0 : 1
21:56

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc.

95'

Koniec meczu w Prisztinie! Legia rzutem na taśmę wygrywa z FC Dritą 1:0 i awansuje do fazy ligowej Ligi Konferencji.

91'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Tomas Pekhart prawdopodobnie zapewnia zwycięstwo Legii Warszawa!

90'

Do podstawowego czasu gry doliczony co najmniej 5 minut.

88'

Marc Gual fatalnie spudłował w dogodnej sytuacji.

87'

Steve Kapuadi z żółtą kartką.

86'

Almir Ajzeraj oddał mocny strzał z dystansu i świetną interwencją popisał się Kacper Tobiasz!

83'

Jurgen Celhaka zmienił Claude Goncalvesa.

78'

Rron Broja ukarany drugą żółtą kartką i musi opuścić boisko.

76'

Bardzo groźna akcja gospodarzy! Uderzenie minęło bramkę Legii o niewielką odległość.

73'

Paweł Wszołek ukarany żółtą kartką.

70'

Salifu Ibrahim zmienił Arba Manaja.

69'

Tomas Pekhart zastąpił Blaza Kramera.

66'

Kastriot Selmani zmienił Iljasa Zulfiu.

64'

Ryoya Morishita zastąpił Bartosza Kapustkę.

64'

Marc Gual zmienił Migouela Alfareli

62'

Arb Manaj z żółtą kartka.

61'

Radovan Pankov znów faulowany na własnej połowie.

57'

Almir Ajzeraj ukarany żółtą kartką.

56'

Radovan Pankov ucierpiał po starciu w środku pola. Gracz Legii potrzebuje pomocy medycznej.

52'

Nie jest to wybitne widowisko. Legia próbuje skonstruować kolejną akcję, ale idzie jej jak po grudzie.

49'

Claude Goncalves z żółtą kartką.

48'

Migouel Alfarela oddał strzał z dystansu, ale spudłował.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

46'

Steve Kapuadi zmienił Sergio Barcię.

46'

Blerim Krasniqi zastąpił Vetona Tushę.

46'

Almir Ajzeraj zmienił Alexandre Fressange

45'

Koniec pierwsze połowy meczu. Do przerwy bezbramkowy remis.

45'

Bartosz Kapustka z żółtą kartką.

45'

Do podstawowego czasu gry doliczono co najmniej 2 minuty.

43'

Końcówka pierwszej połowy, piłkę w środku pola rozgrywa Drita.

41'

Nieudanie wykonany rzut rożny przez Legię Warszawa.

40'

Luquinhas popędził lewą stroną boiska, ale wywalczył jedynie rzut rożny.

38'

Zaskakujący strzał z dystansu na bramkę Legii. Skończyło się tylko na strachu.

35'

Rron Broja ukarany żółtą kartką.

31'

Jeden z zawodników Drity ucierpiał w polu karnym Legii, ale sędziowie nie zdecydowali się przeanalizować tej akcji.

29'

Dośrodkowanie w pole karne Drity - bez zagrożenia.

26'

Blaz Kramer z żółtą kartką.

25'

Wrzutka w pole karne Legii, ale bez zagrożenia.

22'

Bardzo chaotyczne spotkanie. Legia nie potrafi utrzymać się dłużej przy piłce.

19'

Niezła wrzutka Drity, ale bez zegrożenia.

18'

Gospodarze wywalczyli rzut wolny blisko pola karnego Legii.

17'

Sergio Barcia ukarany żółtą kartką.

15'

Znów fragment meczu, kiedy Drita stara się utrzymywać przy piłce.

13'

Ruben Vinagre popędził lewą stroną boiska, jednak jego wrzutka została skutecznie zablokowana.

12'

To powinna być bramka dla Legii! Po koronkowej akcji, przed stuprocentową okazją stanął Paweł Wszołek, ale fatalnie spudłował!

10'

Luquinhas zdecydował się na zaskakujący strzał z dystansu. Piłka powędrowała minimalnie ponad bramką gospodarzy.

8'

Legia próbuje rozgrywać piłkę w środku pola, ale na razie gospodarze prezentują się bardzo dobrze na tle polskiego zespołu.

6'

Pierwsza ofensywna akcja Legii, ale bez zagrożenia.

5'

W pierwszych minutach znacznie lepiej prezentuje się Drita. Miejscowi raz za razem niepokoją defensorów Legii.

3'

Zakotłowało się w polu bramkowym Legii! Gospodarze bliscy objęcia prowadzenia, ale defensorzy stołecznego zespołu wybili piłkę z linii bramkowej!

2'

Na początku meczu gra toczy się głównie w środku pola. Przy piłce Drita.

20:01

Rozpoczynamy mecz FC Drita - Legia Warszawa!

19:56

Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

19:25

Mecz FC Drita - Legia Warszawa poprowadzi niemiecki zespół sędziowski, którego szefem będzie Daniel Schlager. Na liniach pomagać mu będą Christian Gittelmann i Sven Waschitzki, natomiast arbitrem technicznym będzie Florian Exner. System VAR obsługiwać będą Pascal Müller oraz Katrin Rafalski.

19:22

Natomiast oto zestawienie FC Drita:

19:18

Tak prezentuje się skład Legii Warszawa:

19:15

To będzie pierwsze starcie tych ekip, które nie odbędzie się w Warszawie. Oba zespoły mierzyły się również w 2020 roku. Wtedy z powodu pandemii zostało rozegrane tylko jedno spotkanie, które Legia wygrała 2:0.

19:10

FC Drita z pewnością marzy o nawiązaniu wyrównanej walki z Legią Warszawa i z powalczeniem o awans do fazy ligowej. Jednak pierwszy mecz w stolicy Polski pokazał, że ekipa z Kosowa nie ma wiele do zaoferowania.

19:05

Legia Warszawa to jedyny polski zespół, który wygrał swoje pierwsze spotkanie w 4. rundzie kwalifikacji europejskich pucharów. Stołeczny zespół pokonał przy Łazienkowskiej kosowską FC Dritę 2:0, grając większość spotkania w przewadze.

19:00

Witamy serdecznie! Legia Warszawa w czwartkowy wieczór zagra decydujący mecz o awansie do fazy ligowej Ligi Konferencji. Zapraszamy do GOL24 na relację na żywo z wyjazdowego starcia warszawian z kosowskim zespołem FC Drita.