Trenerzy po meczu Zagłębie Sosnowiec - Cracovia. Probierz:

30 września 2018, 22:10 | krk

Zawodnicy Cracovii w spotkaniu 10. kolejki Lotto Ekstraklasy tylko podzielili się punktami w Sosnowcu z Zagłębiem 1:1. Drużyna "Pasów" była stroną dominującą, a na bramkę na zamieniła nawet rzutu karnego. Oto co po meczu powiedzieli trenerzy obu zespołów.

Michał Probierz, Cracovia:

Zaczęliśmy bardzo dobrze. Nie wykorzystaliśmy jednak okazji na objęcie prowadzenia, zmarnowany rzut karny był trudnym momentem. Michał Helik sporo te karne trenował, urządzaliśmy konkursy jedenastek. Nie wyszło. Nie pomogliśmy szczęściu. Chwilę później straciliśmy bramkę i musieliśmy gonić wynik w meczu, który wydawało się mieliśmy pod kontrolą. Całe spotkanie jednak przeważaliśmy, stwarzaliśmy wiele okazji, ale zabrakło skuteczności. Nie jestem zadowolony, bo ten mecz powinniśmy wygrać. Cały tydzień rozgrywaliśmy dobre spotkania.

Dariusz Dudek, Zagłębie Sosnowiec:

Po takich meczach widać, ile zaangażowania i woli walki trzeba włożyć, by zdobywać punkty, nie mówiąc o trzech. Przychodzi taki moment, w którym gramy bojaźliwie. Nie potrafimy utrzymać wyniku przy naszym prowadzeniu. Zaczynamy się martwić się o to co będzie za pięć, dziesięć minut. Dużo było też sytuacji stykowych, gdy sędzia nam przeszkadzał.

W 14. minucie Michał Helik (Cracovia) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką)

źródło: Zagłębie Sosnowiec / Cracovia

EKSTRAKLASA w GOL24

Więcej o EKSTRAKLASIE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

[wideo_iframe]//get.x-link.pl/b10213ae-56f5-86a4-0e05-62bc84085d40,95c977eb-417f-1fee-095d-6943683a3a83,embed.html[/wideo_iframe]