oddał strzał zza pola karnego, ale w ostatniej chwili piłkę sprawował Humerski. Do niej dobiegł jednak Iwancki, który chciał wycofać ją i zagrać do jednego ze swoich partnerów, ale w miejscu, gdzie posłał futbolówkę nikogo nie było.

13'

Wyrównany początek spotkania oglądamy w Chojnicach. Obie drużyny stwarzają zagrożenie i widać, że każdej stronie zależy na zgarnięciu kompletu trzech punktów.

12'

Okazja gości, Łukasz Sierpina mógł dać prowadzenie Dolcanowi. Oddał groźnie wyglądający strzał na bramkę Chojniczanki, ale ostatecznie futbolówka minęła jej słupek.

11'

Chyła dopuścił się faulu na rezerwowym bramkarzu Dolcanu, ale tym razem obyło się bez kartek.

10'

Wymiana ciosów w Chojnicach, tym razem dwie dobre sytuacje pod bramką Dolcanu mieli gospodarze, ale czujni defensorzy gości dobrze spisują się dziś na boisku.

8'

Kontra Dolcanu. Dobrze zapowiadała się akcja Adriana Łuszkiewicza, który pędził na bramkę Chojniczanki, ale koniec końców dał się złapać w pułapkę ofsajdową i sędzia użył gwizdka.

6'

Od początku spotkania bardzo aktywny na placu gry jest Ikegami. Przed chwilą Japończyk próbował przeprowadzić samodzielną akcję pod bramkę Dolcanu, ale w środku pola skutecznie powstrzymywał go Łukasiewicz.

5'

Chojniczanka gra dziś w czerwono-żółtych trykotach, z kolei Dolcan na biało-niebiesko.

4'

Leszczyński pomimo interwencji masażysty nie jest w stanie kontynuować gry, zastąpi go Humerski.

2'

W Chojnicach mecz rozpoczął się od... kontuzji Rafała Leszczyńskiego, który doznał jakiegoś urazu.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego! Gramy!

16:43

Piłkarze obu drużyn właśnie pojawili się na murawie. Za moment rozpoczniemy mecz.

16:39

Rezerwowi piłkarze Dolcanu: Maciej Humerski - Damian Jakubik, Kamil Mazek, Tomasz Prejs, Bartosz Osoliński, Rafał Zembrowski, Damian Świerblewski.

16:39

Rezerwowi piłkarze Chojniczanki: Rafał Misztal - Adam Duda, Arkadiusz Mysona, Tomasz Wypij, Przemysław Laskowski i Krzysztof Cysewski.

16:31

Zapraszamy Was także do śledzenie naszej MULTIRELACJI ze wszystkich meczów ostatniej kolejki 1. ligi!

16:19

Kto wie, czy dzisiejsze spotkanie nie będzie także pożegnaniem dla Dariusza Zjawińskiego. Według wszelkich informacji piłkarz Dolcanu przeszedł już testy medyczne i uda się do Cracovii za swoim trenerem.

16:16

Do rozpoczęcia meczu pozostało jeszcze trochę czasu, zachęcamy Was do zapoznania się z jego ZAPOWIEDZIĄ.

16:13

Po drugie, dziś po raz ostatni zespół Dolcanu poprowadzi Robert Podoliński, który po trzech latach pracy przenosi się do Cracovii.

16:11

Dla przyjezdnych mecz ten będzie ważny z dwóch powodów. Po pierwsze Dolcan ma szansę zakończyć sezon na najniższym stopniu podium i chociaż nie ma już szans na awans do najwyższej klasy rozgrywkowej, brązowe medale będą świetnym zwieńczeniem dobrego sezonu w wykonaniu z Ząbek.

16:08

Gospodarze dzisiejszego spotkania walczą o utrzymanie na zapleczu Ekstraklasy. Podopiecznym Mariusza Pawlaka do szczęścia brakuje jednak niewiele, bowiem muszą zdobyć tylko punkt, aby na kolejny sezon pozostać w 1. lidze.

16:01

Serdecznie witamy w relacji na żywo z meczu ostatniej kolejki 1. ligi, w którym Chojniczanka walcząca o utrzymanie zagra z Dolcanem Ząbki!