Warta Poznań - Jagiellonia Białystok ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO i STREAM.

27 sierpnia 2021, 15:43 | red

Warta Poznań - Jagiellonia Białystok ONLINE. Obie drużyny są w podobnej sytuacji, przegrały dwa ostatnie mecze. - Dla nas i rywali będzie okazja na przełamanie, więc każdy będzie chciał wygrać - mówi trener Zielonych, Piotr Tworek przed starciem z Dumą Podlasia. Każde zwycięstwo jest istotne, ale teraz białostoczanie niezwykle go potrzebują. Nie tylko zatrzymają wagonik z napisem "dół tabeli", ale też spokojnie przepracują przerwę reprezentacyjną.

Warta - Jagiellonia ONLINE

- Ostatni mecz długo rozkładaliśmy na czynniki pierwsze. Dużo rozmawialiśmy o błędach, które się powtarzają. To nie są tylko kwestie piłkarskie. Podstawowa rzecz, którą zauważyliśmy, to brak komunikacji w newralgicznych momentach meczu. Gdy przeciwnik nam wrzuca piłkę w pole karne, nie kontrolujemy rywali. Jestem przekonany, ze w meczu z Jagiellonią już do takich prostych błędów nie dojdzie - zadeklarował Piotr Tworek.

Warta - Jagiellonia LIVE. - Zespół musi wrócić do walki w obronie, do solidności i zadziorności. Każdy jest zobligowany do odpowiedzialności w trudnych momentach i musi dodawać więcej pozytywnej energii. Jestem przekonany, że takie bramki, jakie teraz straciliśmy, w ubiegłym sezonie by nam się nie przytrafiły. Wtedy jednak byliśmy w innej sytuacji. Kiedy „żre”, każde zwycięstwo napędza, teraz nie ma takiego poweru, który ten zespół pchał do przodu - mówi trener Zielonych.

I dodaje: - Jest trochę ciszej na treningach, ale spowodowane jest to tym, że jesteśmy nowym zespołem. Nowi zawodnicy muszą wejść rytm. To wymaga czasu, choć my tego czasu wiele mieć nie będziemy. Jesteśmy na siebie źli, że przegrywamy i to po błędach, jakie robiliśmy w poprzednim sezonie. Punktem wyjścia na mecz z Jagiellonią będzie to, by nie stracić gola, a jak będziemy mieli sytuacje, to je z chłodną głową wykorzystać.

Warta - Jagiellonia NA ŻYWO. Jagiellonia w ostatniej kolejce przegrała 1:2 z Cracovią. Jak zauważył „Kurier Poranny”, Jaga w tym sezonie ma kłopoty z dobrym wejściem w mecz. Białostocki zespół fatalnie prezentował się w Krakowie w pierwszej połowie, podobnie było w starciu z Górnikiem. Trener Jagi Ireneusz Mamrot mówił po meczu, że jego zespół nie zasłużył na porażkę. Z pewnością białostoczanie nie byli gorsi od Pasów, ale - podobnie, jak w meczu z Górnikiem - zawalili pierwszą połowę i znów musieli gonić wynik, co im się nie udało.

Do poprawy jest skuteczność. Pod Wawelem stuprocentowe sytuacje zaprzepaścili Tomas Prikryl, Jesus Imaz i przede wszystkim Andrzej Trubeha, który nie trafił w piłkę, mając przed sobą pustą bramkę. Przy takiej indolencji strzeleckiej trudno myśleć o korzystnym rezultacie.

Warta - Jagiellonia STREAM. O ile nad jakością gry, skutecznością, czy wykonywaniem rzutów wolnych można popracować, to kontuzje są niezależne od Jagiellończyków. Pecha od początku pod górę ma defensywa. Od startu przygotowań tylko Błażej Augustyn (na zdjęciu) nie miał urazów. Pozostali obrońcy albo na nie narzekali, albo właśnie je leczą.

W piątek Jaga zagra na wyjeździe z Wartą Poznań. Każde zwycięstwo jest istotne, ale teraz białostoczanie niezwykle go potrzebują. Nie tylko zatrzymają wagonik z napisem "dół tabeli", ale też spokojnie przepracują przerwę reprezentacyjną. Do tego trzeba pamiętać, że przed ekipą trenera Mamrota potyczki z mocarzami: Legią, Lechem, czy Pogonią. Lepiej nazbierać przed nimi jak najwięcej oczek.

PRZEWIDYWANE SKŁADY:

Warta: Lis - Grzesik, Ivanov, Ławniczak, Kiełb - Kupczak, Trałka - Corryn, Czyż, Jakóbowski - Zrelak

Jagiellonia: Steinbors - Prikryl, Pazdan, Puerto, Nastić - Romanczuk, Pospisil - Struski, Imaz, Mystkowski - Trubeha

Warta - Jagiellonia TRANSMISJA i STREAM

Spotkanie 6. kolejki PKO Ekstraklasy Warta Poznań - Jagiellonia Białystok rozpocznie się w piątek 27 sierpnia o godz. 20:30. Transmisja w Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Internetowy stream online dostępny jest w ncplusgo.pl, canalplus.com i player.pl.

Tekstowa relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.