menu

Wisła Kraków. Byli piłkarze Wisły, którzy zimą 2020 zmienili kluby. Pietrzak, Guzmics, Popović, Cikos...

2 marca 2020, 13:40 | b

Wisła Kraków. Richard Guzmics, Denis Popović, Carlos Lopez oraz kilku innych byłych piłkarzy Wisły zimą 2020 zmieniło kluby. Gdzie teraz będą kontynuować swoje kariery? Zobaczcie w GALERII.


fot.
[b]TOMASZ ZAJĄC. [/b]Nowy klub: Wisła Puławy Z Wisły Kraków odszedł w 2014 roku. Jesienią grał w Bałtyku Gdynia. Teraz przeniósł się do innego III-ligowego klubu, z Puław.
fot. Anna Kaczmarz/Dziennik Polski/Polskapresse
[b]MATEUSZ ZACHARA. [/b]Nowy klub: Żeleziarne Podbrezova (Słowacja) Z Wisły odszedł w 2017 roku. Jesienią występował w słowackiej ekstraklasie, w FK Pohronie. Teraz będzie grał na jej zapleczu, w Żeleziarne Podbrezova.
fot. Wojciech Matusik / Polska Press
[b]MATIJA SPICIĆ. [/b]Nowy klub: NK Varażdin (Chorwacja) Z Wisły odszedł w 2017 roku. Teraz wykonał transfer wewnątrz chorwackiej ekstraklasy, dotychczas był graczem HNK Gorica.
fot. Wojciech Matusik
[b]CARLOS LOPEZ. [/b]Nowy klub: Panathinaikos Ateny Z Wisły odszedł w 2018 roku. W styczniu rozstał się z Al-Wahda i wrócił z Emiratów Arabskich do Europy. Podpisał kontrakt z Panathinaikosem, ale zagra w nim dopiero w przyszłym sezonie, bo w obecnym reprezentował już - to jeszcze dopuszczalne - dwa kluby (na początku rozgrywek Legię).
fot. Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press
[b]KACPER LASKOŚ. [/b]Nowy klub: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Z Wisły odszedł na początku 2019 roku, do GKS-u Tychy. Teraz został z tego klubu wypożyczony do III-ligowego KSZO.
fot. Andrzej Banas / Polska Press
[b]RICHARD GUZMICS. [/b]Nowy klub: Mezokovesd Zsory (Węgry) Z Wisły odszedł na początku 2017 roku. Ostatni rok spędził w Slovanie Bratysława, teraz - po ponad pięciu latach - wrócił na Węgry, do ekstraklasy
fot. Andrzej Banas
[b]PATRYK FRYC. [/b]Nowy klub: Arłamów Ustrzyki Dolne W Wiśle grał jesienią 2013 roku. Kilka tygodni temu z III-ligowego Sokoła Sieniawa przeniósł się do drużyny z krośnieńskiej klasy okręgowej.
fot. Andrzej Banas
[b]ROMELL QUIOTO. [/b]Nowy klub: Montreal Impact W Wiśle grał jesienią 2012 roku. Trzy ostatnie lata Honduranin spędził w USA, w Houston Dynamo. Przeniósł się do Kanady, pozostając w lidze MLS.
fot. Andrzej Banas / Polskapresse
[b]DENIS POPOVIĆ. [/b]Nowy klub: Krylja Sowietow Samara Z Wisły odszedł na początku 2017 roku. Jesienią 2019 grał w szwajcarskim FC Zurich, teraz wrócił do rosyjskiej ekstraklasy.
fot. Wojciech Matusik / Polska Press
[b]RAFAŁ PIETRZAK. [/b]Nowy klub: Lechia Gdańsk Latem 2019 r. odszedł z Wisły do belgijskiego Royalu Excel Mouscron. Grał w tym klubie sporo, ale zimą wrócił do naszej ekstraklasy - do Lechii
fot. Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press
[b]ERIK CIKOS. [/b]Nowy klub: Puszcza Niepołomice Obrońca Wisły w mistrzowskim sezonie 2010/2011. Jesienią 2019 r. grał w rezerwach Slovana Bratysława
fot. brak
[b]EVER VALENCIA. [/b]Nowy klub: Atletico Bucaramanga (Kolumbia) W Wiśle był krótko w 2017 roku. Wrócił do Kolumbii, do Independiente Medellin, teraz został wypożyczony do kolejnego klubu.
fot. Anna Kaczmarz / Dziennik Polski /Polska Press
[b]TOBIASZ WEINZETTEL. [/b]Nowy klub: Odra Opole W Wiśle - trzeci bramkarz wiosną 2019. Jesienią grał w niemieckiej Oberlidze, w FC Bocholt. Zimą wrócił do Polski, do I ligi.
fot. Polska Press
1 / 14

[polecane]19718175, 19713591, 16636725, 19718301, 19607321, 19687325[/polecane]

Follow @sportmalopolska

Sportowy24.pl w Małopolsce


Polecamy