menu

Transfery. Kolejny Polak w AS Romie? Bartosz Bereszyński na celowniku zdobywców Ligi Konferencji

31 maja 2022, 08:37 | DW

Transfery. Bartosz Bereszyński ma być nadchodzącym wzmocnieniem zespołu AS Romy po tym, jak włoski zespół zdobył Ligę Konferencji. Jose Mourinho poszukuje nowych zawodników, a reprezentant Polski to jedno z nazwisk, które często pada w kuluarach.


fot. brak

AS Roma wygrała pierwszą Ligę Konferencji. Jako zdobywcy europejskiego pucharu są znacznie atrakcyjniejszym klubem dla wielu zawodników. Klub zmienił też swoje transferowe cele. Na prawą obronę, do niedawna, głównym piłkarzem, o którego zabiegano, był Diogo Dalot. Dziś Roma stara się już o pozyskanie Aarona Wan-Bissaki. Obaj gracze występowali dla Manchesteru United, a pierwszy z nich był zmiennikiem tego drugiego.

Wątpliwe, że Czerwone Diabły oddadzą swojego czołowego obrońcę, dlatego już teraz Roma zastanawia się nad alternatywami. La Gazzetta dello Sport opublikowała listę potencjalnych wzmocnień drużyny Jose Mourinho. Znalazł się na niej Bartosz Bereszyński, który z powodzeniem gra w Sampdorii. Polak ostatnio przyznał, że zainteresowanie ze strony Romy istnieje już od pewnego czasu – drużyna Jose Mourinho miała zabiegać o niego już w styczniu.

Nasz reprezentant rywalizuje nie z byle kim, bo poza zawodnikami Manchesteru United włoski klub obserwuje również Benjamina Henrichsa z RB Lipsk.

TRANSFERY w GOL24


Więcej o TRANSFERACH - wypożyczenia, transfery definitywne, testy, wolni agenci, spekulacje


Polecamy