Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
90'

+3' Koniec meczu! Ajax pokonuje Jagiellonię 3:0.

90'

+2' Jagiellonia wywalczyła rzut rożny, ale nie stworzyła zagrożenia pod bramką Ajaxu.

90'

Maurizio Mariani dolicza 3 minuty do drugiej połowy.

86'

Aurelien Nguiamba zmienia Joao Moutinho.

81'

... a za Kennetha Taylora melduje się Daniele Rugani

81'

Chuba Akpom zmienia Briana Boobeya...

75'

Bertrand Traore obije słupek po strzale z kilku metrów!

74'

Anton Gaaei zmienia Devyne'a Renscha.

74'

Jorthy Mokio zmienia Kiana Fitza-Jima.

71'

Kenneth Taylor do gola dokłada asystę. Podaje w "szesnastkę" do Briana Boobeya, który precyzyjnym uderzeniem wpisuje się na listę strzelców!

71'

GOL DLA AJAXU. BRIAN BOOBEY

67'

Oskar Pietruszewski zastępuje Darko Curlinova

67'

Miki Villar zmienia Kristoffera Hansena.

67'

Branco van den Boomen zmienia Jordana Hendersona.

64'

Kenneth Taylor wykończył składną akcję uderzeniem z bliska.

64'

AJAX PODWYŻSZA PROWADZENIE. KENNETH TAYLOR

59'

Jarosław Kubicki zmienia Nene

59'

Lamine Diaby-Fadiga zmienia Jesusa Imaza.

38'

Maksymilian Stryjek przenosi piłkę nad poprzeczką po mocnym strzale Bertranda Traore!

52'

Przerwa w grze. Medycy Ajaxu zajmują się Bertrandem Traore.

51'

Bertrand Traore zdecydował się na indywidualną akcję. Nie przebił się w pole karne Jagiellonii.

48'

Devyne Rensch uderza z pola karnego wysoko nad bramką.

46'

Druga połowa rozpoczęta!

45'

+1' Koniec pierwszej połowy. Ajax Amsterdam prowadzi z Jagiellonią Białystok (1:0).

43'

Steven Bergwijn podaje w pole karne do Kiana Fitza-Jima, który uderza nie do obrony przy prawym słupku!

43'

AJAX PROWADZI. GOL KIANA-FITZA-JIMA

39'

Do dośrodkowania najwyżej wyskoczył Bertrand Traore, który uderza obok bramki

39'

Maksymilian Stryjek zbija piłkę na rzut rożny po strzale Stevena Bergwijna! Kapitalna parada bramkarza Jagiellonii!

35'

Spóźnione wejście Darko Curlinova. Sędzia nie sięga jednak do kieszonki.

34'

Próba Stevena Bergwijna mija bramkę Maksymiliana Stryjka. Ten spokojnie może ustawiać piłkę na 5. metrze.

32'

"Żółtko" na koncie Jordana Hendersona za faul.

30'

Taras Romanczuk upomniany żółtą kartką za faul.

28'

Strzał Bertranda Traore mija bramkę Jagiellonii w bezpiecznej odległości.

26'

Kolejna próba Briana Brobbeya. Maksymilian Stryjek radzi sobie bez problemu.

24'

Brian Brobbey główkuje z kilku metrów obok bramki Jagiellonii.

19'

Maksymilian Stryjek bez problemu broni strzał Bertranda Traore. Bramkarz Jagiellonii miał ułatwione zadanie, bowiem piłka leciała w środek bramki - dokładnie tam, gdzie stał.

15'

Afimico Pululu faulował w ofensywie. Sędzia nie sięga do kieszonki.

9'

Kenneth Taylor nie (wydawałoby się) prostej piłki. Mistrzowie Polski nie musieli się wysilić, by oddalić niebezpieczeństwo.

9'

Brian Brobbey podłączył się do akcji ofensywnej. Włożył w to odrobinę za dużo agresji - sędzia dopatrzył się jego przewinienia.

6'

Bertrand Traore dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

4'

Składna akcja gospodarzy bocznym sektorem boiska zakończona dograniem w pole karne do Srevena Bergwijna. Jego uderzenie zostało jednak zablokowane.

1'

Maurizio Mariani gwiżdże i spotkanie rozpoczęte!

19:57

Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

19:25

Mecz Ajax Amsterdam - Jagiellonia Białystok poprowadzi włoski zespół sędziowski z Maurizio Marianim na czele. Na liniach pomagać mu będą Daniele Bindoni i Alberto Tegoni, natomiast arbitrem technicznym będzie Antonio Giua. System VAR obsługiwać będą Daniele Chiffi oraz Matteo Gariglio.

19:22

Natomiast oto zestawienie Ajaxu Amsterdam:

19:18

Tak prezentuje się skład Jagiellonii Białystok:

19:15

Faworytem rewanżowego spotkania jest oczywiście Ajax Amsterdam. Holendrzy w ostatni weekend nie grali swojego spotkania ligowego, natomiast Jagiellonia Białystok przy ogromnym upale przegrała w Katowicach z GKS-em 1:3. W spotkaniu z beniaminkiem mistrzowie Polski wyglądali bardzo słabo fizycznie. Ewidentnie widać, że gra co kilka dni daje się we znaki.

19:10

Jagiellonia Białystok jest w sporym kryzysie. Podopieczni Adriana Siemieńca przegrali pięć ostatnich meczów we wszystkich rozgrywkach, a w dwóch ostatnich spotkaniach na arenie międzynarodowej przegrywali dwukrotnie po 1:4. Dzisiaj w stolicy Holandii ekipa mistrza Polski będzie walczyć chyba jedynie o honor.

19:05

Ajax Amsterdam jest już praktycznie dwiema nogami w fazie ligowej rozgrywek. Holendrzy pierwszy mecz w Białystoku wygrali 4:1 i ciężko sobie wyobrazić, by roztrwonili tę przewagę przeciwko mistrzom Polski.

19:00

Witamy serdecznie! W czwartkowy wieczór Jagiellonia Białystok gra w Amsterdamie z Ajaxem w 4. rundzie kwalifikacji Ligi Konferencji. Zapraszamy na relację na żywo z tej rywalizacji!